Zdjęcie w tle
Boyce_Eaman

Boyce_Eaman

Koneser
  • 13wpisy
  • 179komentarzy
Obejrzałem w weekend #cyberpunkedgerunners Jak nie przepadam za anime, to mocno się wciągnąłem, po końcówce mam teraz taką pustkę że to już koniec tej przygody.
Aż mam ochotę ograć Cyberpunka 2077, oczywiście jak tylko wyjdzie w wersji Definitive Edition ze wszystkimi dodatkami za 60 zł jak Wiesiek. Jest szansa że do tej pory będę też już miał porządnego pieca ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#cyberpunk2077 #anime
c1cbad8c-fe72-459b-80d2-758b976039a5
Boyce_Eaman

@Mr_Hardy Ha! No, jako że ja nie lubię za bardzo anime to dla mnie to, że jest mało japońskie to chyba zaleta Stylistyka japońska ale scenariusz bardziej zachodni to fajna kombinacja.

Sarveil

@Boyce_Eaman ja przeszedłem CP ale nie mogę się zabrać za edgerunners z podobnych powodów co Ty... Ale z kolei ten serial na podstawie League of Legends łyknąłem w weekend

keborgan

@Mr_Hardy Prawdopodobnie jedna z najlepszych animacji od dawna. Bez sztucznego rozwlekania, każdy odcinek ma jakiś temat, a wszystko spina się ładnie klamrą głównego wątku. To że jest relatywnie mało dziwactw typowych dla anime to akurat bardzo dobrze. Ileż można w kółko te same zgrane motywy oglądać? Pomijam już, że dla normików to jest bariera, od której zdecydowana większość się odbija.


A tak na marginesie tego nie robił Netflix, oni są tylko dystrybutorem.

Zaloguj się aby komentować

Wolski tutaj tez jest persona non grata? Osobiście nie żywię do niego jakiejś wielkiej anytpatii, chociaż uważam że nie wie on dużo więcej niż reszta ludzi śledzących telegramy/twittery, tylko mówi to z poważną miną i tonem sugerującym autorytet.
Wpadła mi dzisiaj w subskrypcje jego rozmowa z płk. Lewandowskim i dopiero jak rozmawia z kimś merytorycznym i fachowym, to widać jakie z Wolskiego dziecko w mgle. Rzuca jakieś gładkie hasełka, po czy pan pułkownik go prostuje NIE NO JARKU, TEGO NIE WIEMY. Płk. Lewandowskiego słucha się z przyjemnością, Wolski to mu najwyżej konferansjerkę może robić.
#wojskopolskie #wojsko #wolskiowojnie #wojna #ukraina
jjot

@BattlemoveR Wolski miał prime-time jak robił to, co teraz robi Artur Micek. Czyli rzetelne informacje z frontu. Teraz mu się nie chce lub widzi za dużo konkurencji i stara się robić coś innego. Też wolałbym oglądać samego Lewandowskiego, ale Wolskiego oglądam z przyzwyczajenia. Za to Zychowicz i Bartosiak to już mi na nerwy działają.

Kulturozofiapl

@Boyce_Eaman


nie wie on dużo więcej niż reszta ludzi śledzących telegramy/twittery, tylko mówi to z poważną miną i tonem sugerującym autorytet.


Właśnie na tym polega problem z Wolskim. Czyta telegramy/twittery, po czym podaje informacje stamtąd z poważną miną eksperta i nie potrafi przyznać się, że przeczytał to na telegramie, więc cholera wie czy to prawda. Zamiast tego (mimowolnie?) nadaje temu pewną aurę tajemniczości, by widz pomyślał, że JE Wolski ma kontakty. Na pewno oficerowie SBU czy SZU opowiadają randomowi z fotela gamingowego przeróżne tajemnice. Poza tym jest słabym analitykiem, nie ma zbytnio pojęcia o czymkolwiek poza sprzętem wojskowym i ew. teorią wojskowości. Prawdopodobnie informacje nt. ukraińskich strat (i nie tylko) czerpie z rosyjskich źródeł.


To poniekąd tyczy się innych polskich ekspertów, którzy udają, że mają tajemne kontakty, piją wódkę z szefem ukraińskiego wywiadu etc.

pietruszka-marian

@Kulturozofiapl zgadzam sie w 100%, perfekcyjny opis wolskiego, tez na początku sie na to złapalem

Boyce_Eaman

@Kulturozofiapl Zgadzam się, wydaje mi się że reszta "ekspertów" z twittera korzysta dokładnie z tych samych źródeł, tylko nie wszyscy roztaczają wokół siebie mistyczną otoczkę "co ja wiem to ja wiem", co chyba u Wolskiego najbardziej mnie irytuje.

Zaloguj się aby komentować

Niektórzy mówią że nie można dłubać w replikach do późna jak ma następnego dnia pracę, ale to nieprawda. Można, tylko trzeba wstać rano, na tym polega odpowiedzialność.
Kupiłem niedawno L85A1 od Army, wziąłem się za poprawianie fabryki. Jak wpadłem w amok po 18 to skończyłem o 2. Ciągle jeszcze zacina się na semi, ale mam nadzieję że wsadzenie mosfetu z AB rozwiąże problem. Chociaż elektryka to dla mnie ciągle trochę czarna magia i robię ją na oko, ale w końcu po to Bóg dał oczy.
#asg #diy
86e003f4-b885-470a-bbc3-e1b66e732b95
Boyce_Eaman

@kkdawid Zaraz, jak ci się udało zgubić całą replikę? ಠ_ಠ

kkdawid

@Boyce_Eaman ehhh, dobre pytanie. Pod koniec sezonu po powrocie ze strzelanki rzuciłem worek ze sprzętem w kąt, na wiosnę było wszystko oprócz repliki do tej pory nie wiem dokładnie co się stało

Boyce_Eaman

@kkdawid Myszy zjadły, albo chiński gównolit się rozpadł w pył pod wpływem czasu xD Ewentualnie została na strzelance. ¯\_( ͡° ͜ʖ ͡°)_/¯

Zaloguj się aby komentować

Zostań Patronem Hejto i odblokuj dodatkowe korzyści tylko dla Patronów

  • Włączona możliwość zarabiania na swoich treściach
  • Całkowity brak reklam na każdym urządzeniu
  • Oznaczenie w postaci rogala , który świadczy o Twoim wsparciu
  • Wcześniejszy dostęp, do wybranych funkcji na Hejto
Zostań Patronem