Czy w Koalicji Obywatelskiej jest chociaż jedna osoba, która nie kłamie?
#lekarz100k #bekazlewactwa #bekazpo #polityka

Czy w Koalicji Obywatelskiej jest chociaż jedna osoba, która nie kłamie?
#lekarz100k #bekazlewactwa #bekazpo #polityka
Zaloguj się aby komentować
Nawet nie wiem jak to skomentować ku@wa
Trzaskowski kilka godzin temu specjalnie urządził konferencję prasową gdzie mówił, że nic nie wiedział o nieprawidłowościach
#wiadomoscipolska #afera #bekazpo #lekarz100k #polityka

Zaloguj się aby komentować
Czy jak okradnę bank, ale mnie złapią i oddam im część pieniędzy to będę uniewinniony?
#wiadomoscipolska #afera #lekarz100k #kryminalne #patologiazmiasta

@plemnik_w_piwie w oświadczeniu majątkowym miał ponad 700 tys. PLN na rachunkach bankowych, żadna tajemnica https://bip.warszawa.pl/documents/49537/88084837/KACPRZYK+Dawid.pdf/42a859ce-f4a5-6d1d-136c-999e95c92568?t=1780666168248
Czy jak okradnę bank, ale mnie złapią i oddam im część pieniędzy to będę uniewinniony?
@Nighthuntero nie i pewnie tutaj też tak nie będzie. Tu stara się robić ruchy by prokuratura i sądy patrzyły na to łaskawszym okien. Jakaś kara będzie choć mała - zakaz wykonywania zawodu na 2 lata czy coś. Może jeszcze samodzielnie podda się karze nawet.
Zaloguj się aby komentować
W końcu zaczynają pojawiać się rzetelne artykuły
5,5 tys. ludzi zarabia ~10 mld zł, np. budżet na całą Policję wynosi 20 mld zł
https://www.gazetaprawna.pl/biznes/zdrowie/artykuly/11264064,nawet-56-tys-lekarzy-moze-zarabiac-ponad-100-tys-zl.html
#lekarz100k #wiadomoscipolska #afera #szpital

Zaloguj się aby komentować
#heheszkipolityczne #humorobrazkowy #lekarz100k #afera

Zaloguj się aby komentować
Tak tylko chciałem przypomnieć, że za covidu (tylko w latach 2020 - 2021) konowały rozkradli 9 miliardów złotych i nie ponieśli za to żadnej odpowiedzialności
#lekarz100k #afera #szpital #wiadomoscipolska

Zaloguj się aby komentować
Ile według was powinni zarabiać bogowie życia i śmierci?
Ile porodówek i szpitali trzeba zamknąć aby lekarze byli godnie wynagradzani?
#lekarz100k #afera #szpital #pracbaza

Zaloguj się aby komentować
Rafałek od podstaw wybudował szpital dla platformiarzy i żeby 28-latek zarabiał ponad półtora miliona
#lekarz100k #takaprawda #afera #konowalposting #bekazlewactwa #polityka
https://streamable.com/nctout
Zaloguj się aby komentować
Minister może określić ile zarabia nauczyciel. Policjant. Sędzia! Co do grosza. Może miliardowym koncernom, nakazać, że benzyna dziś ma być za 5,99 zł a w weekend 6,35 (bo jest promocja) i ma w d⁎⁎ie, czy ropa zdrożała czy staniała.
Ale lekarzom, nadludziom, NIC nie może.
#lekarz100k #wiadomoscipolska #afera #szpital
https://streamable.com/56cotg
Zaloguj się aby komentować
Dla kolesiów prywatny pokoik z kawką i w spokoju czekanie kilkanaście minut na zabieg, a dla plebsu zdychanie w kilkugodzinnej kolejce
#lekarz100k #afera #konowalposting #wiadomoscipolska

Zaloguj się aby komentować
Jak pogadasz z Mariuszem pracującym w kołchozie i spytasz ile zarabia to ci normalnie powie:
- minimalna krajowa i pięć stówek w kopercie, jakoś się kręci.
Pogadasz z Anetką w korpo, to też normalnie odpowie:
- No, średnia krajowa, czasem premia wpadnie, jest okej.
A lekarz? Ja pie**olę… Lekarz w Polsce to jest zupełnie inny gatunek człowieka, ku**a.
Zapytasz go, to nie usłyszysz:
- A, osiemdziesiąt, sto tysięcy, zależy od miesiąca.
Nie, ku**a. Od razu zaczyna:
- Jak pan śmie pytać? A wie pan ile ja się uczyłem, ku**a? A wie pan ile mam odpowiedzialności? A wie pan, że mam trzy etaty, dwa kontrakty, cztery dyżury i jeszcze prywatny gabinet?
#lekarz100k #takaprawda #pracbaza #afera #konowalposting #humorobrazkowy

