
Zmiany kadrowe w Konfederacji. Ewa Zajączkowska-Hernik, straciła stanowisko. Już nawet dla Konfederacji jest zbyt jawnie prorosyjska. #polityka #ruskieonuce #bekazkonfederacji

Zmiany kadrowe w Konfederacji. Ewa Zajączkowska-Hernik, straciła stanowisko. Już nawet dla Konfederacji jest zbyt jawnie prorosyjska. #polityka #ruskieonuce #bekazkonfederacji
Zbyt prorosyjska dla Konfederacji? Putin jest za mało prorosyjski dla ruskiej partii!
@sireplama XD zajebiste XD A swoją drogą, to memcen to też taki chujek. Wyjebać kogoś z roboty tuż przed świętami... no beka z tych rusofilów. ... Ale że dla konfy, to i putin jest za mało prorosyjski, to mi się już na zawsze chyba wrylo 🤣😂
@sireplama

@manstain ssanie kacapskiej pały to nie jest polski interes
@manstain Srogie piguły Manstainie
@Modrak Prawosławni obchodzą święta później ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
@Hilalum Dbanie o Polski a nie ukraiński interes jest w interesie Polski.
Od zawsze też piszę, że tak naprawdę tam się napierdala jeden historyczny wróg Pl. z drugim historycznym wrogiem Pl i logiczne jest, że Ros, która nigdy nie zaatakuje NATO bo zostałaby zmieciona w puch (nie wolno wierzyć ukraińskiemu wywiadowi, który z regularnośća zegarka i ostrzega, że następne będzie Litwa, Pl, Niemcy...) nie jest problem ale naszym największym konkurentem w EU będzie Ukraina.
aha jeden z tych wrogów przynajmniej nie ukrywa, że jest wrogiem i to jest ok.
@manstain ja tam w Ukrainie nie widzę wroga, ale jeżeli walczy ze sobą dwóch naszych wrogów to czemu mamy nie wspierać tego słabszego w takim stopniu żeby silniejszy nie wygrał? Oni są zajęci soba a my mamy święty spokój i przy okazji czas na zbrojenie się.
@manstain pierdzielenie o historii mnie nie interesuje. Interes ukraiński czyli bicie kacapów, jest dzisiaj zbieżny z polskim. Po drugie dawno nie było wojny tak jednoznacznej pod względem moralnym. Po trzecie Ukraina w UE będzie co najwyżej konkurencją dla patologicznego polskiego rolnictwa, więc może nieroby na KRUS-ie żyjące z dotacji wezmą się za uczciwą robotę. A będzie wielką szansą dla polskich Januszy biznesu.
@manstain Jak rosja będzie miałą granicę 100 km od Warszawy to dalej będziesz tak pisał? Bediesz stał na granicy czy uciekniesz?
Co do konkuerncji, to narazie Ukraincy pomagają Nam wypełniać dziury w zatrudnieniu, a jak wejdą do UE to też będą musieli zacząć spełniać jej normy i automatycznie ich ceny zrównają się z naszymi. Im dalej będzie przebiegać granica z kacapią tym lepiej dla Polski.
@manstain o kurwa, ty typie tak serio? XDD
A wiatraki, 5g i płaskość Ziemi też jakoś tam wciśniesz? No i przynajniej nie ukrywasz braku fałd na mózgu.
@manstain W polskim interesie jest żeby Ukraina robiła za bufor między nami a ruskim mirem. I żeby ten bufor był niepodległy i antyrosyjski. Aż tak ciężko to zrozumieć?
@manstain Nigdzie nie było ani słowa o Ukrainie, ale widocznie co raz mniej elokwentnych macie oficerów prowadzących, skoro taka siermiężna propaganda idzie xD a jeśli nikt ci za te idiotyzmy nie płaci, to tym gorzej dla ciebie xD
@Hilalum to chyba najlepiej powiedziane w kilku zdaniach podsumowanie. Serio. Jestem pod wrażeniem.
@manstain iksde
@Modrak co? Kiedy i kto tak powiedział?
@manstain Wspieranie Ukrainy to dbanie o interes Polski. Mam nadzieje, ze nie trzeba tłumaczyć dlaczego. Konfa to albo banda idiotow albo zdrajców.
@sireplama Jeszcze zatẹsknisz za umiarkowaną konfą, jak Grzesiu będzie intronizował Chrystusa
@zweipack umiarkowana konfa? A cóż to za oksymoron? Oni po prostu zauważyli, że ich miłośnicy różnią się na rusofili i debili, a jest ich tyle, że spokojnie wystarczy dla dwóch ugrupowań. Więc po prostu się podzielili i skroili oddzielną komunikację pod swoje grupy docelowe.
@manstain jestes typowym polskim emigrantem xD siedz w tej swojej Australii i sie nie wpierdalaj bo akurat Ty ojczyznie wcale nie pomagasz
@zweipack nie zatęsknię za żadną konfą, mam powyżej 15 lat.
