Robienie zdjęć ptakom w ruchu to jakiś wyższy poziom. Chwalmy Pana za elektroniczną migawkę, ale i tak zazwyczaj trafi się gdzieś na obrzeżach kadru. Na szczęście młode jaskółki i gęgawy są mało ruchliwe. #ptaki #fotografia






Warczę i gryzę
Robienie zdjęć ptakom w ruchu to jakiś wyższy poziom. Chwalmy Pana za elektroniczną migawkę, ale i tak zazwyczaj trafi się gdzieś na obrzeżach kadru. Na szczęście młode jaskółki i gęgawy są mało ruchliwe. #ptaki #fotografia





Zaloguj się aby komentować
Wyjdź z domu! Może właśnie na dole biją się bażanty! A oprócz nich dziś jeszcze gęś najeźdźca, mewa i jaskółka #fotografia #ptaki





Zaloguj się aby komentować
Na stawach takie tłumy, że ciężko wybrać co warto pokazać #fotografia #ptaki





Zaloguj się aby komentować
Najbardziej lubię robić zdjęcia tym najmniejszym cholerom, co to by człowiek w dłoni zmieścił. #fotografia #ptaki





Zaloguj się aby komentować
Co robić o 5 rano jak dziecko obudziło? Nakarmić i iść z psem na spacer 😅 #fotografia #ptaki #psy #zwierzaczki





Zaloguj się aby komentować
Dziś niedziela więc wśród ptaków tradycyjnie. Obiad i spacer. #fotografia #ptaki


Zaloguj się aby komentować
Skradasz się jak zamaskowany ninja żeby być jak najbliżej, a jak już masz ze dwadzieścia metrów, to wpada szalona rodzinka która nie umie się porozumiewać inaczej niż wrzeszcząc. Nienawidzę weekendów 😐 #fotografia #ptaki

Zaloguj się aby komentować
Czy pada? No pada. Czy to przeszkadza iść z psem? Niekoniecznie #fotografia #zwierzaczki #smiesznypiesek


Zaloguj się aby komentować
Całkiem udany spacer i jedno nieudane zdjęcie.. #ptaki #fotografia





Zaloguj się aby komentować
Żona ze mnie szydzi, że na spacer z psem idę zamaskowany jak na wojnę (tak mam już też kamuflaż na obiektyw) a ja tylko zakładam pelerynę w multicama i cykam zdjęcia zwierzaczkom. #fotografia #zwierzaczki #ptaki





Zaloguj się aby komentować
Ludzie mówią, że jak ci się urodzi dziecko to już nie będzie czasu na nic. A ja na to "owczarek niemiecki potrzebuje dużo ruchu!" I cyk aparat w łapę i na spacer! #fotografia #zwierzaczki #ptaki





Zaloguj się aby komentować
Ptaków nie widać, to dalej robale 😅 No i ślady cudu narodzin (lub obiadu). #fotografia



Zaloguj się aby komentować
Ponieważ nie mogę znaleźć wilgi to zacząłem też robić zdjęcia owadom 🤷 #fotografia


@Brickstone witam w klubie
Jak wrzucisz dane ze zdjecia, to mozemy sie zastanowic co Ci zle aparat ustawil, ze tak zaszumil. Osobiscie preferuje tryby z trybem priorytetu migawki, albo priorytetu przeslony i recznie ustawiam ISO ale jak nie do konca jestes pewien jakie bedziesz mial swiatlo, albo jest bardzo zmienne, to mozesz przegapic zdjecie zmieniajac ISO. Cos za cos
Zaloguj się aby komentować
Widzieliście takiego fajnego zaganiacza? Do dzisiaj nie wiedziałem, że taki istnieje naprawdę 😅 #fotografia #ptaki

Zaloguj się aby komentować
Coś tam dziś się udało. No i jeden pokemon do kolekcji więcej (ten mały w trzcinach). #fotografia #ptaki




Zaloguj się aby komentować
Jakby ktoś się nudził to może policzyć ptaszki. #fotografia #ptaki

Zaloguj się aby komentować
A Wy co dziś macie dobrego na obiad? #fotografia #ptaki

Zaloguj się aby komentować
Swoją drogą korzystając z okazji imienin Fidola chciałem się pochwalić. Udało mi się trafić w czterogodzinne okienko kiedy zestaw był dostępny i po zamówieniu podstawki godnie prezentuje się na półce. #kapitanbomba #klocki

Zaloguj się aby komentować
Dziś 16 maja. Pamiętajcie. Jedno piwerko to wstęp do trzech. #kapitanbomba

Pamiętam ten dzień jak skurwol tabliczkę mnożenia, słabo. 16 maja, imieniny Andrzeja i Fidola, tak się składa że ja jestem Fidol. Andrzej mówi: Fidol, daj spokój, jedno piwerko. Ja na to: jedno piwerko to wstęp do 3, 3 to wstęp do 9. Do 19 zajebałem się, o 20 już miałem dysze wtryskarki wetkniętą w d⁎⁎ę... Andrzej dusząc się ze śmiechu pociągnął wajchę... Gorący plastik w jelitach sprawił że wytrzeźwiałem, reszty nie pamiętam. I TO WSZYSTKO ZA 1500 ZŁOTYCH RENTY? CO JA K⁎⁎WA ŚWINIA JESTEM ŻEBY PARÓWKOWĄ WPIERDALAĆ?!
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować