obajtek sobie wyprał rządowe pieniedze i pewnie nie poniesie żadnych konsekwencji xD
jeszcze tylko niech j⁎⁎ną reklamę jak bohatersko obniżają ceny
#orlen #jebacorlen
obajtek sobie wyprał rządowe pieniedze i pewnie nie poniesie żadnych konsekwencji xD
jeszcze tylko niech j⁎⁎ną reklamę jak bohatersko obniżają ceny
#orlen #jebacorlen
Zaloguj się aby komentować
Pewien wykopek pochwalił się elegancką stroną na temat orlenu, którą stworzył w ostatnim czasie
Myślę, że szybko zleci z głównej więc trzymajcie
a tu znalezisko:
https://www.wykop.pl/link/6967641/wonorlen-pl-czyli-o-tym-dlaczego-jestesmy-dymani/
gdyby spadło z rowerka
#orlen #afera #wykop
Zaloguj się aby komentować
skoro ceny paliw są tak wysoki i marża jest tak wysoko to może ktoś wie jak samemu otworzyć taką rafinerię i sprzedawać paliwo XDDD?
#paliwo #orlen #gownowpis
Zaloguj się aby komentować
Kumacie w ogóle xD jeden z wielu wykopków półgłówków, którzy szczekają dosłownie pod każdym pi3rdolonym postem krytykujących PiS. Ba, czasem nawet nie musi to być post ani o PiSie, ani o PO, a i tak przybiegają i szczekają xD
Zapraszam na rejs po krainie marzeń, mamy tutaj pełen pakiet spi3rdolenia:
Dychotomia, no bo jak jesteś przeciwko PiSowi, to pewnie jesteś za PO, c'nie?
Tu quoque/whataboutism, czyli "No dobra, Orlen coś tam robi złego, ale wiecie... a nie wiem czy pamiętacie, ale PO..."
Januszowy humor, typu *coś tam Tusk hehe ksywa Ryży coś tam hehe Tusk złodziej coś tam Tusk zakochany w Heldze*
Już pominę milczeniem ten absurd, że tego typu ludziki są jacyś upośledzeni, że jak katarynka powtarzają jakieś dziwne rzeczy o partii, która w sumie już nie rządzie dobre kilka lat xD
Skąd się takie poczwary biorą?
#bekazwykopu trochę też #orlen


Zaloguj się aby komentować
Lewica i Agro Unia już zapowiedziały złożenie wniosków o kontrolę marż Orlenu.
Polska #wiadomoscipolska #orlen
Wg. ekonomistów i analityków mBank marża na cenach hurtowych narzucona przez #Orlen, że #inflacja była o 1% wyższa
#paliwo #polska #gospodarka #ekonomia

@inty to chyba jakiś student 4 roku SGH lub Koźmińskiego jako "analityk" wziął
udziały zakupu paliwa w wydatkach, (czyli tylko w koszyku wydatków)
udział "typowej" marży z listopada 2022 a nie ze stycznia 2022
zignorował, że ceny paliw (w tym gazu, węgla) wpłyneły na wzrost cen wszystkiego
i wyprodukował takie złote myśli
Zaloguj się aby komentować
https://twitter.com/JanZelig/status/1609827820993220608?s=20&t=RIN3sh7yn63bhRNtt4GCXw
#umyslowyparkour #orlen #nadmiarowezyski