@Laukur
ja tam w Ukrainie nie widzę wroga, ale jeżeli walczy ze sobą dwóch naszych wrogów to czemu mamy nie wspierać tego słabszego w takim stopniu żeby silniejszy nie wygrał?
Argument, na ktory idiota z rekinem na awatarze nie odpowie. Hej, nawet jesli Ukry to nasz wrog, to niech napierdalaja Rosje ile wlezie, skoro i tak wg niego nie maja szans na wygrana XD
@Pstronk W PL. interesie jest nowoczesna Ukraina bez korupcji ale na to zero szans bo jeśli kradną podczas "totalnej wojny" to tym bardziej będą kradli bez niej. Mieli 30 lat aby coś z tym zrobić(!) i gówno zrobili.
Po wojnie będą tylko darli mordę, że im się należy i ci którzy tutaj pierdolą, że jak wejdą do Eu to będą musieli spełniać normy nie mają zielonego pojęcia co piszą bo nawet w odrzuconym już planie (ale nie przez to) była furtka na ich błyskawiczne wejście bez żadnych okresów przejściowych.
@manstain
(nie wolno wierzyć ukraińskiemu wywiadowi, który z regularnośća zegarka i ostrzega, że następne będzie Litwa, Pl, Niemcy...)
Ej, polglowku, a przypomnisz mi, kto przed zaatakowaniem Ukrainy zadal wyjebania Polski, Litwy, Lotwy, Estonii i paru innych krajow z NATO? Podpowiedz: konczy sie na -osja.
@Jasny_pelny @Hilalum
To ten sam poziom odpowiedzi co pisanie, że jeszcze 100, dni 90, ... do końca dudy, potem, że wybory sfałszowane itd.
teraz prymitywne: WOJNA i jak nie popierasz UKRAINY to onuca!
BEKA
@solly-1 Ej XXXX a kto się zgodził na zjednoczenie Niemiec pod warunkiem "no one ich" (rozszerzenie NATO)
@konto_na_wykop_pl Konto Platformy, to ta sama "inteligencja:, która jeszcze niedawno pisała, że wybory zostały sfałszowane.
Beka z was pajace bo nawet nie widzicie jak prosto jesteście manipulowani: "jak nie robisz dobrze Ukrainie to jesteś ONUCĄ". xD
@manstain po pierwsze, niedorozwoju, to nawet jesli wezmiesz to pod uwage, to rozumiem, ze wg ciebie Rosja ma prawo zadac wyjebania nas z NATO, bo zostalo zlamane "no one ich" (cokolwiek ma do tego niemieckie slownictwo). OK, spoko, ale to dlaczego Rosja nalega na wyjebanie nas, a zaraz po tym z desperacji strzela do UA?
Po drugie, te uzgodnienia byly tak zajebiscie dogadane, ze sam Gorbaczow nie wiedzial, jak wlasciwie je traktowac i twierdzil, ze nie wykluczaja one rozszerzenia NATO na wschod. Administracja USA zrozumiala to dokladnie na odwrot. To tylko dowodzi temu, jak bezwartosciowe pierdy to byly.
@Hilalum dopoki nie bylo internetow tylko rodzina i pracodawca wiedzieli ze jestes idiota xd
@zielonkanazawsze99 na pewno dobrze zaadresowałeś wpis?
@manstain Putin chce odbudowy ZSRR i atakuje kraj, któremu gwarantował nienaruszalność granic. Polska jest na tej samej pozycji co Ukraina, z buforem od kacapow w postaci tejże Ukrainy. W naszym interesie jest wspierać Ukrainę. Wskaż, w którym miejscu jestem zmanipulowany. Nie jestem wielkim fanem KO ale na tą chwilę nie widzę lepszego wyboru na naszej sceny politycznej. A już na pewno nie poparłbym tworów prorosyjskich typu konfa czy pożal się Boże - Braun.
Jeżeli dymisje na szczeblu ministerialnym i to w bardzo niekorzystnym czasie to jest nic nie robienie z korupcją to xD
@manstain I co to za pojebana logika: o nie, u was jest korupcja wiec strzelimy sobie w stopę przyglądając się jak państwo które jest uosobieniem korupcji i naszym śmiertelnym wrogiem podporządkowuje was sobie
@Jasny_pelny spokojnie, on kiedys stwierdzil,ze Braunowi nie wolno odebrac immunitetu,bo zostal wybrany w wyborach i to jest policzek dla jego wyborcow xD
@sireplama protokół braunovitsch loading... 50%
@Pstronk ale wiesz, że do 1991 Ukr była Ros? xD
@konto_na_wykop_pl ale dlazego powtarzasz takie bzdury, że to aż przykre?
Nie wiem czy zauważyłeś ale Pl jest w Nato, gdzie np. stacjouje 10ty.s US army, UKR w NATO nie była i nigdy nie będzie, jak ktoś tego nie rozróżnia to szkoda dyskutować.
