Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Czas rozpocząć badania miernikiem elektromagnetycznym jak w "Zaginionych na Alasce" ehhhhh... Najpierw sprawdzę anomalie w moim mieszkaniu... Ciekawe czy mikrofalówka albo inne urządzenie ma przebicia...
#przegryw #ufo

Zaloguj się aby komentować
Chyba użyli HAARP albo jakiegos innego dziadostwa bo chłopy na tagu zbiorowo przygnębione... Śmiechu warte... Spadek zdolności kognitywnych czy tam wyobraźni...
#przegryw #ufo
Zaloguj się aby komentować
Przeżyć coś naprawdę dziwnego*, na przykład zobaczyć krasnoludki albo wróżki. Taki człowiek naprawdę nie ma zbyt wiele możliwości - o ile gdy ktoś zobaczy diabła, demona, kosmitę czy anioła to jakoś to ludzie zaakceptują... Ale skrzata? Przecież od razu zawieźli by chłopa do Choroszczy... To się nazywa "żywy folklor", jedna z najdziwniejszych spraw paranormalnych.
*oczywiście na czysto, bez delirki alkoholowej, schizofrenii czy dragów
#przegryw #ufo

Zaloguj się aby komentować
rok 1964 - "Kosmiczny Balon" Echo 1 - pierwszy pasywny satelita telekomunikacyjny NASA
#podrozekosmiczne #ufo #scifi
art by element115

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Przewidywana trajektoria lotu chińskiego #ufo nad honolulu.
W sumie to samo co na windy.

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Siadaj chłopie, sowy nie są tym, czym się wydają...
#przegryw #miasteczkotwinpeaks #ufo

Zaloguj się aby komentować
W związku z ostatnimi newsami odnośnie UFO, to tak tylko chciałem powiedzieć, że od początku roku nagrywam pseudośmieszkodokument o tym Emilcinie. Wiem, że to fake ale nigdy nie widziałem normalnego filmiku o tym. Chłop przeprowadził analizy topograficzne (serio xD), obliczył wszystkie drogi/czasy, i k⁎⁎wa tak teraz montuje około 25 minut materiału a ma dopiero 3 minuty zmontowane xDDDD ehh moze skończe do końca roku
#przegryw #ufo #kosmos #youtube #tworczoscwlasna

Zaloguj się aby komentować
Chłop łont tu belif....
#przegryw #ufo

Zaloguj się aby komentować
Skoro już o filmach to ja polecę na to wietrzne popoludnie obejrzenie filmu "Coś", mojego ulubionego reżysera Carpentera...
Trochę pokazuje jak może wyglądać prawdziwy "pierwszy kontakt"...
#przegryw #ufo #filmy

@GotyckaPrzemoc
SPOILER!!!!
skoro o tym filmie mowa to znów przypominam o alternatywnym zakończeniu, w którym załoga ratunkowego śmigłowca dociera do bazy i ratuje tylko psa, ktorego zabiera ze sobą. Ostatnia scena byla jak śmigłowiec leci nad wodą, a w tle widac panoramę nowego jorku. Oglądałem tą wersję na poczatku lat 90. W necie odkrylem tylko dwie wzmianki na ten temat.
Zaloguj się aby komentować
Chłopy się zastanawiały dlaczego Amerykanie wylądowali na księżycu ostatni raz ponad 50 lat temu? Od 1972 roku nie było misji księżycowych. Technologia naprawdę się poprawiła ale jakoś nikt się nie kwapi tam lecieć znów. Ani sami Amerykanie ani Chińczycy ani nikt inny ehhhh... A co jeśli z tymi amerykańskimi lotami było tak:
Wersja 1
Nie było żadnego lotu na księżyc a wszystko to reżyseria Kubricka.
Wersja 2
Polecieli ale nie rakietą normalną a statkiem kosmicznym ufoków.
Wersja 3
Rzeczywiście polecieli ale znaleźli tam coś przez co nie chcieli więcej lecieć.
Wersja 4
Ktoś im zabronił.
#przegryw #ufo

