Ale ten wiatr dzisiaj jest jakiś taki złowrogi
#pogoda #wiatr #wiadomoscipolska



skladliteracki.blogspot.com
Ale ten wiatr dzisiaj jest jakiś taki złowrogi
#pogoda #wiatr #wiadomoscipolska

Zaloguj się aby komentować
Kraken - czyżby nowa jesienna i zimowa jazda!?
https://s7health.pl/kraken-jakie-objawy-daje-nowy-wariant-covid-19/
https://wylecz.to/koronawirus/kraken-nowy-wariant-omikrona/
#covid #kraken #wiadomoscipolska

Zaloguj się aby komentować
Zabawna kompilacja ukazująca jak udziela się strach
#heheszki #czarnyhumor

Zaloguj się aby komentować

@Eber Na szczęście w Polsce jeszcze nie widzi się tego syfu i oby tak zostało. Jakiś miesiąc temu był na niemieckim Galileo materiał o fali Fentanylu, bardzo ciekawy. W najbardziej narażonych dzielnicach można znaleźć w różnych miejsach Narcan czyli nalokson (spray do nosa) który może uratować komuś życie w przypadku przedawkowania opioidów. Tu na zdjęciu np. takie Narcany przyczepione do słupa.

Takie trochę malowanie rzeczywistości z Social Media. Gdzie NY jest wielkości 141,300 km2 to warszawa 512 km2. Metro w Warszawie ma ok. 25 mil a NY 665 mil. W NY w metro dziennie jedzie ok. 6 milionów ludzi, a w Warszawie 600 tyś. Więc logiczne, że będzie więcej incydentów i trudniej będzie utrzymać porządek.
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować

Zaloguj się aby komentować
A nam się wydaje, że coś się zmieni...

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Minęło kilka lat, a artykuł nadal na czasie. Co więcej, przestępczość ukraińskich gangów w Polsce od tamtego czasu przybrała na sile. Czy ktoś, to kontroluje? Czy polskie służby zdają sobie sprawę z zagrożenia?
#wiadomoscipolska #bezpieczenstwo #ukraina #ukrainskamafia

Zaloguj się aby komentować
Bardzo mnie boli śmierć dzieci w Ukrainie, Syrii, Izraelu i Gazie...
Jestem od kilkunastu miesięcy rozwalony...
Płaczę nagle, bez powodu i bez zrozumienia...
Yanni - "Prelude and Nostalgia"
#muzyka #yanni #nostalgia

Zaloguj się aby komentować
Powinna być zainstalowana blokada za każdym razem kiedy kierowca wsiada do samochodu po wpływem. Zainstalowany system w samochodzie odcina możliwość ruszenia kiedy wyczuje woń i stężenie alkoholu...
Skoro mamy czujniki czadu, tym bardziej takie czujniki powinny być instalowane w samochodach.
A tutaj mój wczorajszy wpis w temacie:
https://www.hejto.pl/wpis/paradoks-dzisiaj-i-jutro-obejrzycie-uslyszycie-lub-przeczytacie-ze-ktos-jadac-na
#wiadomoscipolska #samochód #alkohol #cmentarz #śmierć #kierowca

@Eber Kierowcy którym odebrano prawo jazdy za jazdę po pijaku mogą ubiegać się o pozwolenie na prowadzenie samochodów z blokadą antyalkoholową. Trzeba dmuchnąć przed odpaleniem auta. Tak w dużym skrócie.
Co do czujki stężenia alkoholu w aucie to raczej kiepski pomysł. Nawalonego pasażera też by wyłapało.
Zaloguj się aby komentować
Paradoks...
Dzisiaj i jutro obejrzycie, usłyszycie lub przeczytacie, że ktoś jadąc na groby swoich bliskich, sam się do nich wprosił...


Zaloguj się aby komentować
Z całym szacunkiem dla osiągnięć Leo Messi, ale 8 złota piłka z rzędu, to już staje się nudne
Jakby nie było innych piłkarzy, których fanie by było docenić
#sport #pilkanozna #messi


Zaloguj się aby komentować
Ciekawe jak to jest z tym marnowaniem
#motywka #cytatnet #dobreslowo


Ujołbym to trochę inaczej, według tej sentencji sam stwierdzasz, że marnujesz czas a że sprawia Ci to przyjemność to tak nie jest. Takie trochę usprawiedliwie. Za to dajmy na to jak ktoś powie Mi:
- Eee C⁎⁎ju po co Ty to robisz? Marnujesz tylko czas na... , zrobiłbyś coś ... (np. marnował czas na zadawanie głupich pytań i proponowanie własnego widzimisię)
Odpowiedź Ma zawsze jest ta sama:
- Ech. A jakim to ja niby sposobem marnuje Mój czas skoro to co robię sprawia Mi radość?
Tu zaczyna się stękanie i biadolenie np. :
- pieniądze tylko tracisz...
Ciśnienie Mi się podnosi:
- Weź spierdalaj marnujesz MÓJ CZAS!
Zaloguj się aby komentować

Zaloguj się aby komentować
Łączna wartość zutylizowanych szczepionek wyniosła prawie 1 mld zł.
https://www.nik.gov.pl/aktualnosci/zmarnowane-szczepionki-covid-19.html
O kurdex, ile mogłoby powstać lub być oddanych do użytku za te pieniądze chociażby mieszkań komunalnych w polskich miastach
#szczepionki #covid19 #polska


Gdybyśmy tylko wtedy wiedzieli to, co wiemy teraz.
@Yossarian No niektórzy mimo wszystko śledzili badania naukowe, więc o pewnych rzeczach wiedzieli dość szybko i nawet mieli odwagę ostrzegać innych przed "szczepionkami" mRNA na Covid, ale jaśnie oświeceni ramię w ramię z płatnymi trollami wyzywali nas wtedy od szurów i antyszczepów, jednocześnie wycierając sobie mordy hasłem "ZAUFAJ NAUCE". Na wykopie w czasie pandemii aktywnie walczyłam z propagandą proszczepionkowych trolli (100% skuteczne, 100% bezpieczne etc.), cenzurą i banowaniem ludzi za wrzucanie niewygodnych informacji, więc wiem, co mówię. W przeciwieństwie do trolli podawałam też konsekwentnie źródła do rzetelnych badań naukowych, konkretne cytaty z własnym tłumaczeniem, wykresy z opisami itp., ale ich było dużo więcej, im za to płacili - a ja robiłam to zupełnie za darmo, w wolnym czasie i sama zapłaciłam bardzo wysoką cenę za swoje zaangażowanie.
Czy następnym razem też postawiłabym na szali swoją reputację i zdrowie psychiczne, żeby pomóc obcym ludziom uniknąć niebezpieczeństwa? No nie wiem. Świat rozczarował mnie tak bardzo, że chyba wolałabym udawać ze wszystkimi, że nic się nie dzieje, i czekać, aż wszystko spłonie.
Zaloguj się aby komentować
Słyszałem, że służby w Holandii się nie szczypią, ale żeby, aż taki skandal
#piłkanożna #Legia #holandia #mecz #ochrona #prezes #alkmaar #ligakonferencji

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować