Witam. Proszę o pomoc jak odpalić na SD Fortnite. Obiecałem synkowi że to ogarnę, ale chyba mnie przerosło
#steamdeck
Witam. Proszę o pomoc jak odpalić na SD Fortnite. Obiecałem synkowi że to ogarnę, ale chyba mnie przerosło
#steamdeck
Zaloguj się aby komentować
The First Berserker: Khazan - fajne demo do pobrania na #steam
Liniowa, typowo soulsowa rozgrywka.
Status #steamdeck to niezweryfikowana, ale działa bez zarzutów - mam włączaną zgodność z GE-Proton.
Jedna wada - 30gb wagi
#gry

Zaloguj się aby komentować
7 + 1 = 8
Tytuł: Dredge
Developer: Black Salt Games
Wydawca: Team17
Rok wydania: 2023
Gatunek: role-playing adventure game
Użyta platforma: PC/Steam Deck
Ocena: 8/10
Czas do ukończenia: 12h (cała fabuła, większość misji pobocznych)
W grze przyjmujemy posadę rybaka w lokalnej miejscowości, łowimy ryby, by zarobić na nowe części i projekty do łódki, to pozwala na łowienie nowych ryb etc. Fabuła kręci się wokół tajemniczych artefaktów potrzebnych do wykonania rytuału przywołania. Powtarzalne, ale dość wciągające, sporo misji pobocznych, bad ending bardzo fajny.
#gry #gamesmeter #steamdeck


Zaloguj się aby komentować
Zakupiłem na promce Hollow Knight, słyszałem że to trudna gierka (w dodatku chyba moja druga metroidvania w zyciu) więc mam nadzieję że nie rozwalę przy tym #steamdeck
#gry

Zaloguj się aby komentować
6 + 1 = 7
Tytuł: Hokus Pokus: Różowa Pantera
Developer: Wanderlust Interactive
Wydawca: Ravensburger Interactive Media
Rok wydania:: 1988
Gatunek: point and click
Użyta platforma: Steam Deck
Ocena: 8/10
Świetny dubbingi humor, gościnnie jedna piosenkę śpiewała Natalia Kukulska. Poziom trudności - średni jak dla mnie. kilka razy przeoczyłem jakiś przedmiot i długo błądziłem i traciłem powoli cierpliwość.
Polecam odpalić przez ScummVM - zero problemów na nowszych systemach
https://16bit.pl/download.php?uuid=hokus_pokus_pink_pc_67859d37e829d&title=hokus%20pokus%20pink
#gamesmeter
#gry #steamdeck

Zaloguj się aby komentować
Ja: chcę kupić Steam Decka
Mój portfel: mamy Steam Decka w domu
>Steam Deck w domu:
#heheszki #gry #gta #steamdeck

Zaloguj się aby komentować
Shadow of the Tomb Raider
55h, 73% aktywności zaliczone
Kolejny TR zaliczony.
Grobowce na wypasie - 2 nie zaliczyłem. Choć przy jednym mało wczoraj nie zrezygnowałem z dalszej gry - trudne elementy zręcznościowe.
Z minusów.
trzeszczący dźwięk miejscami
bugi - trzeba było wczytywać sejwa
Plusy
wspaniały świat
ciekawa historia
TR1-3 odpuszczam wkurza mnie te skakanie - nie mam zamiaru się męczyć. Także byle do 14 lutego
#gry
#steamdeck

Zaloguj się aby komentować
Zobaczę co to za gra w kitku - Stray.
Zachęciły mnie przytłaczająco pozytywne recenzje na #steam i sterujemy rudym kotełem, a screeny przywodzą na myśl klimat cyberpunka.
https://youtu.be/kJawWyRUOBM?si=e6Su89FxxchIHZWk
#gry #steamdeck #koty
Co kto lubi, mi się bardzo spodobała bo
- jest krótka, na jakieś dwa trzy dłuższe posiedzenia a nie jakiś open world na 30 parę godzin. Taki według mnie ten typ powien być
- jest liniową czyli mamy to co autorzy chcieli przekazać, a nie zapchaj dziury
- ciekawa historia, klimat, grafika, muzyka, świat która sprawia że warto w to zagrać.
Z minusów - to za dużo gameplayu tam nie ma, chodzisz z punktu A do B kotem, czasami z jakimiś interakcjami I prostymi zagadkami.
- to gra na raz, bo jest oparta głównie o klimat i fabułe.
Gra może się spodobać lub nie, ale na pewno jest "jakaś" podczas gdy wiele nowych gier AAA jest po prostu nijaka, mdła - grafika oparta o nudne fotorealistyczne lokacje, audio brak, wzbudzania jakiś emocji też brak.
Kupić i zagrać jak najbardziej można, ale ogolnie dobrze jest zrobić analizę czego się szuka. Gra może byc oparta albo o gameplay albo o fabule, albo być miksem obu. Im bardziej gra oparta jest o fabule tym jej zakup jest jednorazowy a taki jest stray - dobra gra na parę godzin do której ciężko ponownie wrócić
Zaloguj się aby komentować
Mam problem ze steam deckiem ponieważ po pierwszym włączeniu wyświetla się błąd aktualizacji czy da się to jakoś naprawić?
#SteamDeck #problemtechniczny
Zaloguj się aby komentować
Nadeszły święta, więc czas na świąteczną grę
#batman #gry #steamdeck