Manipulacja jest max. prosta: STRASZYMY wojną bo wtedy wszystko można np. wprowadzić cenzurę (fajni aż kręcą nóżkami aby to wesżło ale na szczęście jest Nawrocki), jesteśr pzeciwko kasie dla Ukrainy )kiedy szpitale są zamykane JESTEŚ ONUCĄ przecież to z automatu arguemnty: ONUCA, KACAP itd.
@solly-1 ale dlaczego mnie obrażasz?
Znam tą stronę ale najważniejsze jest źrodło z dokumentami i odręcznyumi notatkami (!) gdzie Baker 3 razy powiedział
Baker said “Germany’s unification will not lead to NATO’s military organization spreading to the east ”
@manstain ok, jako ze skrzetnie pomijasz czesc mojego komentarza, to dopytam.
rozumiem, ze wg ciebie Rosja ma prawo zadac wyjebania nas z NATO, bo zostalo zlamane "no one ich" (cokolwiek ma do tego niemieckie slownictwo). OK, spoko, ale to dlaczego Rosja nalega na wyjebanie nas, a zaraz po tym z desperacji strzela do UA?
czyli rosja nie zaatakuje nas, ale chciala, zeby nas wyjebali z nato, a potem okazjonalnie przeprowadza u nas akcje sabotazowe. to oczywiscie gest przyjazni, co nie? tylko dlaczego inne kraje tak nie robia? moze my nie umiemy interpretowac czynow rosji?
i dodam: dlaczego to akurat slowa tego goscia sa wazne, a nie gorbaczowa, ktoremu raczej bardziej powinno bylo zalezec na tej kwestii? skad takie odmienne spojrzenia? a moze te porozumienia byly gowno warte? he?
@manstain jak widzę co odstawia Trump to raczej nie liczyłbym na wsparcie tych 10 tys. US Army. Trump jest jawnie prorosyjski. Posłuchaj co gada Putin - tego nie można lekceważyć. I niestety będzie mniej kasy na wszystko bo musimy zwiększyć wydatki na zbrojenie, mając perspektywę mieć drugą ruską Białoruś za sąsiada.
@manstain I co to zmienia? Litwa Łotwa i Estonia też. To ich też mogą bezkarnie atakować?
@Pstronk Są w NATO i nic im nie grozi, ponadot chyba na Ltwie stacjonuje potężna niemiecka brygada ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@konto_na_wykop_pl Wiesz problem jest taki co masa nawet ekspertów zapomina, że interesem Trumpa jest dbanie oi USA i on zwyczajnie nie boi się o Europę i że śmieszny kraj z PKB ledwo 2Xwięszką niż PL. zaatakuje NATO , dla niego probmem są Chiby bo z takim przeciwnikiem nigdy nie mieli do czynienia.
Przypomnę też o czym wszyscy wyzywający Trumpa od małpy, ruskiego agenta itd. zapominają, że decyzje o wycofaniu niektórych jedn. z Europy zostały podjęte jeszcze za Bidena i tka naprawdę Trump kosekwentie realizuje zwrot na CHiny zaczety jeszze za Obamy.
@manstain ja się cieszę że nie jestem na twoim poziomie - zero merytoryki, promowanie partii zdrajców i podawanie dalej topornych grafik z propagandowymi pseudopatriotycznymi hasełkami
@konto_na_wykop_pl jak czujesz sie takze adresatem to na zdrowie
@Modrak Pójdzie do brauna, romansik, kiła, ślub i będziemy mieć ewę braun jak ta od słynnego akwarelisty.
przecież Zajączkowska, tak jak Grzegorz Dałn, to ruskie onuce... w PE głosowali PRZECIWKO przyznaniu Ukrainie pieniedzy z zamrożonych Rosyjskicj aktywów. W interesie Polski jest, ze y Ukrainę wygrała ta wojne, bez względu czy libimy ukry czy nie...
@CHVOS dla nich to nie ma znaczenia bo oni nie lubią Ukrainy i lubią śmierdzące ruskie qtazy dostawać to do buzi to z drugiej strony i na odwrót. A że znalazło się wystarczająco dużo ludzi, którzy im dali swoje głosy no to jest co jest
@CHVOS Wychodzi na to, ze polowa Europy to onuce, w tym wszyscy poslowie z Belgii, ktorzy tez glosowali przeciw.
@CHVOS w interesie Polski jest niestety żeby Ukraina toczyła te wojnę, najlepiej z wygranym finałem, ale grunt żeby toczyła.
@Cwiartka138.75 Opie a jak sprawdzisz ost. głosowanie w Bundestagu w sprawie sankcji to tam prawie wszyscy zagłosowali przeciwko (455vs 77) same ONUCUE xD
Transfer do Konfederacji Korony Polskiej za 3, 2, 1....
I znów szczucie nogami albo d⁎⁎ą spermiarzy do głosowania w imię Boga i Ojczyzny xD
Co to za jakies wewnetrzne przepychanki?
Ja bym ją widział w Ordo Jurnis
Zaloguj się aby komentować