Dzisiejsza jazda na Runn, trzecia w życiu. Chyba nie jest aż tak źle
#zima #lyzwy #szwecja #mojezdjecie #zachodslonca

Dzisiejsza jazda na Runn, trzecia w życiu. Chyba nie jest aż tak źle
#zima #lyzwy #szwecja #mojezdjecie #zachodslonca

Zaloguj się aby komentować
Szlak Afur-Taganana-Afur.
Długi prawie 15km szlak, z 1000m przewyższen. Wyczerpujący szczególnie jak się źle spakujesz, jakkolwiek widoki rekompensują wszystko.
Teneryfa, Hiszpania
#podroze #fotografia #mojezdjecie





Zaloguj się aby komentować
Wspomnienie lata, niech przychodzi szybciej
#mojezdjecie #fotografia

Zaloguj się aby komentować
Białoporek brzozowy.
Tym razem inne ujęcie.
#lesnapracbaza #mojezdjecie #grzyby #las

Zaloguj się aby komentować
Taka pogoda, że nie ma jeszcze dziewiątej, a już by człowiek do domu pojechał.
Niestety nie mieszkam na terenie ,,swojego" leśnictwa, więc nie mogę tego uczynić xD
Dziś w planie objazd wszystkich lasów, a mam ich trochę pod opieką, mianowicie ponad 50.
#lesnapracbaza #las #mojezdjecie #pracbaza

@Airbag no ja ci powiem, nie wyobrazam sobie pracowac w prywatnej firmie, na szeregowym czy managerskim stanowisku, obracać setkami tysięcy co jest normalną sprawą nawet jak np planujesz transport czy przyjmujesz zmowienia i odpowiadac za to swoim majątkiem. Przeciez to by wydluzalo proces w nieskonczonosc, bo kazdy sprawdzalby kazde zlecenie po tysiac razy. I pewnie wolalby tez niewyslac jakiegos zamowienia niz wyslac je zle
Zaloguj się aby komentować
@iddqd Poszukałem w takiej popularnej wyszukiwarce i wyskoczyło mi kilka portretów w podczerwieni. Głównie kolorowych, ciekawie to wygląda. Sam osobiście nie próbowałem, ale będę musiał spróbować w czerni i bieli. Mogłoby to całkiem ciekawie wyglądać, na jakiejś zielonej łące lub nad jeziorem, z jakimiś chmurami w tle. Trzeba eksperymentować
@wonsolo jest jeden aparat gdzie można bezinwazyjnie robić zdjęcia w IR https://www.youtube.com/watch?v=2mug6xGPdhY
Zaloguj się aby komentować
Żerowisko ogłodka brzozowca.
Bardzo ładen.
#mojezdjecie
#las #lesnapracbaza

Zaloguj się aby komentować
Widzę że na czasie są zdjęcia z #bialystok, zatem tutaj kolorowa donica na tle Pałacu Branickich.
#tworczoscwlasna #mojezdjecie #fotografia

Zaloguj się aby komentować
Zaktualizowałem sobie zdjęcie w tle, więc pochwale się swoją fotką cykniętą w Słowińskim Parku Narodowym, którą bardzo, ale to bardzo się jarałem.
#mojezdjecie #fotografia #slowinskiparknarodowy

Zaloguj się aby komentować
#fotografia #bialystok #mojezdjecie #vikingfoto

Zaloguj się aby komentować
Co prawda zdjęcie stare, ale wiosna za rogiem więc prawie aktualne
#natura #mojezdjecie #fotografia

Zaloguj się aby komentować
#fotografia #bialystok #mojezdjecie #vikingfoto

Zaloguj się aby komentować
Białoporek brrzozowy.
Niejadalny.
#lesnapracbaza #grzyby #mojezdjecie #las

Zaloguj się aby komentować
#fotografia #bialystok #mojezdjecie #vikingfoto

Zaloguj się aby komentować
#fotografia #bialystok #mojezdjecie #vikingfoto

Zaloguj się aby komentować
#fotografia #bialystok #mojezdjecie #vikingfoto

Zaloguj się aby komentować
Stare siedlisko, PL
#fotografia #mojezdjecie





Zaloguj się aby komentować
Pytacie jak czesto bywamy i jak daleko mamy w gory. Jak mam czas to czasem zdarza mi sie jechac 2 razy w ciagu dnia, albo po 12h w pracy, do najblizszych szczytow mamy troche ponad 30 minut autem.
Ale nie tylko gorami czlowiek zyje, wiec dzisiaj foto znad morza! Moze w gory mamy 30 minut jazdy ale za to nad morze tez
#fotografia #psy #pokazpsa #uk #samoyed #mojezdjecie


Zaloguj się aby komentować
#fotografia #bialystok #mojezdjecie #vikingfoto

Zaloguj się aby komentować
Wrak statku Edro III, Paphos, Cypr
#fotografia #mojezdjecie





Zaloguj się aby komentować