@LM317T Załogowa misja na Księżyc będzie sama w sobie wydarzeniem bo od ponad 50 lat nic takiego nie zorganizowano. Jeśli to ma być w 2025 to w sumie niedługo. To że wysyła się satelity nawet poza Układ Słoneczny to jasna sprawa.... Dobrze gdyby zrobili to zarówno Amerykanie jak i Chinczycy bo byłyby dwa punkty widzenia. Dopóki nie wylądują załogowe misje i nie wrócą na Ziemię to fakt pozostaje faktem - nie było nikogo na Księzycu od 50 lat.
@travel_learn_wine W jaki sposób chcesz transportować energię? Kabel Księżyc-Ziemia nie przejdzie, bo Księżyc nie jest na orbicie geostacjonarnej. A nawet jakby był, to straty energii na takiej odległości wyniosą ponad 90%. Jedyna metoda która mi przychodzi do głowy to bateria laserów na Księżycu, oraz kilka baterii paneli słonecznych na Ziemi, które odbierają energię podczas odpowiednich pór dnia. Ale taka metoda też będzie miała straty energii na poziomie 90%- ogniwa fotowoltaiczne mają wydajność 20-30%, a do tego dochodzi jeszcze wydajność laserów. Poza tym paliwo termojądrowe może być składowane w łatwy sposób, oraz może zasilać statki kosmiczne, więc przerabianie 100% na energię nie ma sensu tak czy siak.
Zaloguj się aby komentować
piękna pogoda dzisiaj, chłop będzie prowadził obserwacje, jak coś zobaczy da znać
#przegryw #ufo #oswiadczenie

Zaloguj się aby komentować

Hasło "UFO" działa na zbiorową wyobraźnię co najmniej od lat 50. I nie ma chyba innego tematu, w ramach którego osoby, które są jak najdalej od klechd o szkodliwości szczepionek i mocy kamieni, myślałyby "a nuż coś w tym jest". Tyle że historie o UFO karmią się przede wszystkim...
Ciekawa analiza 3 nagrań #ufo z dwóch ostatnich dekad, wykonanych przez armię USA, których autentyczność została potwierdzona.
Zaloguj się aby komentować
Chłop odkrył że jest nie tylko Trójkąt Bermudzki ale też 11 pozostałych "trójkątów zagłady" które rozsiane są po całym świecie na sposób siatki... Co jesli cała ziemia jest wielkim eksperymentem który przy użyciu specjalnej sieci zbiera energię (jaką? Nie wiem) i wysyła ją gdzieś za pomocą biegunów gdzieś tam?
Śmiechu warte chłop bada trójkąty zagłady podczas gdy Oskar ma trójkąt z Oliwką i Julką ehhh....
#przegryw #ufo

Zaloguj się aby komentować
Wątki które są równie ciekawe jak niezidentyfikowane obiekty latające:
-luki w pamięci podczas podróży (nie pamiętamy jak się gdzieś znaleźliśmy, nie pamiętamy co się działo podczas drogi itd. itp.)
-miejsca "wyjęte spoza czasu" albo na innej pętli czasowej - wchodzimy gdzieś i na przykład nie ma nas kilka godzin a potem okazuje się że wcale nie minęło tak wiele czasu - lub odwrotnie minęlo wiele czasu a nam się to wydawało chwilką.
-uporczywe uczucie obserwacji przez kogoś
-osoby napotykane podczas drogi i mówiące dziwne rzeczy często prorocze (zwykle wygladający jak pijaki, świry bezdomni i pewnie takimi bedący ale...)
-wioski widma - wchodzisz do jakiejś miejscowości, ale podejrzewasz że coś tu nie gra, potem się okazuje że wcale takiej osady nie było na mapie (kojarzycie "W paszczy szaleństwa"? )
Kiedyś podobne tematy omawialiśmy m.in z kolegą @Piwniczak1991 :
https://www.hejto.pl/wpis/zainspirowany-koljega-smutnylizak-przypomnialem-sobie-dwie-opowiesci-ktore-slysz
#przegryw #ufo

@Pjerun_Uognisty Powiem Ci że rzeczywiście... Kurde nie znamy natury tego zjawiska a przecież pojawia się ono często i doświadcza się go nie tylko w jednym miejscu. Kolega Piwniczak też o tym pisał, on jechał z matką i oboje to mieli. Ja sam nigdy tego nie doświadczyłem ale to dlatego że jestem strasznie oporny jeśli chodzi o wszelkie doznania powiedzmy "ponadzmysłowe". Po prostu tępy umysł i tyle xD
Widać że babina wiedziała co nieco o tamtym miejscu. Charakterniku... Ciekawe czy uznała Cię za jakiegoś domorosłego łowcę tajemnic czy może po prostu za nieszczęśliwca który przyciąga pecha... Dzięki za historię, ehh dziwny jest ten świat
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować