Niedzielny poranek.
Za tydzień zmiana czasu.
#przegryw

Niedzielny poranek.
Za tydzień zmiana czasu.
#przegryw

Zaloguj się aby komentować
Tak to jest, miałem dzisiaj cały dzień siedzieć przed kompiutrem ale non stop coś do zrobienia. Przynajmniej chłop coś podje sobie #przegryw

Zaloguj się aby komentować
Ciekawe gdzie elon musk poznaje te wszystkie cipcie i skad on na to czas ma. Wlasciwie same aktorki i piosenkarki boltzuje czyli nie srodowiskowo. Az ciezko uwierzyc, ze taki autysta odnajduje sie na bankietach
#zwiazki #seks #podrywajzhejto #elonmusk
#przegryw
Zaloguj się aby komentować
Ehhh szkoda chłopskiego życia... niby dadzą kredo na mieszkanie, ale muszę spłacić chwilówki... a żeby spłacić chwilowki muszę powiedzieć rodzicom żeby mi pomogli w tej spłacie ... czuję się śmieć
#przegryw
Zaloguj się aby komentować
"...JA SIE WSTYDZĘ
NO I TROCHĘ DAMY BRZYDZĘ
WIESZ BO JA SIĘ CHCĘ ZAKOCHAĆ
A NIE KU*WIE CNOTĘ ODDAĆ"
#spiewajzhejto #braciafigofagot #przegryw #alkoholizm
Zaloguj się aby komentować
Jesień to bardzo okuratna pora roku dla anonka:
jest chłodniej, więc...
d⁎⁎a już tak się nie poci się
mniej n0rmideł na chodnikach
jest klimat na spacerach (tak, jestem jesieniarzem)
Przepoliłem komarka (#motocykle) zrobiłem zakupy (wutkia dla starego i parę rzeczy sobie) i jeszcze tylko ogolić ping-pongi na jutro, bo l0szunia wpada.
Aha, bym zapomniał o komecie, bo już niebawem będzie widoczna na nieboskłonie.
Kronos 20x60 (#astronomia) szykowany.
#przegryw

Zaloguj się aby komentować
Ehh jeszcze tylko kilka godzin i wikend dla chłopa i namiastka tego do czego chłopa stworzono na tym świecie czyli piękny i słodki NEET #przegryw

Zaloguj się aby komentować
Wiecie czym jest prawdziwa silna wola?
Jezeli nie wiecie to ja wam zaraz opowiem.
Ostatnio mam smaka,zeby po capym dniu napic sie piwa,als nie zrobie tego dopoki moj syn nie zasnie.
I tak mam smaka w poniedzialek,wtorek,srode i nie wypilem,mimo ze sie studzi w lodowce.
A dlaczego?
Bo zasypiam chwile pozniej.
Taka to silna wola
#przegryw #silnawola
Zaloguj się aby komentować
Byle do soboty, bo w sobotę mi dadzo.
Nie mogę pić wutkji to chociaż włożę siurek w tzeepsko.
#przegryw

Zaloguj się aby komentować
#divyzhejto #divy #seks
Byl ktos na divach i moze zachecic/zniechecic? Ogolnie sytuacja ma sie tak, ze sporo seksowalem w zyciu. Niestety przez prettyboi face przyciagam malolaty, grzeczne, ulozone, nudne w mojej chorej glowie. Dlaczego w mojej chorej glowie? Moj ojciec to dziwkarz, zdradzal matke i chyba mam to w genach. Podniecaja mnie wytatowane, typowe zdzirowate karyny z napompowanymi ustami, w legginsach, palace papierosy. To chyba w genach. Zawsze chcialem isc na divy ale boje sie zlapac wenery i jakos obawiam sie ze bedzie to takie mega cringowe. Raz mi sie trafila taka borderka z tindera. Najlepszy okres w zyciu. Euforia za kazdym seksem. A z takimi ulozonymi to nuda...
#przegryw
@kwasnica3000 ty nie masz kurwa z nimi gadac tylko je ruchac xDDDDD
ja pierdole wy sie nigdy nie nauczycie ze z kobietami sie nie rozmawia tylko sie slucha i zadaje odpowiednie pytania jednoczesnie udajac zainteresowanei aby czula sie wazna
w przypadku karyny wystarczyly by pewnie kwiaty pol litra i sztuka trawy XD
albo zabrac ja do normalnej restauracji
bedzie z 13 lat jak wyrywalem karynki z osiedla ale niewiele musialo sie zmienic w tym temacie xD
a jak chcesz wyrywac te kolo 30 to nawet powinno byc latwiej
Zaloguj się aby komentować
Nie moge k⁎⁎wa z tymi ludźmi na drodze, idzie stara baba z gówniakiem za ręke przy łbie telefon i k⁎⁎wa nawet sie nie zatrzyma przy przejściu dla pieszych tylko od razu k⁎⁎wa wchodzi nawet nie patrząc, ja pi⁎⁎⁎⁎le. Jak zwrócisz uwagę to BO JA MAM PIERWSZEŃSTWO no k⁎⁎wa a ja mam 1,5 Tony blachy i stali a ty wpierdalasz sie na jezdnie nawet nie patrząc co sie dzieje. Debile jebane #przegryw

@Prze-przegralemZycie a no nic nie poradzisz, czlowiek sie stara, patrzy dookola przed siebie 100 metrow i stara sie przewidziec co sie odjaniepawli
jednak czasami sie zagapisz na cos, zamyslisz i mial bys chociaz troche nadzieji ze inni uzytkownicy sa tak samo uwazni jak ty,
A TAKI C⁎⁎J XD
jak ten dzban co mu ostatnio mowilem ze nie ma roznicy czy ma pierwszenstwo na roweze czy nie, to jemu nogi polamie jak sie w auto wpierdoli...
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Chłop będzie przystępował do CUMsumpcji jego cotygodniowego rarytatasu, a mianowicie steka z rostebeffu. Pyszne to jest dla jego i chłop sie czuje jak chłop jak opierdoli taki ćwierć kilo grillowanego mięsa. Mam ten tefal opti grill, ale przyznam szczerze że te automatyczne programy c⁎⁎ja dają więc rozgrzewam go na pełną p⁎⁎dę (przepraszam że tak powiedział) i używam sondy termometru żeby mieć idealny stopień wysmażenia i wtedy bardzo dobre to jest dla jego #przegryw

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Wszedłem na Facebooka i zobaczyłem posty kiedyś znajomych, już żałuję, teraz nie będę mógł zasnąć.
#ehhh
#przegryw
Zaloguj się aby komentować
Sobota wieczuuuur. Oskariat teraz będzie peklować Julki. A przegryw w swojej piwnicy. Tak, życie. #przegryw #oskary
Zaloguj się aby komentować
Ciężki dzień dziś dla jego, od 10 do 15 załatwiać sprawunki "NA MIEŚCIE". Za dużo interakcji z ludźmi jest strasznie męczące i juz chłop wymęczony jakby koń po oraniu hektarów. Na szczęście teraz do wieczora kąkuter i alkohol także odpocznie chłop #przegryw

Zaloguj się aby komentować
Co tam, danonki?
#przegryw #ankieta
Zaloguj się aby komentować
Już jest jesień, a niedługo moja ulubiona pora roku czyli zima.
#zima #przegryw #rysunek

Zaloguj się aby komentować
https://streamable.com/i5gf30 #przegryw #mgtow
Zaloguj się aby komentować