jak w kazdej tak znajonalizowanej branzy (chyba ustepujacej tylko wymiarowi sprawiedliwosci) w sluzbie zdrowia wszystko zbudowane jest na hierarchii politycznej, gdzie kumoterstwo sie szerzy i najwazniejszym wyznacznikiem powodzenia nie jest swiadczenie jakosciowych uslug, tylko to z kim pijesz wutke. ustawione dziady kosza miliony, a rezydenci bez znajomosci zapierdalaja za miske ryzu. not all doctors are bastards
Zaloguj się aby komentować
Tak właśnie wygląda to "równouprawnienie"
Gdyby Rosja zaatakowała Polskę to cała unia pilnowałaby granic żeby ani jeden Polak nie uciekł
#afera #wiadomosciswiat #rownouprawnienie #pieklomezczyzn

@Nighthuntero
Gdyby Rosja zaatakowała Polskę to cała unia pilnowałaby granic żeby ani jeden Polak nie uciekł
Co to za pierdolenie, na jakiej podstawie taki wniosek? W przeszłości, nawet przed wstąpieniem do Unii, kupa Polaków migrowała na zachód i jakoś nikt granic nie blokował i nie ścigał ich z kijami, mimo malkontenctwa niemieckich januszy.
@KsRobag
Co to za pierdolenie, na jakiej podstawie taki wniosek? W przeszłości, nawet przed wstąpieniem do Unii, kupa Polaków migrowała na zachód i jakoś nikt granic nie blokował i nie ścigał ich z kijami, mimo malkontenctwa niemieckich januszy.
Stąd wniosek, że kiedyś byłą potrzebna tania siła robotnicza, w tym momencie importowani są po prostu obywatele Indii i Bangladeszu.
Zaloguj się aby komentować
W końcu, pytanie po co w ogóle Dudienko przyznawał mu ten order
https://www.rmf24.pl/fakty/polska/news-nawrocki-ostro-reaguje-na-decyzje-zelenskiego-chce-mu-odebra,nId,8088338
#wiadomoscipolska #afera #4konserwy #polityka

Zaloguj się aby komentować
Bolek chyba pierwszy raz w życiu z Rigczem
#wiadomoscipolska #afera

@Taxidriver Przecież my nie mamy żadnej polityki zagranicznej xD
Też mnie to czasem zastanawia, tym bardziej, że to nie jest do końca popularne na całej Ukrainie, tylko na zachodzie. Ale może potrzeby polityki wewnętrznej, albo po prostu świadomość, że w PL sobie ktoś tam poszczeka, ale karawana i tak pojedzie dalej?
[generalnie w powszechnej świadomości to są bohaterowie-powstańcy, a bohaterowie zawsze byli dobrzy, tak samo jak nasi - żaden nigdy niczego złego nie zrobił]
Zaloguj się aby komentować
Nie ma na świecie większych frajerów od Polaków
#wiadomoscipolska #polskiedrogi #afera #samochody #motoryzacja

@Nighthuntero nie tylko kierowcy ze wschodu mandatów nie płacą. Jakiś czas temu nagrałem kierowcę jadącego slalomem, blokującego pasy. Na niemieckich blachach. Wysłałem zgłoszenie. Dostałem odpowiedź "nie jesteśmy w stanie ustalić kierującego, nic nie możemy zrobić, dziękujemy, kankel, do widzenia".
Jak to jest, że z DE przychodzą mi mandaty za przekroczenie prędkości o 4 kmph, zaś polskiej patopolicji nie chce się d⁎⁎y ruszyć, żeby ukarać pijanego (albo nie wiem, naćpanego kierowcę)? Państwo z gówna i kartonu.
Zaloguj się aby komentować
Dobrze, że są jeszcze porządni, niezawiśli sędziowie, nie na telefon
#wiadomoscipolska #wojsko

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Ehh kiedy ci pisowcy zostaną w końcu odsunięci od władzy i zaczną rządzić fachowcy?
#wiadomoscipolska #polityka

Zaloguj się aby komentować
Wiadomo może co się stało z tym człowiekiem? Czy wszystko z nim ok?
https://streamable.com/dc8o8v
#polska #zdrowie #nfz #szpital #choroby #lekarz100k #polityka
Zaloguj się aby komentować
Czym to jest spowodowane?
#wiadomoscipolska #zdrowie #afera #medycyna

Zaloguj się aby komentować