
WiecNo
- 416wpisów
- 944komentarzy
NoWiec

NoWiec
Zaloguj się aby komentować
"Zdobądź 75 piorunów za komentarze" znów się trudne wylosowało #hejtowyzwanie
Gif przedstawiający jak trzeba się natrudzić by to osiągać.
#gif

Zaloguj się aby komentować
#nowiecspam





Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Nie oburzyło mnie to jakoś bardzo, ale niesmak pozostał.
Byłem po kiełbasę i trochę mięsa, bo dziś w planach jest żurek.
W sklepie mięsnym pani do mnie, że post się zaczyna i czy nie lepiej coś innego ugotować xD
Uśmiechnąłem się i podziękowałem za sugestię.
Ja rozumiem wszystko, ale to było dziwne. Jeszcze nie miałem sytuacji, żeby w ramadan ktoś mi sugerował by nie jeść, albo żeby w szabat w domu wodę zakręcić.
#katolicyzm #chrzescijanstwo #religia #zabobony #Zalesie #polska #wyznanie #szok i #zaskoczenie #post

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Nie ma automatycznego wyświetlania duplikatów przy dodawaniu znalezisk? :-[
#hejto #pytanie #narzekanie
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Prąd w wiaderku dostępnych w żabce.
Kiedyś #heheszki a dziś #rzeczywistosc
#zabka #polska


Zaloguj się aby komentować
#dziendobry
Skoro mamy środę, to już prawie czwartek, a jeśli czwartek, to w zasadzie już piątek, co oznacza, że jest weekend.
#gif

Zaloguj się aby komentować
#zalesie Pamiętam w wieku 15 lat (w wakacje) poszedłem do sąsiada budował dom w tym przypadku zalewał stropy. Ja odbierałem z kastry do wiaderek beton (tak nie było wtedy gruszek z betonem) nalewałem i bloczkiem do góry wciągałem. Stawka wtedy wynosiła 9zł za godzinę. To c⁎⁎j j⁎⁎⁎ny powiedział mi że jestem za młody żeby takie pieniądze zarabiać i dał mi tylko połowę z tego. J⁎⁎ał go pies!
Co do tematu nie powinno tak być. Dziecko powinno być beztroskie i się bawić czerpać z dzieciństwa.
Zaloguj się aby komentować
#lifehack #fotografia #zdjecia
Ciekawe czy to działa

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
➜#nowiecspam





Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować





Zaloguj się aby komentować
Ile mieliście zużycia energii elektrycznej w okresie 01.10.2025 do 31.01.2026?
U mnie to 768kWh
#PGE #prad #energia #energiaelektryczna #zuzycieenergii #pytanie
Zaloguj się aby komentować





Zaloguj się aby komentować
Nad morzem nie ma śniegu.
#zimą #polskiemorze #morze #morzebaltyckie #nazywa #kameranarzywi
https://www.youtube.com/live/rECFz24op1Q?si=Wc5UHsxz1BbzUU2N
Zaloguj się aby komentować
Dziś ponownie wylosowano trudne zadanie: 30 piorunów za komentarze w ramach #hejtowyzwanie.
Interesujący gif przedstawiający proces wykonywania zdjęcia mrówki.
#fotografia #gif

Zaloguj się aby komentować