Zaloguj się aby komentować
Anon:
Julka:
A gdy wojna się skończy, jakimś cudem ją przeżyjesz i was los połączy... to ty anonku z PTSD będziesz zasuwał w fabryce smrodu na julkę i jej bękarta, którego ma z Alvaro (bo alvaro ma w d⁎⁎ie swoje dziecko i jest zajęty zapładnianiem kolejnej juki, i ani myśli brać odpowiedzialność za swoje bzykanie)...
...i nie będziesz szczęśliwy.
#przegryw #blackpill #redpill #rozowepaski #takaprawda
Zaloguj się aby komentować

Młoda ukraińska influencerka która od kilku lat mieszkała w Polsce nagrywała filmy wychwalające nasz kraj i polskich mężczyzn. Przeprowadziła zbiórkę w której zbierała na wyjazd dla swojej siostry do Polski. Obie młode kobiety jednak nagle wyjechały do Kanady jako uchodźczyni wojenne.
#ukraina...
Zaloguj się aby komentować
Zauważyliście, że ta mityczna redpillowa ściana przesuwa się do przodu wraz ze średni wieku redpillowców? xD
https://www.youtube.com/watch?v=EFjgQ8zMNds
Kiedyś ścianą był wiek 30 lat, teraz już 35. xD
#przegryw #blackpill #redpill #rozowepaski
Zaloguj się aby komentować
Co to za moda i skąd się wzięła, że dziewczyny opowiadając o czymś mówią co chwilę:
,,i ja mam takie -"
Słucham tego słucham i ja mam takie: WTF?!
#rozowepaski #logikarozowychpaskow #jezykpolski
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Ze wszystich grup i podgrup społecznych najciężej mi się dyskutuje z tzw. aktywistami praw mężczyzn - dajmy im roboczy skrót APM. Nie wiem z czego to wynika, ale ta grupa skupia największych toksyków jakich spotkałem w internetach.
Dyskutowało się już z
-korwinistami
-konfederatami
-antyszczepami
-feministkami (tymi hardkorowymi)
-bambinistami (też tymi hardkorowymi)
-pro life oraz pro choice
-normanami oraz przegrywami spod znaku żabki pepe
-redpillowcami, blackpillowcami, MGTOW
-rasistami, białymi suprematystami, redneckami ze Stormfrontu
Pierwsza rzecz, która odróżnia APM od powyższych to to, że są je⁎⁎⁎⁎mi chodzącymi wikipediami. Poświęcili naprawdę długie godziny, by wyryć te statystyki na pamkę i każdego rozmówcę dosłownie nimi zasypią. Tabelki z samobójstwami, wypadkami samochodowymi czy opieką nad dzieckiem (w sensie że samotne matki to >90%) to dostajesz na dzień dobry. Tak na przywitanie, wcale go o to nie pytałaś, ale i tak ci spada na głowę 5 tabelek. Ty opowiadasz o napastowaniu seksualnym którego sama doświadczyłaś, a on ci lepi na mordę 3 tabelki o fałszywych gwałtach i przemocy czarnych w USA.
Oczywiście w tym potoku danych i statystyk nie ma nawet chwili, by się nad jedną zatrzymać i przemyśleć, co powoduje że jest tak, a nie inaczej. Nie ma pola do dyskusji, czemu proporcja samobójstw M:K jest taka nierówna. Że może się tu przyczyniać wychowywanie na 'twardzieli' którzy mają powstrzymywać swoje emocje - co ty, p⁎⁎da jesteś że płaczesz? Że lekarz psychiatra to od czubów jest, co ty czubem jesteś że chcesz do niego iść? Hehe depresja, idź pobiegaj i jeb falubaz. Nie k⁎⁎wa, zanim cokolwiek zdążysz zareagować to dostaniesz 3 następne wyrwane z kontekstu statystyki.
Druga - to od rozmówcy też oczekują bycia wikipedią. Zwykła rozmowa w studio, pan APM wyrzucił swoje pół wikipedii na stół i teraz mówi jego rozmówczyni - ledwo 5 słów powie, a APM od razu przerywa i żąda badań, źródeł, tabelek. I to konkretnych
Z tymi gośćmi nawet HasanAbi sobie nie radzi, a co dopiero zwykły miras. I im właśnie o to chodzi - zasypać rozmówcę danymi i tabelkami, nawet niepowiązanymi z tematem. I w ich mniemaniu wygrali dyskusję / debatę. A nam jako ich rozmówcom po prostu się odechciewa dyskutować jak widzimy coś takiego. Bo nie ma to sensu. Te dyskusje są jak rozmowy z NPC w Morrowindzie. Klikasz w niebieskie słowa i pokazuje się ściana tekstu. Możesz tak w nieskończoność. Ale po co?
Zastanawiam się, skąd się tacy biorą. No reddit i 4chan niby ale to chyba za mało. Żeby zostać takim twardogłowym APM to trzeba latami tam siedzieć i chłonąć te wszystkie dane i tabele. Oni to umieją recytować w środku nocy na półprzytomno. Na Wykopie mieliśmy typa z bordo, który nick miał od substancji aktywnej znajdującej się w tabletkach na zapłon konara. Idealny przykład tego, o czym mówię. Ale on nie jest jedyny. Ich jest... no może nie pełno, ale trochę jest. I każdy taki sam, jakby z jednej fabryki wyszli.
#przegryw #wykop #rozowepaski #niebieskiepaski
@Esubane jak chcesz porządnie dyskutować to musisz mieć jakieś dane. Ja nawet ich lubię, bo przekonali mnie, że w niektórych sferach faceci są dyskryminowani. Generalnie nie lubię tylko jak ktoś udaje, że walczy o równość, a tak naprawdę chce przechylić szalę na drugą stronę. I to dotyczy wojujących po obu stronach.
Zaloguj się aby komentować
Różowe Paski nie chcę was ranić, ale wiecie, że jak te wasze Pawły, Łukasze i Mateusze mówią, że was kochają to pewnie tak jest, ale musicie wiedzieć, że gdyby na horyzoncie pojawiła się taka Madison Beer to skończyłyby się im motylki w brzuchu xD
#rozowepaski #logikarozowychpaskow #zwiazki #ladnapani #niebieskiepaski

Zaloguj się aby komentować
Przez ostatni rok miałem angielski z młodą babeczką z Polski. Cena wzrosła na 95 zł/h i to "dla mnie", bo normalnie bierze ponad 100 XD. Zrezygnowałem.
Dziś miałem dziś angielski z Hindusem na platformie preply za połowę tego xD. I zmiana mega na plus. Jasny, przejrzysty program zajęć. Stanowczo poprawiał moje błędy, bez kręcenia dookoła, cukierkowania. Co najważniejsze - 100 % zajęć skupionych na dialogu.
Po zajęciach dostarczył mi materiały na następną lekcję. U tamtej babeczki materiały miałem raz na jakiś czas, a mówienia było mniej, bo babka wymyślała jakieś zadania. Czasem mnie pytała czego się chce nauczyć lub "to ajki teraz stawiasz sobie cel". W międzyczasie sporo uczyłem się samodzielnie. Trzymajcie kciuki, bo angielski mam niezły, ale chce mieć płynny pod pracę zawodową.
#angielski #nauka #gownowpis #jezykiobce #rozowepaski
@szymek @Lopez_ Ja od siebie polecam także https://heylangu.com
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Problem pani Dominiki z tego podcastu: https://www.youtube.com/watch?v=4eQCQdM67Jo polega na tym, że:
Dziękuję.
#przegryw #blackpill #rozowepaski #redpill
@Winiok nie jest taki dobry. Ten jest lepszy moim zdaniem: https://youtu.be/FO5LQBKTfPU
Zaloguj się aby komentować
Generalnie to zauważyłem, że każdy naród, który nie trzyma krótko swoich kobiet, to ma niską dzietność i wymiera.
https://www.youtube.com/watch?v=J_-c8Tk1zIk
#przegryw #blackpill #redpill #rozowepaski #demografia
@GotyckaPrzemoc Poczekaj, zaraz ktoś wyskoczy z wysoką dzietnością Czechów, mimo że liczba urodzeń im spada na pysk od kilkunastu lat. Vertility rate im poszedł na chwilę w górę, bo mają tak mało kobiet w wieku rozrodczym z poprzedniego pokolenia, że bardzo niska liczba urodzeń z 2021 roku wygenerowała lekki wzrost współczynnika dzietności. Coś podobnego miała Szwecja i UK 10 lat temu, ale to było chwilowe, a teraz znowu leci w dół.
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Za dzisiejszy fatalny stan rynku matrymonialnego i plagę samotności odpowiadają trzy czynniki, w tym jeden był od zawsze, więc nie powinno się go aż tak obwiniać. O to i one:
hipergamia,
internet,
tani transport
Hipergamia była od zawsze, a dwa pozostałe czynniki tylko ją wymaksowały do granic możliwości. W czasach globalizacji jaką zawdzięczamy internetowi i taniemu transportowi, nic nie stoi na przeszkodzie, aby #rozowepaski które kierują się hipergamią celowały w najlepszego z najlepszych. A takie celowanie umożliwia internet i tani transport, bo ile kosztuje lot do Rzymu? 150 zł? Co za problem dziś tam polecieć i odpalić tinderka? I tak mijają lata kobietom, szukają księcia, aż w końcu będąc po karuzeli książęcych kaktusów budzą się jako bezdzietne stare panny lub samotne matki z pamiątką po chadzie/alfie i łykają piguły antydepresyjne jedna po drugiej. Gdyby nie było internetu i taniego transportu, to rynek matrymonialny wrócił by do normy.
#przegryw #blackpill #takaprawda #demografia
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Pamiętam jak moja przybrana Babcia, która w wieku 50 paru lat wyszła za mąż za mojego dziadka, rozmawiała z moją siostrą o jednym faceci z jej rodzinnej wsi. Mówiła, że jak byli młodzi, to kręcił się wokół niej taki knypek, ale moja przybrana babcia go nie chciała. Gdy moja siostra się jej spytała dlaczego go nie chciała, to pierwszym argumentem było: BO BYŁ NISKI, a drugim argumentem, że nie umiał tańczyć, a na tej wsi często były jakieś potańcówy… Zamiast tego moja przybrana babcia wzięła wzrostaka, który był pijakiem, zdradzaczem i przemocowcem. W końcu się z nim rozwiodła i jakieś 15-20 lat później wyszła za mąż za wdowca, którym był mój biologiczny dziadek.
#przegryw #blackpill #takbylo #rozowepaski #logikarozowychpaskow
Zaloguj się aby komentować