Oblał kwasem matkę i dwójkę dzieci. Podejrzany został skazany w 2018 r. za przestępstwo na tle seksualnym, a następnie otrzymał azyl
https://www.youtube.com/watch?v=c78j-LzqYuQ
#uk #swiat

Oblał kwasem matkę i dwójkę dzieci. Podejrzany został skazany w 2018 r. za przestępstwo na tle seksualnym, a następnie otrzymał azyl
https://www.youtube.com/watch?v=c78j-LzqYuQ
#uk #swiat
Zaloguj się aby komentować
ale Braun pojechał z Sikorskim i Ukrainą.
https://www.youtube.com/live/lz6JS_kJj18?si=NX_ireAQLbji8Oqf&t=805 (od 13:25)
#konfederacja #braun #polityka #ukraina
Zaloguj się aby komentować
18+
Treść dla dorosłych lub kontrowersyjna
u Korwina stabilnie...znaczy u jego żony xD
dała w mordę Mateuszowi Curzydło z Fundacji Patriarchat.
Nie spoliczkowałam go, dałam mu po prostu w mordę pięścią. Już wtedy mówiłam, że jeśli tylko go kiedyś dorwę, to dam mu w ryja. Z reguły jestem delikatną osobą i nigdy nie miałam kłopotów z prawem, jednak w sytuacjach wyjątkowych potrafię być bardzo stanowcza. Dostał za skrajne poglądy i za wmieszanie tego w kampanię wyborczą Konfederacji i Janusza Korwin-Mikkego
#KORWIN #polityka
Zaloguj się aby komentować
Wojna
Treść dla dorosłych lub kontrowersyjna
a nie da sie tych chmur jakoś zlikwidować? Tęsknie za słońcem. Teraz pojawi sie na chwile a za pare dni i znowu zniknie


Zaloguj się aby komentować
najszybsza w tym roku na 60m
https://youtu.be/LynHq7ZdQT8?si=97_2NUwsdlJhsDCo&t=7
#ewaswoboda #bieganie #sport
Zaloguj się aby komentować
podnieśli też na butelkowane, wczoraj po prostu cen nie zmienili w dużym benie. Piast z 2,79-3,29zł a Żubr z 2,79-3,65zł. +5% akcyza alkohol i +10% papierosy rocznie do 2027. Papierosów i tytoniu nie kupuje w sklepach od dawna przez to że dali takie ceny. Ciekawe czy beczke piwa po znajomości będzie można taniej załatwić xd
#piwo #alkohol
Zaloguj się aby komentować
sąsiad miesiąc temu wyrzucił narożnik na podwórku i tak leży. Dziś patrze a tam pluskwy sie opalają ;-/ dałem zdjęcie i wysłałem do spółdzielni...ale pewnie już poszły po całym bloku skoro tam żyją i widzę ile tego tam było patrząc na ten narożnik. Sprawdzałem wyra u siebie i nie ma, jeszcze do mnie nie doszły bo wysoko mieszkam. Niech spółdzielnia zamówi ekipę skoro biorą tyle kasy za fundusz remontowy i to ich wina że leży to tam miesiąc i nie sprzątnęli.
#problemypierwszegoswiata #wroclaw #pasozyty #pluskwy



Zaloguj się aby komentować
każdy czteropak piwa w puszce podrożał o 2zł. Pare dni temu był piast za jakoś 13zł a teraz 15,2zł. Żubr był po 15-16zł a teraz 18,2zł. Dla Porównania piast butelka 2,8zł i chyba tak samo Żubr jak 2-3 bierzesz w dużym benie.
Politycy popsuli cene piwa w puszce. Nie opłaca się już ich kupować. Pare lat temu nie było prawie różnicy w cenie.
#polityka #piwo #polska
To już kolejny wzrost akcyzy na alko (´・‸・ ` )
Przestaje dziwić, że zestawy do samodzielnego warzenia schodzą jak woda.
Gorzoły też coraz mniej ubywa z półek, co najwyżej przed dłuższymi weekendami czy świętami.
Za to coraz więcej łychy i rumów ^^
Szkoda tylko, że na polskim rynku (tzn. dostępnych w marketach na zadupiach polski) ciemnych piw (i cziornych) jak na lekarstwo.
Zaloguj się aby komentować
polecicie jakieś gry horrory? z takich co troche mnie wystraszyły to np Outlast, Fatal Frame, Dead Space grając w nocy na słuchawkach. Mogą być stare, teraz pobieram silent hill 3 i fatal frame 3 bo nie grałem w te części https://www.youtube.com/watch?v=E1ysG4vfNn4
#gry #staregry
Zaloguj się aby komentować
gołębie zasrały mi parapet
#gownowpis
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
jebło mnie
piwo, wino, brandy i teraz znowu piwo...no i buchy ¯\_(͡° ͜ ͜ʖ ͡͡͡°)_/¯
#oswiadczeniezdupy #gownowpis
Zaloguj się aby komentować
18+
Treść dla dorosłych lub kontrowersyjna
Walter junior poznaje prawdę o wegetariańskim bekonie
https://www.youtube.com/watch?v=M21ou0APkv8
#heheszki #seriale #wegetarianizm
Zaloguj się aby komentować
#gownowpis #faceswap #polityka
@gawafe1241 ok
Zaloguj się aby komentować