Zaloguj się aby komentować
Nie #heheszki #wiadomoscipolska #bekazpisu #orlen

@freq-mod
Pamiętasz pierwszego dyktatora w historii cywilizacji europejskiej? Jaki mechanizm przyświecał tej funkcji powstałej w starożytnym Rzymie? Miał być właśnie tymczasową funkcją, przyjmowaną na czas zagrożenia. Ostatnim i pierwszym dyktatorem był Juliusz Cezar, który nie oddał władzy. Od tamtej pory Rzym z republiki przerodził się w imperium. To o czym piszesz to dobra idea, ale nadal idea. Wprowadzenie jej wśród ludzi poskutkuje fatalnymi konsekwencjami. Władza jest czymś, co nas jara jak przysłowiowe "ja pi⁎⁎⁎⁎le". Właściwie to główny motyw istnienia oraz motywacja homo sapiens.
Mam wrażenie, że to powód wpływu ich sąsiadów. Świętego Cesarstwa Rzymskiego Narodu Niemieckiego, Cesarstwa Niemieckiego, Cesarstwa Austro-Węgierskiego. Ten ichni "miękki" zabór sprawił, że Czechy do nomen omen w miarę dojrzała demokracja na jak dawny demolud. Z resztą, jak się spojrzy na ich historię, to nie wykazywali takiej krnąbrności jak my. Elastyczni, gotowi uczyć się od sąsiadów, nawet wynieśli lekcje z zaborów czy bycia częścią najbardziej pierdołatowego cesarstwa czyli Habsburgów. Gdzieś słyszałem czy czytałem, że żaden z sprzymierzeńców Hitlera czy też państw które poddały się Rzeszy łatwo, nie wyszło na tym dobrze. Bzdury - przykład Czech. Oni nie cierpieli takich represji jak my.
Kiedyś sam byłem zafascynowany sanacją i Piłsudskim. Tak jak uważam, że był to niezwykły człowiek, z wadami i zaletami, tak rządy sanacji były porażką, tak jak napisałeś. Pójdę dalej: Piłsudski był najlepszym co nam się trafiło, bo przez chwilę ta silna łapa autorytaryzmu korygowała nasze narodowe warcholstwo. Pominę dywagację historii alternatywnej pt. gdybyśmy poszli z Adolfem na Mokswę itd. bo to wróżenie z fusów, serio.
Historia to był mój ulubiony przedmiot, autentycznie go uwielbiałem. Przez cały okres mojej obowiązkowej edukacji.
Ta fuzja wyszła im tak, jak założenie k⁎⁎⁎ie szlabanu między nogami. Nie są moim targetem, chociaż mogę się określić jako liberał w kwestii poglądowej.
Nie rozumiem tych sympatii. Niemcy i Rosja zawsze się dogadają, bo to przedstawiciele cywilizacji biznatyjskiej. Jako wciśnięci między nich, powinniśmy traktować te dwa państwa z ogromną dozą podejrzliwości. Fajnie jest robić interesy, ale zbytnie ufanie czy wręcz wpadanie w ramiona jednemu z nich, to proszenie się o kłopoty. Sorry no sorry, ale nasze położenie wymusza na nas mentalność paranoika z podniesioną gardą. Którego rękawice bokserskie będą dozbrojone jakimiś kolcami i blachą, dla lepszego pierdolnięcia.
@Haramb3 różne podejścia, to fakt, efekt jest ten sam. Obecna władza jest tak ordynarna i nieudolna, że to się w pale nie mieści. Przedsmak tego mieliśmy w czasach rządów osławionej koalicji. Chyba Polacy średnio pamiętają co odpierdalał LPR z Giertychem (to, że dano rozgrzeszenie temu pajcowi to jest w ogóle komedia xD ), taśmociąg afer Samoobrony czy wspaniałe pomysły PiS. To był przedsmak.
Z drugiej strony spójrz na to tak: PO-PSL istniała osiem lat nie dla tego, że byli dobrą władzą. Utrzymywali się tylko na graniu strachem przed PiSem. Tylko tyle. Byli tak ciency i mierni, jak obecn władza. Tylko PiS wyczuł moment, rozrysował lepszy graf z konkluzją "Wasze głosy na nas równa się dużo kiełbasy, wódki i dobroci. Głosujta!" i k⁎⁎wa.. pykło.
Ba! Tragedią jest to, że nie ma alternatywy. Opozycja jest tak cienka jak guma od majtek Cottonworld. Właściwie to PiS może rządzić i kolejne osiem lat z takimi przeciwnikami, którzy przewracają się o własny cień.
@Kazix pisze to typ, który buduje "tożsamość" na jebaniu czegokolwiek, co teraz jest modne, ale szersza perspektywa czy refleksja dla Ciebie nie istnieje. Każdy kto taką ma i nie przystaje do radosnego podskakiwania w rytm hasełek, jest freethinkerem. Ergo, jesteś pajacem. Nieśmiesznym w dodatku. Idź się przepychać z swoimi "przeciwnikami" na wypoku.
Zaloguj się aby komentować
Dzisiejszy materiał TVNu na temat cen paliw i orlenu.
skradzione z wykopu, pewnie niedługo schowają bo niewygodne
https://www.wykop.pl/link/6966379/orlen-i-ceny-paliw-fakty-tvn-01-01-2023/
#orlen #fakty #wykop
@Rozpierpapierduchacz tutaj kolejne
https://www.wykop.pl/link/6966517/podsumowujac-przez-orlen-mamy-ogromna-inflacje/
@Rozpierpapierduchacz widzę że kolega drugi raz na głównej z płomieniem w tym znalezisku xD
https://www.wykop.pl/link/6966461/25-02-2022-obajtek-o-absurdalnym-podnoszeniu-cen/
Zaloguj się aby komentować
Co zrobisz, jak nic nie zrobisz
#orlen #zajebanezdzidy

