Hejto.pl
Tak że tak. W dwóch wersjach, wedle uznania. I jeszcze bonusowe kroniki wyczuwam. A idź pan w c⁎⁎j z nimi wszystkimi. - Rozpierpapierduchacz - Hejto.pl