Hahahahahaha rafałke zaczyna sprzedawać kursy xDDD No dla mnie to się stoczył poniżej dna typu Cezary Graf, bo tamci nigdy nie walczyli z sprzedawaniem kursów a ten to robi.
P.S.
Tylko pisze, że jest darmowy, w praktyce musicie pompować mu bigsb, czyli w praktyce jakbyście płacili.
No ale pamiętajcie że kral i spółka wrzucili ten ochłap prasie żeby gówno rosmarować na innych. Pewnie rafałek tam wisi im kasę ale te 32 banki to i tak kropla w morzu. Ostatnio wyswietlila mi się grupa zonda poszkodowanych na fb, to wziąłem zsumowalem z ciekawości z jednego tylko posta ile kto przewalił to wyszło ok 12 baniek a to było kilkanaście osób tylko 😅
@RobertCalifornia zawsze jak widzę kogoś u stanowskiego to się zastanawiam co odpierdolil , kiedyś to były śniadaniówki od tego też lansowali typów co później się o nich rozpisywały gazety jakie walki robili .
W sumie główne pytania w tej całej aferze Zaorskiego #zaorski to są takie:
Skąd mieli to nagranie skoro to prywatna rozmowa?
Kiedy otrzymali nagranie?
Czemu dopiero teraz je upublicznili?
Tak na prawdę w całym lore zaorskiego to jest chyba największa afera. Niewyjasnione obroty kasą z poola BigSB, albo jakieś tam sprzeczki z trader21, mieszkanie na złotej to jednak tylko rzeczy 4fun.
"1. Popłynałem grubo. Bardzo grubo - prawie 53 mln PLN. Tym razem nie jest to kwestia jednej operacji jak na ropie w 2020 ale wielu złych podjętych przeze mnie decyzji rynkowych z wielkim finałem na chińskich cłach w wojnie celnej Trumpa z całym światem.
2. Przemysłalem sytuację i postanowiłem że odchodze od "stolika" rynkowego na pewien czas celem przeanalizowania swojej strategii, podejscia i "mentalu" do inwestowania. Gram ostro co może przez niektórych być poczytywane jako hazard. Rozumiem że można tak to postrzegać.
3. Mam świadomość, że podjąłem się wielu projektów, pomysłów i założeń które nie wszystkie dowiozłem. Zdaje Sobie z tego sprawe i chce je wyprostować. Poinformuje o tym zainteresowanych w osobnym tweecie. Przemyśle to jeszcze ale być może podziele się z wami jeszcze tą historią która pomoże wam lepiej zrozumieć rynek.
To teraz rafauke będzie skupował jak obiecał? Na tym jego portalu na cebuli, to takie same insider newsy jak na bankierze. (tak miało być? #heheszki)
Wszedłem sobie na #bigshortbet zobaczyć jak ten portal naszego rodzimego Warena Buffeta - Rafała Zaorskiego się prowadzi..... i zdechł xD Tam nic nie ma, tylko 1 bot wrzuca wiadomości na portal i tyle xD
0 reakcji, 0 komentarzy... a miało to być taka rewolucja, rewolucja krypto itp xD
Jestem świeży w uniwersum i oglądam te wszystkie materiały sprzed około roku odnośnie BigSB. Tak się zastanawiam, czy wszystko się ostatecznie wyjaśniło co do tego Hedge za 700ETH? Zaorski w końcu je pokazał czy może wytłumaczył o c⁎⁎j chodzi?
Ktoś w ogóle korzysta z tej platformy? Widzę, że generalnie trochę to rozreklamowal właśnie ten rok temu a teraz raczej cisza, ale strona generalnie istnieje, więc może ma to jakiś szanse powodzenia?
@JakTamCoTam jak chcesz się wbić w giełdę to zacznij słuchać ogarniętych ludzi, a najlepiej analityków i rozpocznij edukację. Trejdera i zaorskiego to bym omijał.