Wywiesić czarną banderę! Kierunek zatoka piratów!
#piractwo


"Powiedziałem wejdź, nie stój tam"
Wywiesić czarną banderę! Kierunek zatoka piratów!
#piractwo

Wywiesić czarną banderę! Kierunek zatoka piratów!
@Merkury dopiero teraz?
@NiebieskiSzpadelNihilizmu A dziękuję za podpowiedź, znalazłem już z pomocą https://fmhy.net/video
@Merkury ja zawsze pierwsze próbuję być legalna, ale w 50% przypadków nawet nie dają mi spróbować. Potem przypadki typu "niby jest na amazonie, ale tylko VOD, nie abonament" albo "niby jest na disneyu, ale nie w Polsce" (gdzieś mi w niepolskim necie wpadło w oko polecenie filmu z info, że jest na disneyu, to zaufałam i w ślepo wzięłam subskrypcję, i lipa, bo nie ma) i finalnie z 10% filmów oglądam legalnie.

Zaloguj się aby komentować
Człowiek sobie przypomniał o pokemonach i już wpada w nałóg.
Przez nudę w pracy przypadkiem zaczął oglądać filmiki o Pokemon TCG, no i jak wpadłem w tą króliczą norę to już nie ma odwrotu. Pierwsze paczki zostały otwarte, pierwsza gotowa talia została zamówiona.
Aby nauczyć się zasad zagrałem w TCG Live i nawet wygrałem swój pierwszy mecz z żywym człowiekiem.
Przypomniały mi się aż czasy starego Hearthstone'a w którego grałem od końca bety.
No cóż, nie pozostaje nic innego niż przygotować talię i wybrać się na jakiś turniej xD
PS: Te full-arty są naprawdę przepiękne, nie dziwię się że ludzie tak chętnie je kolekcjonują
#pokemon #pokemontcg #karcianki #grybezpradu

@Fafalala Elegancka kolekcja! Ja zacząłem od 3 pack blistera i premium checklane z Blazikenem. W przyszłym tygodniu przyjdzie mi Trainers Toolkit oraz League BD Team Rocket Mewtwo. Oczywiście album i koszulki też żeby ładnie było. Jak ogarnę lepiej grę to spróbuję złożyć deck z Charizardem, akurat w nowym dodatku wyjdzie puszka z kartą promo Mega Charizard X [̲̅$̲̅(̲̅ ͡° ͜ʖ ͡°̲̅)̲̅$̲̅] Tak właśnie odpowiedzialny człowiek z 435k hipoteki wydaje ciężko zarobione pieniądze xD
Zaloguj się aby komentować
Zgadnijcie kto właśnie się zorientował że na YT jest oficjalny kanał z pełnymi odcinkami Pokémon! Ostatni raz oglądałem pewnie z 10 lat temu i cieszę się jak dziecko ( ͡ʘ ͜ʖ ͡ʘ) #pokemon #seriale

Zaloguj się aby komentować
Nic mnie tak ostatnio nie rozbawiło jak ta perełka xD Sprawdziłem pieczęć i przyzwali Gaapa, upadłego Anioła i prałata piekieł. #memy #elektryka #okultyzm

Zaloguj się aby komentować
Może i się rozchorowałem ale i tak nic nie zepsuje świątecznego nastroju.
Przy tej okazji przypomnę ten piękny utwór, zawsze mnie wzruszał.
Wesołych Świąt przyjaciele! Niech wam się powodzi i oddalą się wszelkie smutki!
https://www.youtube.com/watch?v=uVIPp6LJ7MU
#swieta #bozenarodzenie
Zaloguj się aby komentować
Właśnie skończyłem oglądać pierwszy sezon Stranger Things i był to dla mnie rollercoaster.
Pierwsze cztery odcinki baaardzo mi się dłużyły i niewiele dzieliło mnie od porzucenia serialu. Początkowo trzymały mnie losy Joyce i Hoppera, a gdy w 5 odcinku doszedł duet Johnathana i Nancy wciągnąłem się. Od dwóch ostatnich odcinków nie mogłem się oderwać, przekonałem się wtedy w pełni do postaci dzieciaków które nabrały charakteru.
Ogólnie spodobało mi się i będę oglądał kolejne sezony.
#seriale #strangerthings #netflix

Zaloguj się aby komentować
Drogi Mikołaju jesteś mistrzem!
Naprawdę bardzo Ci dziękuję wspaniałe prezenty!
Widzę że dogłębnie przeanalizowałeś moje posty bo prezenty to strzał w 10.
Piwerka idealnie w mój gust, pszeniczne uwielbiam a Johannes to klasyczek którego dawno nie piłem więc z przyjemnością odświeżę sobie ten smak. Ściski bajka, baaaardzo przydatna rzecz szczególnie w tym rozmiarze i z płaską górą.
Victorinoxy uwielbiam i trzywarstwowy Climber uzupełnia mojego dwuwarstwowego Tinkera i czterowarstwowego Huntsmana. Teraz już mam wybór na każdą okazję xD
Wątek kosmiczny wywołał wielkiego banana na twarzy. Skarpety będą noszone z dumą, breloczki zaraz powędrują do kompletów kluczy, a rączką wygląda świetnie! Światełka również się przydadzą, a cukierkami już zacząłem się zajadać.
PRZEOGROMNY PODZIW ZA TAKIE POSTARANIE!!! W szoku jestem że tak dobrze wyczułeś moje gusta :D
Jeszcze raz bardzo Ci dziękuję! Liczę że dobrze się bawiłeś kompletując paczuchę i życzę Ci wesołych świąt!
#hejtopaka


Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Pierwsze co mi przyszło do głowy jak przeczytałem polexitowy bełkot na Twitterze.
#polityka #uniaeuropejska

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Dialog z Rosją przedstawiony obrazowo.
https://www.youtube.com/watch?v=Rp0Mu62wRkY
#wojna
Zaloguj się aby komentować
Coś się odjaniepawliło i mi o kilka stów za mała pensja przyszła. Trzeba będzie jutro iść i wyjaśniać co się odwaliło.
Wkurwiony jestem jak manat!
#wkurw #zalesie

Zaloguj się aby komentować
Dziś w robocie mamy poczęstunek świąteczny i tak się pasztecikami nażarłem że nie mogę się ruszyć. Chyba jeszcze barszczem popije. #pracbaza
Zaloguj się aby komentować
Łóżko wzywa, łózko nie ocenia, łóżko rozumie.
#sen #memy

Zaloguj się aby komentować
Chciałbym tylko powiedzieć że March Or Die to jeden z moich ulubionych albumów.
Bad Religion, Cat Scratch Fever i Hellraiser są po prostu świetne.
A okładka to majstersztyk.
#muzyka #metal
https://www.youtube.com/watch?v=RIYbzM2w0gg
Zaloguj się aby komentować
Nastąpiła pierwsza próba narysowania człowieka, co prawda wyszedł w barkach jak Pudzian ale to chyba dobrze. #rysowanie #szkicowanie

Zaloguj się aby komentować
Uwielbiam te speedballe, nie ma lepszej rzeczy do ramowania uciekających otworów. #mechanika #pracbaza

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Uwielbiam ten utwór, brzmi jak soundtrack do scen imprezy napędzanej kokainą w neapolitańskim klubie w 1980.
Zaloguj się aby komentować