Cholera, a kilka dni temu Piechociński pisał na Twitterze, że mogą wystąpić braki cebuli w Polsce, a tu proszę jaka dorodna...
#urbex #fotografia #mojezdjecie



Cholera, a kilka dni temu Piechociński pisał na Twitterze, że mogą wystąpić braki cebuli w Polsce, a tu proszę jaka dorodna...
#urbex #fotografia #mojezdjecie



Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Opuszczony kościół z kiełkującą przyrodą.
#tworczoscwlasna #urbex #opuszczone #opuszczonemiejsca #fotografia

Zaloguj się aby komentować
No to cyk, skrzynki wódki i 2 oranżady ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#fotografia #urbex



Zaloguj się aby komentować
Trochę powrzucam tutaj moich fotograficznych wypocin. Robię zarówno analogowo jak i cyfrowo a na urbexach też sporo HDRów. Na początek Kozubnik, za czasów jak jeszcze był urbexem,
#urbex #fotografia #opuszczone

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Kolejne zdjęcie z #urbex plus #kitku ze schroniska.
Kocham tego białego gnoja.
Taguje też #kapitanbomba
#koty
----
Wpis inspirowany profilem na Instagramie @cats_of_brutalism

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Cześć duszki! Między 6 a 9 stycznia będę zwiedzał nawiedzony dom w Miechowie
W 1978 roku pewien mężczyzna zamordował tam 13-letniego chłopca, a rozczłonkowane ciało zakopał w kilku miejscach na terenie posesji. Od tamtej pory dom uważany jest za nawiedzony.
Tu macie fotorelację z YT ze zwiedzania obiektu: (33) Zwiad '17 - Nawiedzony dom Miechów - cz.II Obszerniejsza fotoleracja - YouTube - ja też zrobię zdjęcia, ewentualnie nakręcę film. Oczywiście sesja ze spiritboxem będzie przeprowadzona, czytnik fal elektromagnetycznych pójdzie w ruch, a także dyktafon i - jeśli zdąży przyjść pocztą - kamerka noktowizyjna. Stay Tuned!

@mogesewybracnikbojestpelnapula Jeszcze nie używałem, a zamówiłem dosyć tanią, więc mam trochę obaw czy będzie dobrze nagrywać
https://allegro.pl/oferta/noktowizor-cyfrowy-kamera-noktowizyjna-11601034526
Zaloguj się aby komentować
Mój zegar zawsze wskazuje 21:37 ale fajne to uczucie kiedy idziesz na zwiedzanie i ktoś kumaty był przed Tobą ( ͡° ͜ʖ ͡°)


Zaloguj się aby komentować
Zdjęcie z dachu opuszczonej szkoły "Almamer" w Warszawie nocą.
Gotham vibes

Zaloguj się aby komentować
Spontaniczny i świąteczny wypad na zwiedzanko opuszczonego szpitala.
Bije trochę z tego zdjęcia klimat pierwszego albumu Black Sabbath


Zaloguj się aby komentować
Chodzę po urbeksach i lubię koty.
Inspirując się profilem na Instagramie @cats_of_brutalism postanowiłem wrzucać co jakiś czas swoje foty z urbeksów i kotki ze schroniska gdzie jestem wolontariuszem.

Zaloguj się aby komentować
Chodzę po urbeksach i lubię koty. Inspirując się profilem na Instagramie @cats_of_brutalism postanowiłem wrzucać co jakiś czas swoje foty z urbeksów i kotki ze schroniska gdzie jestem wolontariuszem

Zaloguj się aby komentować
tak się zastanawiam ... czy maszt radiowo tv, "Kosztowy" jak i inne podobne mają na dole ludzką ochronę?... planuje nowe hobby, ile jest grzywny za wejscie na takie coś lub jakiś komin?
To podchodzi pod #urbex
Chciałbym zacząć fotografować widoki z szczytu wysokich budowli w celu dostarczenia sobie endorfiny
mój start mały maszt niegdyś centertel teraz chyba era

Zaloguj się aby komentować
Kopalnia barytu w Glencar to jedno z niewielu jak nie jedyne takie miejsce, które można zbadać samemu w Irlandii. Wejście do środka zostało wybite w betonowej ścianie przez lidzi chciejacych zwiedzić to opuszczone miejsce. Podziemia to klasyczny układ kopalni z tunelami oraz pionowymi szybami. Na zewnątrz możemy znaleźć pozostałości po schronisku dla górników z pokojem wypoczynkowym, ruiny po kruszarkach rudy, kilku budynków i to co pozostało po kubelkowym systemame wyciągowym.
Jest to miejsce pełne nostalgii i opuszczenia, które powinno być zachowane i chronione jako świadectwo ciężkiej pracy miejscowej ludności, która w okresie funkcjonowania skutecznie zarządzała największą w Europie kopalnią barytu.
Niestety brak jakiegokolwiek zainteresowania ze strony władz sprawia, że obiekt popada w ruine i wszystko wskazuję, że kiedyś pozostanie tylko w pamięci nielicznych. Tych których bliscy ryzykowali życie pracując w tym miejscu.
Poza zdjęciem jest też film na yt dla zainteresowanych. Trochę amatorski ale pracuję nad tym

Zaloguj się aby komentować
Cześć wszystkim - właśnie sporządziłem mapę nawiedzonych miejsc w Małopolsce. O większości dowiedziałem się z sieci, ale o dwóch najbliższych mojego domu od znajomych. Jak widzicie niektóre powiaty nie mają zaznaczonego ani jednego miejsca, więc proszę o waszą pomoc
Tutaj link do mojego bloga: Paranormalne Mirko Wyznania
Link do posta: Paranormalne Mirko Wyznania: Mapa nawiedzonych miejsc w Małopolsce!
Wklejam wam mapę bezpośrednio tutaj i gorąco zachęcam do nadsyłania swoich historii, abym mógł je umieścić na moim tagu #paranormalnemirkowyznania i na moim blogu

Zaloguj się aby komentować
Witam wszystkich fanów historii o duchach i urbexu.
Jako, że mam tu konto od jakiegoś czasu, a przenoszę mój tag z tego upadającego wykop.pl na bloga to jeśli jest ktoś zainteresowany opowieściami o duchach, które zbieram od ludzi i moim odwiedzaniem miejsc potencjalnie nawiedzonych ze sprzętem do rejestracji zjawisk paranormalnych to zapraszam na bloga:
www.paranormalnemirkowyznania.blogspot.com
#paranormalnehejto

Zaloguj się aby komentować
Cześć, ostatnio pisałem, że zaliczyłem mały urbex i że mogę wrzucić fotki, parę osób przyklasnęło, no to wrzucam - może kogoś to zaciekawi. Trafiłem z kolegą do opuszczonego ośrodka kolonii letnich, który jest zlokalizowany ok. 35km na północ od Częstochowy. Okolica zalesiona, pośród małych wioseczek. Tereny iście wypoczynkowe, niedaleko Liswarta uchodzi do Warty (na tym cyplu, styku dwóch rzek zrobiliśmy biwak nawiasem mówiąc). Jakości miejscówki nie potrafię określić bo nie siedzę w urbexie, ale myślę, że nie jest źle. Jest to kilkanaście budynków, nieduże pozostałości wyposażenia. Uwaga na głowy, sufity zrobione z dykty są już pognite.
Na...