Lewica obraża kobiety. Dobra widziałem już wszystko. XD
#oswiadczenie #lewica #heheszki #bekazlewactwa

Lewica obraża kobiety. Dobra widziałem już wszystko. XD
#oswiadczenie #lewica #heheszki #bekazlewactwa

@smierdakow tez mnie to frapuje I wszystko zmierza do tego że zaczną się zastanawiać dopiero po wyborach, a I tak winę zrzuca na wszystkich dookoła, ale nie na siebie. Liczę że właśnie dochodzimy do przełamania w polskiej dyskusji politycznej, bo dzięki tej polaryzacji i tej nienawiści wylewającej się zewsząd albo społeczeństwo się opamięta, albo można rozpocząć zrzucanie nuków.
@VanQuish nie można tak generalizowac i mówić że wszystkie czy nawet większość kobiet głosujących na Konfederację to jakiś margines. Z chęcią bym poczytał komentarz rozowych które zamierzają głosować na Konfederację, bo nie jeden tutaj mógłby się zdziwić o prawdziwych pobudkach ich wyboru. Tylko już kilka osób przykłasnelo Śmieszkowi że "taka kobieta jest głupia" i też się nie dziwię że nie chcą się udzielać skoro prawdopodobnie zostanie wylane na nie wiadro pomyj.
Zaloguj się aby komentować
Od kiedy f1 jest w via sraj Obejrzałem słownie dwa strumyki na strumyku. Mam nadzieję że licencja już wam się zwróciła, jebane złodzieje. Mam w piździe via play bo lubię ligę włosko która jest na Eleven. Oddawać prawa złodzieje. #chujwkrzyzviaplay
#f1 #oswiadczenie #mecz #seriea
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Ale bym se został taki ministrem zdrowia. Albo edukacji i nauki. Czy studia wyższe w dziedzinie miałyby jakikolwiek wpływ?
! Pewnie nie, bo nie mam znajomków w PiS ( ͡o ͜ʖ ͡o) chociaż taki e-mail do Jarka można by dupnac
#polityka #oswiadczenie #oswiadczeniezdupy #polska
Zaloguj się aby komentować
ja @Itgetseasier oświadczam iż z dniem dzisiejszym rzucam palenie papierosów. Zapaliłem ostatniego szluga kilka godzin temu i już koniec tego nałogu. trzymajcie kciuki.
#oswiadczenie #rzucampalenie #uzaleznienie #papierosy
Jak rzuciłem to po okolo trzech dniach zaczalem czuc intensywniej smaki i zapachy. Po tugodniu zniknely zadyszki. Poczulem tez roznice w kieszeni- niby paczka co dwa/trzy dni to nieduzo ale w skali miesiaca to czuc. Po tym jeszcze przez jakis czas dostrzegalem roznice w innych aspektach zycia: wszystkie na plus. Zdecydowanie nie bedziesz zalowal tej decyzji. Z perspektywy czasu nie znajduje ani jednego negatywnego wplywu rzucenia fajek na zycie. Rzucic w cholere trudno ale sie oplaca wygrac ta walke ze soba.
Zaloguj się aby komentować
Zgubiłem gdzieś blanta, wracam po 6h do chaty a on leży przed drzwiami do mieszkania na klatce schodowej XD
Ech idę se zapalić.
#oswiadczenie #takbylo #narkotykizawszespoko
Zaloguj się aby komentować
Niektórzy z Was pytali co u mnie. Z grubsza mogę powiedzieć że jest za⁎⁎⁎⁎ście. Oby tak dalej. Pozdrawiam wszystkich i życzę miłego dnia i tygodnia.
Stan 2 tygodnie temu: 87,1kg (spadek o 1,1kg)
Stan 1 tydzień temu: 86,8kg (spadek o 0,3kg)
Stan dzisiaj: 85,8kg (spadek o 1,0kg)
#redukcjapimenisty #hejtokoksy #oswiadczenie #odchudzanie #zdrowie

