Lubię swoją prace, ale jeszcze bardziej lubię spędzać czas poza nią ¯\_(ツ)_/¯
dobrze, że już piątek
#oswiadczenie #pracbaza

Lubię swoją prace, ale jeszcze bardziej lubię spędzać czas poza nią ¯\_(ツ)_/¯
dobrze, że już piątek
#oswiadczenie #pracbaza

Zaloguj się aby komentować
#pracbaza #oswiadczenie Dobry wieczór, chciałem tylko oświadczyć, że za 6 godzin rozpoczynam długi weekend.

Zaloguj się aby komentować
Chłop se doorsy przeszedł, nie straszne mu demony!
#przegryw #oswiadczenie

Zaloguj się aby komentować
Oświadczenie dla lewactwa i postępactwa, oraz sodomictwa i gomorryctwa, żebyście zawczasu mogli mnie poblokować.
#memy #oswiadczenie #chrzescijanstwo #heteroseksualizm #josephsmith #wiara

Zaloguj się aby komentować
Koliedzy, szczerze jak miałbym broń Boże się iść bić z ruSSkimi to walczyłbym nie za polityków złodziei, nie za p0lki które wiadomo pierwsze w większości będą spierdalać za granice, ale za naszą ziemie i za naszych przodków którzy przelewali od wieków krew żebyśmy mieli ten swój mały kawałek na ziemi, ehh nie dam im tego zabrać
#przegryw #patriotyzm #oswiadczenie #obowiazkowecwiczeniawojskowe

Zaloguj się aby komentować
#pracbaza #oswiadczenie Chciałem tylko napisać że zrobiłem wszystko co miałem zrobić i teraz będę się opierdzielał do 6
Zaloguj się aby komentować
W wielu tradycjach oko reprezentuje „zwierciadło duszy”; w tym sensie, że natychmiast odzwierciedla nasze emocje, nasze lęki, nasze najbardziej intymne emocjonalne niuanse. „Spójrz mi w oczy!”, mówią, gdy nie chcesz przegapić ani jednego spojrzenia od kogoś.
#oczy #madroscizyciowe #oswiadczenie #ezoteryka

Zaloguj się aby komentować
bionikla se kupił chłop
#przegryw #oswiadczenie

@smutnylizak sytuacja zyciowa jeszcze chlopa nie zmusza by sprzedac to co zbieral ehh pamietam jak kiedys kupowalem srednie zestawy po 10-15 maks 20 zlotych a teraz to takie drogie wszystko
chociaz z tego co pamietam to mam jakies powtorki z serii piraka bohrok i chyba z toa mata i cos z toa nuva tez sie znajdzie ale na razie nie przylaze do domu bo sie tam juz ten patus urzadzil ehh
Zaloguj się aby komentować
#turcja #trzesienieziemi #syria #psy #oswiadczenie
Chciałem złożyć wyrazy szacunku dla ludzi, którzy szukają ludzi w gruzowiskach, szczególne podrapałbym mocno za uszami pieski z ekipy USAR.
Szacunek!
Zaloguj się aby komentować
#feels #feelsy #oswiadczenie #wspomnienia #zalesie
Ktoś pamięta jeszce tego jegomościa?
Często kiedy słucham sobie blackmetalu, myślę o tym człowieku. Kiedy jeszcze miałem konto na wykopie, zdarzało nam się pisywać do siebie...
Ehh....

Zaloguj się aby komentować
Jaki to miły paradoks z nazwą portalu. Dla wielu z oczywistych względów nazwa kojarzyć się będzie przede wszystkim z wszechobecnym hejtem w sieci. Możliwe też, że dla części użytkowników może się również kojarzyć z nazwiskiem dziennikarza sportowego, który śmiertelnie potrącił starszą kobietę na pasach i po dziś dzień nie poniósł za to konsekwencji.
Ten paradoks wywołuje we mnie pewnego rodzaju dysonans poznawczy, bo jest to jeden z nielicznych portali, gdzie zdecydowana większość użytkowników jest dla siebie miła, a same dyskusje na poziomie.
Życzę Wam, jak i sobie aby tak zostało
#oswiadczenie
Zaloguj się aby komentować
Czas dopic drineczka. Pobudka za 33 minuty. Kurła.
#oswiadczenie #oswiadczeniezdupy #takaprawda #diplodokujztym
Zaloguj się aby komentować
Właśnie obejrzałem pornosa z tą chihuahuaSU w trójkącie: ona, jej facet i jakiś typ i k⁎⁎wa… jeden drugiemu brał do japy, s później ona brała do japy. I w tym momencie do mnie dotarło, że k⁎⁎wa co za po⁎⁎⁎⁎ni ludzie robią i nagrywają takie rzeczy i co za po⁎⁎⁎⁎ni ludzie to oglądają… Zniesmaczony wyłączyłem to chujstwo. Nigdy więcej nie obejrze, żadnego pornosa, bo to jest po prostu po⁎⁎⁎⁎ne!
#przegryw #takaprawda #oswiadczenie #porno
Zaloguj się aby komentować
Jezu jak ja kocham płatki owsiane!!!
#oswiadczenie #jedzenie

@Patka wiecej płatków
@Atarax @Acrivec
Zawsze bede polecal owsianke w La Lucy w Warszawie. Nie ma dla mnie lepszej. A w ogole to nie moge sie doczekac kiedy dane mi bedzie znowu pojsc na wykurwiste sniadanie: jajowa z boczkiem na masle, owsianka w wersji jakiej pisalem wyzej, naleśniory z kurczakiem i sosem smietanowym. Ojaciepierdole
Zaloguj się aby komentować
Mam słabość do dobrego rumu i głupich kobiet
#oswiadczenie #oswiadczeniezdupy #takaprawda #fetysze
Zaloguj się aby komentować
chuop wybombił dwa monsterki, i chuop zadowolon
#przegryw #oswiadczenie

Zaloguj się aby komentować
Idę spać, pilnujcie serwera.
#oswiadczenie
Zaloguj się aby komentować
Kupiłem sobie słuchawki z ANC. Ale to jest genialny wynalazek - w końcu nie muszę słuchać jojczenia mojego współpracownika. Gość potrafi powtarzać po 3-4 razy to samo zdanie/stwierdzenie.
#pracbaza #oswiadczenie
Zaloguj się aby komentować
Jestem certyfikowanym mizoginem
#oswiadczenie #blackpill #przegryw
Zaloguj się aby komentować
Ale bym takiego pysznego sk⁎⁎⁎⁎syna zjadł znaczy pysznych* tak z 10 sztuk
#jedzenie #oswiadczenie #gownowpis

Zaloguj się aby komentować