Zdjęcie w tle
GrzesiX

GrzesiX

Twórca

Dołączył/a: 21.01.2023

  • 8Wpisy
  • 16Komentarzy
  • 1Obserwujących

Może i na #hejto wpisy, przemyślenia i historie zbierają mniej plusów niż na #wykop , ale przynajmniej treści są nasycone większą merytoryką i kulturą #przemysleniazdupy

@GrzesiX wszędzie gdzie zwiększa się liczba użytkowników z czasem robi się mniej kulturalnie Popularność serwisu powoduje to, że ściąga różnych ludzi i nie da się odsiać tych niechcianych bez wprowadzania zamordyzmu i ścisłej kontroli treści.

@Rastablasta ta kontrola tresci to czarnolisto, tutaj dziala lepiej niz gdzie indziej ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Zielczan i oby na czarnej liście się skończyło, bo nie chciałbym żeby doszło do sytuacji, że administracja decyduje co można, a czego nie można zamieszczać (nie mówię tu o jakichś zwyrolach, których powinno się tępić bez litości).

Zaloguj się aby komentować

#ciekawostki Między jednym, a drugim ujęciem nieba jest ok. 20-25 minut różnicy

 

Niestety #hejto nie ma wbudowanego embeda do YouTube, bo z chęcią powrzucałbym moje #timelapse, które udało mi się zrobić w ciągu ost. dwóch lat. Na razie publikuję więc klatki z filmu #fotografia #tworczoscwlasna

 

Zgadnijcie, w jakim miesiącu udało mi się złapać takie boskie niebo

fc5df7a7-9278-43a6-9475-e1039b920174

@GrzesiX możesz zrobić gifa i wrzucić + link do yt czy gdzie tam masz

@tentego wrong!
@mike-litoris listopad 2020 rok
@roadie ten klip to był 4 sekundowy time-lapse i wygenerował mi GIFa w 480p... ważącego 6 MB i nie da się wrzucić tutaj (chyba za duży rozmiar)

@GrzesiX to z tym grudniem blisko było ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

Zaloguj się aby komentować

Kontynuujemy zabawę na #hejto dotyczącą seriali. Analiza legendarnego Breaking Bada i BoJacka Horsemana już za nami. Dzisiaj na tapetę wchodzi nieco bardziej leciwa produkcja, która swój debiut zaliczyła w 2005 roku. Grzmoćcie wpis piorunkami, a w komentarzu wpisujcie swoje ulubione wspomnienia i ikoniczne sceny z... Prison Break!

Jeśli chcecie jeszcze zapoznać się ze wspomnieniami odnośnie Breaking Bad, to możecie zrobić to pod poprzednią nitką: TUTAJ. Wpis o BoJacku Horsemanie znajdziecie z kolei W TYM MIEJSCU.

 

Kolejny wpis będzie już prawdopodobnie pod autorskim tagiem.

#3 Prison Break

#seriale #prisonbreak

8f59186c-9afe-4f6c-96a0-1a372bac5fcf

Mój ulubiony serial. Nic go nie przebiło.

@Zielczan Drugi sezon według mnie też trzymał fajny poziom

@GrzesiX serial zaliczam do klasyków. Znalazłoby się kilka wpadek mniejszych lub większych w scenariuszu, ale trzeba to wybaczyć

Zaloguj się aby komentować

Magda Linette w półfinale turnieju wielkoszlemowego Australian Open!

#tenis

a5afa544-7bf6-46fd-ae3a-4fe50eec8f63

"Co ja zrobiłam"? Rewelacja.

Zawsze byłem jej fanem

Wiadomo, że komentowanie po fakcie jest łatwiejsze ale jej forma na AO nie jest dużym zaskoczeniem po tym co pokazala w united cup. Jedynie co to skala jej bezkompromisowej gry zaskakuje. Nie cofa się w momentach gdzie wiele bardziej utytułowanych grało by zachowawczo.

Zaloguj się aby komentować

Kontynuujemy zabawę na #hejto dotyczącą seriali. Ciepło przyjął się wśród społeczności mój pierwszy wpis o #breakingbad i mam nadzieję, że wywołał u was wiele kapitalnych wspomnień z tą produkcją, a nieprzekonanych przekonał do dania szansy temu serialowi. Podrzucam kolejne zdjęcie i kolejną nazwę serialu, tym razem w nieco innych klimatach. Dzielcie się swoimi najlepszymi wspomnieniami i ikonicznymi momentami z... BoJacka Horsemana!

 

Jeśli chcecie jeszcze zapoznać się ze wspomnieniami odnośnie Breaking Bad, to możecie zrobić to pod poprzednią nitką: TUTAJ.

 

A teraz pozwolę sobie zawołać @Mr.Peanutbutter z wiadomych względów xD

#2 BoJack Horseman

#seriale #bojackhorseman

cce4e5f5-c8bf-4a52-a1c8-baa77143d2b1

Mi najbardziej q głowie utknęło The real reason you go to Vietnam i Free Churro. Za to Toddowe:
You do the Hokey Pokey
And turn yourself around
That’s what it’s all about
Przylgnęło do mnie już chyba na zawsze.
Świetny sadcom.
Z podobnych produkcji polecam Afrerlife czy Louie.

Zakończenie beznadziejne, zniszczyło cały dobry serial. Jak i postać Diane pod koniec, nie mogłem wytrzymać jak była. Z 10 dałem 6. Szkoda że Netflix wymusił na nich te zmiany i zbicie dwóch sezonów w jeden

@RogerThat ok, jak dla dorosłych to moze jeszcze parę lat mi brakuje, bo dopiero 30 stuka \o/

Zaloguj się aby komentować

Zaczynam nitkę, codzienną serialową zabawę. Każdego dnia wstawiał będę na #hejto zdjęcie i nazwę konkretnego, innego serialu. Jeśli oglądałeś serial, to dajesz piorunka, w komentarzu możesz wpisać najciekawsze wspomnienie z produkcją, ikoniczną scenę lub po prostu to, co najbardziej zapadło Ci w pamięć.

 

#1 Breaking Bad

#seriale #breakingbad

d5daa725-5911-4afa-b2e7-b78453d4ec22

@GrzesiX
Jejku tyle było tego. Można wymieniać godzinami.

  • spoglądanie na śmierć Jane i nie udzielenie jej pomocy
  • cala scena z mikem i zabiciem gale
  • histeryczny śmiech walta z dudnieniem w tle, gdy wrócił do domu po kasę i zauważył, że sporo jej brakuje - Skyler wtedy mówi że dała dużą częśćTedowi Beneke.
    To są takie na szybko z głowy. Ten serial to tysiące małych i dużych scen, które mocno poruszają.

@GrzesiX załóż jakiś własny tag, z chęcią po piorunuje następne wpisy

Chyba niewiele osób kojarzy ale jest pełna wersja hiszpanska- mega słaba ale zawsze poniżej trailer: https://youtu.be/PoH2gu7snwc

Zaloguj się aby komentować