Zaloguj się aby komentować
Jak coś to ja dalej naparzam w Brotato
#gry #steamdeck
O nawet ucho moje uchwycilem


Zaloguj się aby komentować
Taka sobota, w łóżku gram w grę.
Dali za darmo to se zgarnąłem.
#gry #steamdeck
Sory że musicie obracać telefon żeby to zobaczyć


Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Polecicie mi jakąś grę z elementami rogalika, albo w ogóle rogalika, którego da się skończyć, ma fabule?
Hades i Isaac odpada. Risk of Rain tez.
#gry #ps5 #steamdeck #gry

Zaloguj się aby komentować
Trzeci albo czwarty raz i znowu dowiozła ta część.
#gry #masseffect #steamdeck


Zaloguj się aby komentować
kupilem sobie #steamdeck #steam
czy kupowac do niego jakis case? mam na mysli taki, ktory sie zaklada na sama konsole - tak, jak case na telefon
macie? uzywacie? czy to ma sens?
#pytanie #pcmasterrace #pomocy
Polecam, spadl juz mi ze 3 razy i na bank by sie potlukl.
Ten jest rewela: https://amzn.eu/d/4xRI6uE
Zaloguj się aby komentować
Pograłem w tego Cyberpunka i muszę przyznać że to co zrobił CDP wyrywa z butów.
No masakra, nie grałem jeszcze w tak dobrą grę, czuć delikatny vibe half-life, muzyka też mi się podoba, fajnie się strzela, mechanika jazdy daje radę, bugi chyba ponaprawiali, a przynajmniej na żaden nie natrafiłem jak dotąd, kozacka giereczka
#gry #steamdeck #cyberpunk2077
Zaloguj się aby komentować
Nie mogę z tym diablo-Paździerz.
Kupiłem Cyberpunk, mam nadzieję że jest wart tych 27 euronów.
Macie jakieś rady odnośnie modów czy nieoficjalnych patchy?
#gry #steamdeck #steam #pytanie

Zaloguj się aby komentować
Kupiłem diablo 4 na promocji z dodatkiem.
Zrobiłem sobie bojowo nastawionego łowcę, pokombinowałem już trochę z drzewkiem umiejętności i to drzewko, to w zasadzie jedyny aspekt rozgrywki, który mi się w tej grze podoba, a reszta jakaś taka miałka że już mi się pomału odechciewa w to gówno grać.
Jeszcze karnet bojowy do kupienia widzę jest no za⁎⁎⁎⁎ście płatna gra z abonamentem xD
Przerywniki filmowe dają radę i chyba dla nich już zmęczę jakoś fabułę, aha i na co komu tyle poziomów trudności??
#gry #diablo4 #steamdeck
Zaloguj się aby komentować
Hejka gracze, pytanko. Kupilibyscie cos ala Steam Deck, tylko, ze z grami PS5? Tak pytam z ciekawosci, bo pojawilo sie info, ze Sony cos takiego buduje (wersja bez WIFI co uciagnie gry PS5 z wydajnymi podzespolami) i zastanawiam sie na co komu to potrzebne.
Mozecie tez skomentowac co o tym sadzicie, bo wydaje mi sie to dosc niestandardowy ruch ze strony SONY.
IMO lepiej zeby wypuscili jakas Xperie Play 2, tyle ze tym razem z dobrymi komponentami. Ale moze sie nie znam.
#gry #sony #ps5 #steamdeck #pytanie

Zaloguj się aby komentować