Nie przejmuj się to nie Ciebie odrzuciła a Twój wygląd ehhhh
@GotyckaPrzemoc
no to niestety masz chujową morde/wzrost i być może stylówę.
@Legitymacja-Szkolna Ale widziałem się z nią dwa razy i chciała się widzieć trzeci raz, więc jak niby może chodzić o wygląd?
Teraz dopiero te herezje doczytałem. Proszę nie wierz w to, bo sobie tylko zrobisz krzywdę tym.
Słuchaj się w tych sprawach kobiet (a szczególnie takiej co Cię właśnie zfriendzonowała) to skończysz zimą na bosaka czy jak to tam się mówi.
@JohnSpierdon no i co, mogę posłuchać tego co mówią, jak wygląda to z ich perspektywy.
albo najzwyczajniej startujesz z pozycji zahukanego chłopca. Nie możesz do relacji podchodzić w stylu : "przepraszam ze zyje, przepraszam ze pisze "
Wiem że o pewność siebie ciężko tak na zawołanie ale spróbuj przeanalizować te różne relacje i wyciągnąć jakiś wzór który kładzie Ci wszystkie te relacje. w mojej opinii info: (fakt faktem juz po fiasku ale jednak) o tym ze 60 poznanych na tindera i nic sie nie udało , nie pomaga w dobrym postrzeganiu Ciebie. Pozdrawiam i życze powodzenia
@DrJoint nie wydaje mi się, że jestem "zahukanym chłopcem". Nie w tym jest problem.
Po kiego ten spust? Stary, olała Cię to blokujesz zdzirę i idziesz dalej.
@Petrorogal A może bym jednak chciał się z nią przyjaźnić? Nie wiem jeszcze.
Ty za miły jesteś, nutka skurwysyństwa jest potrzebna. No bo nie dość, że dostajesz te lajki, to jeszcze spotykasz się na żywo z dupeczkami, czyli z ryja ujdziesz.
@C12H16N2 Ale ona mi pisała na odwrót, że właśnie powinienem być bardziej miły i romantyczny. Mi się wydaje, że ani nie jestem miły ani niemiły, tylko taki neutralny, zwykły.