AMA: Ostatnie 5 lat spędziłem żyjąc, pracując, studiując i podróżując po Szkocji. Jeśli macie jakieś pytania, coś Was interesuje to chętnie porozmawiam na ten temat.
Od jutra 10:00 przez 24 godziny będę odpowiadał na wszystkie Wasze pytania.
@PrzekraczajacGranice Raz zapytałem znajomego szkota (starszy, butny facet) czy nosi majty to odpowiedział "why don't you take a look for ya'self and find out?"
@alidzi sprawdzę jutro czy się znowu pojawi pod bankiem wieczorem Jeżeli tak to postaram się nagrać i wrzucić tutaj. Akurat obok jest szkocko-irlandzka knajpa (80km) więc wnioskuje, że to jesden z gości tego miejsca.
Cześć! Ostatnie 5 lat spędziłem żyjąc, pracując, studiując i podróżując po Szkocji. Jeśli macie jakieś pytania, coś Was interesuje to chętnie porozmawiam na ten temat.
@denis-w-chinach ostatnie 5 lat mieszkałem w Glasgow zapraszam z pytaniami jutro od rana fotek mam mnóstwo bo odwiedziłem kilkaset pięknych miejscówek pozdro!
@lubieplackijohn ta lista ama powinna być przypięta na górze na belce jak była ta powiadamiajka o konkursie. Bo tak, to skąd randomki mają o tym wiedzieć?
@kalendarz chyba ma kaca, albo zmarł śmiercią naturalną, więc postaram się go zastąpić jak umiem,
Jest chyba sobota, bo jakoś tak aut więcej na parkingu, temperatura w normie, ni to pizga, ni t owieje, trochę śniegiem prószy. Kto ma imieniny tego nie wiem, ale można sobie wygooglać, do czego zachęcam. Co tam jeszcze @kalendarz podawał? Hm, nie pamiętam
A tak poza tym, to PORA WSTAWAĆ, DZIELNI SZKOCI! Ruszcie swoje leniwe dupska, chwytajcie za broń i huzia na anglosaskiego ciemiężcę! Dudy w dłoń i za WOLNĄ SZKOCJĘ! Za ŁOLESA! Kac przeminie a chwała jest wieczna! ARGGGHHHH! (╯ ͠° ͟ʖ ͡°)╯┻━┻