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Żyć mi sie odechciewa w tym kraju. Gdyby vat został na 8 % miałbym cene paliwa 6,34 na flotówce. A teraz mam 7,22 -_- J⁎⁎⁎ny jeden złoty różnicy na kazdym litrze na ta partie złodzieji to jest k⁎⁎wa żart. A najgorzej że najbardziej ruchali przez ostatnie pół roku wszystkie frmy które tankują bez vatu przez co cena wszystkich usług zwłaszcza transporotwych rosła i jeszcze bardziej napędzała inflacje. #orlen #obajtek #jebacpis
Zaloguj się aby komentować
Brandzlujecie się jakimiś tęczowymi opaskami zwyrodnialców i wynaturzeńców a zobaczcie lepiej po ile dziś paliwo
#gownowpis #orlen
Zaloguj się aby komentować
Orłem 1.1.23
Tak policzyli żeby cena była beż zmian
#bekazpisu #orlen

ależ oczywiście. Jendego dnia w grudniu cena hurt odjechała złotówke od detala w dół gdzie to max 30gr różnica hurt+vat zawsze ale szybko ogarneli co sie dzieje i nastpenego dnia dali spowrotem cene w góre o pół złotówki na hurcie xd ciekawe czy ktoś nagane dostał za rzucenie ceny która nie powinna się znaleźć
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Kocham nasz kraj. Nie dość, że mamy jedne z najniższych wynagrodzeń w Europie, to jednocześnie najwyższe ceny paliw. Brawa dla polskiego rządu, bo to ich zasługa

@..... siema, przykro mi, ze jestescie tak ebani w Polsce przez orlen, ale cena 7.59PLN za litr diesela to nie jest najwyższa cena w Europie. U mnie właśnie spadło do poziomu sprzed wojny na zajebiaszcze 1.6899EUR za litr na najtańszej stacji w mieście, czyli dalej w PL taniej o osiem centów (wg. aktaulnego kursu) xD no i w PL już jest podatek drogowy w tej cenie, u mnie nie
Zaloguj się aby komentować
Tak że tak. W dwóch wersjach, wedle uznania. I jeszcze bonusowe kroniki wyczuwam.
A idź pan w c⁎⁎j z nimi wszystkimi.



Zaloguj się aby komentować
Ładnie nas Orlen r⁎⁎⁎ał przez cały czas.
Od 1 stycznia cena nie drgnie, pomimo podwyżki VATu.
Spokojnie, tylko my się tym przejmujemy. Elektorat PiSu zawsze tankuje za 50zł, albo nie jeździ autem z powodu braku prawka i auta.
Dobrze, że mam bana na wykopie, bo tam niezłe fikołki pewnie będą.
Zaloguj się aby komentować
Na ORLENIE hurtowa cena Eurosuper 95 staniała w ciągu tej nocy z 5936 na 5245 zł ! (cena netto za m3)
Nie gorzej jest z dieslem! Zniżka z 6 895 do 6 057 zł za m3.
I to wszystko w ciągu nocy!
Czy na stacjach jutro będzie taniej? Nie, bo od 1 stycznia wraca stary VAT na paliwo. A muszą dbać o Polaków, zeby nie dostali szoku cenowego XD

Zaloguj się aby komentować