Proszę państwa idę jeździć motourem, powtarzam. MAM MOTUR I IDE Jeździć, bezpiecznej podróży wszystkim na dwóch kółkach bo ostatnio znowu dużo wypadków
Proszę państwa idę jeździć motourem, powtarzam. MAM MOTUR I IDE Jeździć, bezpiecznej podróży wszystkim na dwóch kółkach bo ostatnio znowu dużo wypadków
@Jestem_bart wybacz. Ale tak mi się skojarzyło xD
bądź mno
anon, lvl 18
techbaza
masz w klasie ziomka
ma ksywę motur, bo jest fanatykiem motocykli
fanatykiem to mało powiedziane
odpierdoliło mu na punkcie jednośladów
rok temu starzy kupili mu jakiegoś pierdzika co to rozpędza się do 23 km/h w 28 sekund
od tej pory motur non stop napierdala, że jeżeli umrze to przynajmniej ze świadomością, że robił to co kochał XD
k⁎⁎wa żeby na takim guwnie się zabić to już naprawdę trzeba mieć umiejętności
moturowi jednak nie przeszkadza, że ludzie szybciej stoją niż jego guwnojeździk jeździ
non stop opowiada o tym gdzie to już nie był swoją bestią
jakoś miesiąc temu dowiedział się od swojego wujka o zwyczaju LwG
japierdole.png
co on od tej pory zaczął odwatykaniać to ja nawet nie
jak tylko zobaczy innego motocyklistę jego lewa ręka wypierdala w powietrze jak z procy
nie mówiąc już o tym jak usłyszy magiczne hasło: "lewa w górę"
kiedyś siedzieliście na matmie i typiarka tłumaczyła wam logarytmy
motur debil zamiast słuchać to napierdalał ci nad uchem non stop: wruuum wruuum, ziuum ziuum
no k⁎⁎wa cymbał.exe
w końcu się na niego wkurwiłeś
czekasz aż nauczycielka zacznie zadawać pytania z tego co było na lekcji
w końcu pyta o logarytmy naturalne
nikt się nie zgłasza żeby odpowiedzieć
wtedy ty nachylasz się do motura i szepczesz
"lewa w górę"
K⁎⁎WA TEN IDIOTA TAK WY⁎⁎⁎⁎⁎OLIŁ LEWĄ ŁAPĘ DO GÓRY, ŻE AŻ ZA⁎⁎⁎AŁ GABRYŚCE PO MORDZIE
warto dodać, że gabryśka siedziała 2 rzędy od was XD
nauczycielka zadowolona, że w końcu ktoś się zgłosił pyta motura:
"no i jaka jest odpowiedź"
a on na to "NIE WIEM" XD
j⁎⁎⁎ny cep dostał baniaka a już był zagrożony
pewnie nie zda XD
j⁎⁎ać
parę dni później do waszej szkoły przyjechał jakiś k⁎⁎wa terapeuta od narkołyków
przychodzi do was na zajęcia i napierdala, że dragi to zło i w ogóle
pod koniec zajęć prosi was o to żeby podnieśli rękę ci którzy mieli raz w życiu styczność z dragami
tylko gabryśka podniosła
(od ostatniej matmy siada 5 rzędów dalej od motura XD)
potem prosi żeby podnieśli rękę ci którzy ćpają na codzień
nachylasz się do motura i szepczesz mu magiczne zaklęcie:
"lewa w górę"
JEEEEEB K⁎⁎WA ŁAPA MOTURA WY⁎⁎⁎⁎ŁA TAK DO GÓRY ŻE AŻ ŁAWKA SIĘ WYPIERDOLIŁA XD
terapeuta patrzył ze strachem w oczach na motura
pewnie myślał że naćpany XD
zadzwonił na policję
motur dostał kuratora XD
na weekend zaprosiłeś motura do maka
j⁎⁎⁎ny kupił 20 hamburgerów
czekacie na zamówienie
w końcu motur dostaje swoje burgery
cała tacka zajebana bułkami
odbiera ją i idzie do stolika
wtem podbiegasz do niego i szepczesz sami wiecie co XD
JEEEEEB K⁎⁎WA RĘKA DO GÓRY, TACKA WY⁎⁎⁎⁎ŁA W POWIETRZE, BURGERY NA WSZYTSKIE STRONY XD
wszyscy goście w keczupie
dzieci płaczą
matki krzyczą
rozpierdol.gif
ochrona wypierdala motura z lokalu
jakoś miesiąc później twój młodszy brat idzie na siódme urodziny kolegi z klasy
mame każe ci go potem odebrać
dzwonisz do motura czy nie zawiózłby cię swoim rumakiem po brata
zgadza się
jedziecie po młodego
inba trwa
7 latki bawią się, skaczą, tańczą
mówisz bratu że już musicie iść
"nie, anon, proszę jeszcze pół godzinki"
"eh no ok, ale tylko pół"
ojciec solenizanta janusz zaprasza cię i motura na piwko do kuchni
motur mówi, że i tak nie może pić więc zostanie z dzieciakami i będzie wpierdalał cukierki
gadasz sobie z ojcem młodego
opowiada ci jakich to on grzybów tydzień temu nazbierał
przynudza w c⁎⁎j
mówisz mu, że musisz iść na siku
postanawiasz odjebać coś dla rozrywki
idziesz do pokoju gdzie były dzieci i motur
kitrasz swój telefon za fotelem
podchodzisz do motura i prosisz żeby do ciebie zadzwonił, bo nie możesz telefonu znaleźć
dzwoni do ciebie
przedtem ustawiłeś na dzwonek hymn III Rzeszy
twój telefon dzwoni
gasisz światło
dzieci zaczynają płakać
do pokoju wpada janusz
zapala światło
na ścianę przykleiłeś kartkę z napisem: "lewa w górę"
oczom ojca ukazuje się salutujący motur do hymnu III Rzeszy a wokół niego płaczące siedmiolatki
byłeś pewien, że stary się wkurwi i wpierdoli moturowi za demoralizację guwniaków
tak się jednak nie stało
janusz zaczął drzeć mordę, że to jego ulubiony kawałek po czym wziął motura za rękę i zaczęli tańczyć poloneza
na zakończenie stary wskoczył na motura i utworzyli swoimi ciałami figurę w kształcie swastyki
zabrałeś brata i uciekłeś z tamtąd
Zaloguj się aby komentować
Śniadanie zeżarte.
#oswiadczenie
Zaloguj się aby komentować
Fajna ta strona główna, podoba mi się
Jeszcze jeśli możnaby ją było spersonalizować o własne kategorie/społeczności to już w ogóle bym kochał motzno :))
#hejto #gownowpis #oswiadczenie
Zaloguj się aby komentować
Ehh, już jest lepiej. Wystarczyło pogadać z paroma ziomeczkami na pewne tematy. Nie ma co się srać z tym wszystkim i dać sobie czas na rozwój. Praktyka musi zająć jakiś czas, a bycie na swoim powinno ułatwić ten proces.
#takaprawda #oswiadczenie
Zaloguj się aby komentować
Wole gorzką prawdę niż słodkie kłamstwa i wodzenie za nos.
A może to tylko ja sobie to wszystko wmawiam i wyolbrzymiam?
#takaprawda #oswiadczenie #przegryw
Zaloguj się aby komentować
No i cyk, wariant dłuższy, jeszcze niechodzony. Powrót nie poniatem a tym dalszym.
#oswiadczenie #przegryw #spierdotrip #warszawa

