Szkoda, że nie ma tego magika w Australii. #tenis #australianopen #usopen
Szkoda, że nie ma tego magika w Australii. #tenis #australianopen #usopen
Zaloguj się aby komentować
Czy Hubi ma ten mental? #tenis #australianopen

Zaloguj się aby komentować
Pora na klątwę Hurkacz dzisiaj ten mecz przegra
#tenis
Zaloguj się aby komentować
No i będzie nerwowo #tenis
Zaloguj się aby komentować
dajesz Hubercik
#tenis
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Małysz skakał, Guwniara też wygrała, teraz trzeba by wesprzeć Purkacza o gra.
#tenis
Zaloguj się aby komentować

Przed nami kolejne rundy Australian Open z udziałem polskich tenisistów, którzy na razie mają rewelacyjny bilans. Iga Świątek i Hubert Hurkacz zagrają w grze pojedynczej, w deblu zobaczymy Magdę Linette, a w mikście Alicję Rosolską oraz Jana Zielińskiego. W piątek kibice mają szansę zobaczyć aż...
Jak to dobrze że #igaswiatek nie była bohaterką pierwszego sezonu nowego #serial #netflix "Break point" o gwiazdach #tenis
Wygląda na to że ten serial był poniekąd wyrocznią formy na Australian Open.
https://twitter.com/jamesgraysport/status/1616074588114550786
Auger-Aliassime tez ledwo co spod topora uciekł 3:2 z Molcanem a przegrywał 0-2
#wta #australianopen #swiatek #wielkiszlem

Zaloguj się aby komentować
Cytując klasyka " to są właśnie te detale". Takimi meczami Murray pokazuje, że należy mówić w tenisie męskim nie o wielkiej trójce, a o wielkiej czwórce. Ich kariery charakteryzowały się nie tylko kosmicznym poziomem tenisa, ale co ważniejsze w mojej ocenie równie ogromną wolą walki o każde zwycięstwo. Tego niestety next gen nie będzie miał.
Sir Andy hats off
#tenis
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Andy musisz #tenis
Zaloguj się aby komentować
Hats off dla Sir Murraya. Jeden z moich ulubionych tenisistów, szkoda że swój prime miał w momencie totalnej dominacji tego sportu przez trójkę Djoker, Rafa, Roger. Jako jedyny z pozostałych graczy potrafił regularnie nawiązywać z nimi walkę i ukraść 3 Szlemy.
#tenis
Zaloguj się aby komentować
Co to było! ಠ_ಠ
#tenis
Zaloguj się aby komentować
Przeglądam sobie rozkład jazdy na jutro i widzę, że szykują się dwa tenisowe ale i estetycznie dobre pojedynki. O pierwszej Szwajcarka z Włoszką. A o 4 Rosj tzn. Kazaszka kontra Amerykanka. #tenis #australianopen #ladnapani




Zaloguj się aby komentować
Djoko set w łeb
Zaloguj się aby komentować
Klątwa Netflixa? Boje się co się moze dziać na Wimbledonie lub US Open, skoro Iga zaplanowana na drugą część tego dokumentu
#tenis

Zaloguj się aby komentować
Zverev xD #tenis
Zaloguj się aby komentować
Hej tenisowe świry. Śpicie? Dobre meczycho. Rewelacja zeszłego sezonu Caroline Garcia vs. Leylah Fernandez. #tenis #australianopen
Zaloguj się aby komentować
Pragnę przypomnieć iż dzisiaj po meczu Linetki, gra Grande Bellezza Italiana. Coś dla fanów talentu Camilli. #tenis #nsfw #ladnapani
Zaloguj się aby komentować