Zaloguj się aby komentować
Przerwa od tego matriksa.
Idę se polatać droniskiem nad kaczuchami.
#drony #oswiadczenie
Zaloguj się aby komentować
Ziemniaczki już się pieką w piekarniku. W międzyczasie się ogarnę. Zjem ziemniaczki, i akcja ewakuacja na plażę póki nie ma skwaru. A ma być dziś 32°C.
#oswiadczenie
Zaloguj się aby komentować
Właśnie skończyłem oglądać film Titanic w związku z ostatnimi wydarzeniami. #titanic #titan #oceangate #oswiadczenie
@bartlomiej_rakowski mam nadzieję, że w tej wersji
Zaloguj się aby komentować
Najadłem się wczoraj czerwonej fasoli i teraz siedzę w robocie i puszczam tajniaki walące skisłymi jajami.
#gownowpis #oswiadczenie #srajzhejto
Zaloguj się aby komentować
Chciałem serdecznie przeprosić wszystkich, którzy mają mnie na czarnej liście, serdecznie przepraszam, jestem straszny cham.
#oswiadczenie
Zaloguj się aby komentować
Moje (lewaka) stanowisko w sprawie wojny na Ukrainie.
Myślałem że Ukraina szybko przewali więc lepiej żeby się od razu poddali. Oczywiście decyzja o walce jest ich decyzją którą nie tylko szanuję, ale jeszcze jestem za wspieraniem ich w tym. Jednocześnie - myliłem się, Ukraina długo walczy, więc podjęcie walki nie było całkowicie bezsensowne, a na ile sensowne to czas pokaże. Dla Polski to lepiej.
Od samego początku postulowałem gwałtowne, radykalne (całkowite) sankcjonowanie Rosji, nawet jeśli paliwo w Polsce miałoby kosztować przez to 30zł za litr.
W skrócie i uproszczeniu żeby się nie rozpisywać. Jestem za hejtem na władców Rosji, głównie Putina, ale też najwyższych jego współpracowników i oligarchów, ale nie za hejtem na naród rosyjski jako taki.
Popieram konfiskatę jachtów ruskich oligarchów itp. (no ba, nawet tych europejskich, a co dopiero ruskich..)
Powodem dla którego popieram Ukrainę a nie Rosję jest winienie Rosji za wszczęcie wojny. Ukrainę nie uważam za dużo lepiej zarządzany kraj niż Rosja.
Popieram wspieranie Ukrainy symbolicznie, realnie oraz poprzez państwo. Nie miałem zdania w kwestii wysłania tam wojska NATO, ale raczej na nie. Obecnie jest na to za późno, jeśli już można było to rozważać na samym początku.
Popieram rozszerzanie organizacji i współpracy międzynarodowej, w tym również NATO, jednocześnie uważam że takie USA powinno być wyrzucone z NATO za ich terroryzm. NATO powinno być organizacją pokojową, nie tolerującą takiego zachowania wśród swoich członków, nawet jeśli chodzi o USA. Jednocześnie wciąganie każdego chętnego, jeśli będzie skłonny odciąć się od ataków na jakikolwiek kraj, w tym również na kraje spoza NATO.
Mam nadzieję że ruskie onuce znikną z polskiego sejmu i debaty publicznej w niebyt, a sprawa pomoże otrząsnąć się Polakom z wariatów, szurów i bezdusznych zamordystów.
Nie popieram zwiększania wydatków na wojsko powyżej minimum jakie wymaga NATO (2%) ani przymusowego poboru do wojska.
#antykapitalizm #oswiadczeniezdupy #oswiadczenie #polityka #lewica
Wpis niejako testowy.
@Matkojebca_Jones
Naród popiera tę wojnę i cieszy się z każdego ruskiego sukcesu. Jak pięknie się cieszyli z braków prądu zimą na Ukrainie, jak pięknie mieli nadzieję na "zamarznięcie Europy" bez ruskiego gazu... To nie Putin tam pojechał w czołgu, tylko naród ruski, to naród ich wspiera i nie wyraża sprzeciwu.
A szkoda, warto pojechać i zobaczyć jak wiele się zmieniło na Ukrainie przez ostatnie lata. Udało im się też zerwać z ruskiej smyczy, za co teraz płacą straszną cenę.
xD [NATO=USA]
Zaloguj się aby komentować
K⁎⁎wa ile można czekać na czacie w tym zjebanym luxmedzie? Jak mnie to wkurwia. Przystępując do czatu byłem 7 w kolejce, a minęło już 1,5 godziny i wciąż czekam... To już kolejny dzień! W kolejce do dermatologa. Za co te chuje kasę biorą? Dzwonię na infolinię a tam pani radzi się połączyć ponownie bo może się coś zawiesiło. C⁎⁎j wam w d⁎⁎ę #luxmed śmierdzący złodzieje!!!
#oswiadczenie #medycyna

Zaloguj się aby komentować
Kupiłem sobie rower, nowy, wyjąłem z pudełka, poskładałem, wyregulowałem.
Wczoraj w robocie chłop mówi, że chce ode mnie odkupić, bo w sumie on by sobie pośmigał rowerem, a nie ma żadnego.
No to mu sprzedałem. 4 km na nim zrobiłem.
Trzeba polować na kolejny, ach ¯\_( ͡° ͜ʖ ͡°)_/¯
#rower #oswiadczenie
Zaloguj się aby komentować
Da się ustawić to stare hejto? Jakaś personalizacja żeby wyświetlały mi się dyskusje i wpisy? Przecież to jest idiotyczne rozwiązanie, żeby wejść w dyskusję kilka kliknięć trzeba zrobić. Dajcie jakaś belkę żeby można było szybko przełączać między dyskusjami a artykułami. #oswiadczenie #moderacja #hejto #pytanie
Zaloguj się aby komentować
Czas się położyć na barłóg.
#oswiadczenie
Zaloguj się aby komentować
no i c⁎⁎j, d⁎⁎a i kamieni kupa.
zapomnialem...
zapomnialem o urodzinach zony...
its over dla chlopa
#oswiadczenie
Zaloguj się aby komentować
Spodnie z wysokim stanem są obrzydliwe.
#moda #oswiadczenie
Zaloguj się aby komentować
Ehh, dopiero wstałem.
#gownowpis #takaprawda #oswiadczenie
Zaloguj się aby komentować