Zaloguj się aby komentować
Zobaczymy gdzie dziś chłopa poniesie. Pewnie znów ta samą trasą tylko od drugiej strony co zwykle a może dalej. Może spierdotrip zrobi mi lepiej.
#oswiadczenie #przegryw

Zaloguj się aby komentować
To będzie trudny weekend, szkoda że długi.
#oswiadczenie
Zaloguj się aby komentować
Chyba muszę wyjść poszukać szczęścia. Może gdzieś leży na ulicy.
#oswiadczenie
Zaloguj się aby komentować
Myślę że to najważniejsza wiadomość dla was w ciągu tego weekendu. Przedstawiam Wam moje nowe stanowisko do tworzenia contentu na #srajzhejto #gownowpis #oswiadczenie #heheszki
Siedzi się wygodnie, woda elegancko spłukuje content materialny. Mam nadzieję że się będziemy dogadywać.
#takaprawda

Zaloguj się aby komentować
Fakt że w skietach ale też się liczy. Dywanik będzie mniejszy, gejowski z frędzelkami. Ja nie gej ale pasuje bo w komplecie z dywanikiem.
#srajzhejto #gownowpis #oswiadczenie #stopyboners #stopy

Zaloguj się aby komentować
Może nie powinienem ale pójdę na odchodne na kebsa który jest tu niedaleko w ramach obiadu. Mały kebab na cienkim jeszcze nikomu nie zaszkodził
#kebab #jedzzhejto #jedzenie #gownowpis #oswiadczenie
Zaloguj się aby komentować
Ale się upocile. Jak świnia. Zara deko dechne i robię unboxing i pomiary.
#oswiadczenie #gownowpis
Zaloguj się aby komentować
Chuop przy dalszym buszowaniu w gratach poznajdowal resztę zabawek. Ciekawe czy ktoś by to kupił i czy w gl ma to jakąś wartość kolekcjonerska xDD Nawet sobie dziarę zrobiłem z okazji Erło 2006. Zmywacz do paznokci czy coś mi to zmyje? Bo już zaczepem gąbka drżeć ale tak średnio idzie xDD
Z udziałem kawałka stopy dla @yeebhany xD
#gownowpis #heheszki #oswiadczenie #chwalesie #tatuaze xD

Zaloguj się aby komentować
Wstauem. Pora się trochę roztrzeźwić i wynosić kolejne graty do wywózki. Dzisiaj transportowane bedą: drukarka 3d, hantelki, buty no i jeszcze troche innych rzeczy.
Ponadto planowany jest trip po nowej okolicy (nowej ale w jakimś małym stopniu znanej, bo już bywałem tam nie raz w przeszłości), a także być może wizyta u ziomeczka to mu pomoge meble skręcać.
Na wieczur planowane jest uprawianie e-sportu. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#gownowpis #plandnia #takaprawda #oswiadczenie
Zaloguj się aby komentować
Czuje lekki niepokój
#oswiadczenie #guwnowpis
Zaloguj się aby komentować
@KulturalnyLosPederasta może i jesteś stary, ale za to pocieszny jak h⁎j XD
#takaprawda #oswiadczenie #gownowpis
Zaloguj się aby komentować
nie ufam ludziom co nie sikają pod prysznicem
#oswiadczenie
Zaloguj się aby komentować
Swędzi mnie w środku w prawym nadbiodrzu. Tak w środku, w środeczku. Drapanie po skorze nie daje efektu. K⁎⁎wa, dajcie mi pogrzebacz którym podrapię się od środka!!!!
#gownowpis #zdrowie #takaprawda #oswiadczenie
Zaloguj się aby komentować
To już wole zrobić laske dla @yeebhany niż dla @KulturalnyLosPederasta
#takaprawda #gownowpis #oswiadczenie #janiegej
Zaloguj się aby komentować