Jak wypłacić krypto na konto złotówkowe? Na binance można w euro, ale moje konto jest tylko na złotówki. Czy przesłać np. na revolut i stamtąd na konto? Kiedyś kupiłem za grosze i chciałbym wypłacić. #kryptowaluty #kiciochpyta
Jak wypłacić krypto na konto złotówkowe? Na binance można w euro, ale moje konto jest tylko na złotówki. Czy przesłać np. na revolut i stamtąd na konto? Kiedyś kupiłem za grosze i chciałbym wypłacić. #kryptowaluty #kiciochpyta
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
RYNKOWE ZERO #1: BAŃKI KRYPTO I AI - KIEDY PĘKNĄ I KTO NA NICH ZAROBI?
Rafał Zaorski przewiduje pęknięcie bańki na AI i krypto: wchodzimy w etap manii..
https://youtu.be/Vf_P7Kinc-o?si=G9-rhDBwovKBQBeK
#trading #gielda #inwestycje #ekonomia #kryptowaluty #ai #technologia
Zaloguj się aby komentować
#btc w wiadomościach cnbc wysiadam, to była miła podróż od 30k #gielda #kryptowaluty

Zaloguj się aby komentować
Bitcoin właśnie przebił poprzednie ATH(all time high) osiągając tym samym nowe historyczne maksimum. Czy uważacie, że przed nami jeszcze wiele miesięcy dalszych wzrostów i przebicie magicznej granicy 200k USD czy powoli zbliżamy się do topu? Czy wasza rodzina/znajomi/kierowcy w Uberze pytają już o Bitcoina?
Jakie są wasze przemyślenia odnośnie tego cyklu, czujecie decentralizacje w obszarze walut cyfrowych? Widać na horyzoncie nadchodzącą adopcję? Czy zapłacimy niebawem Bitcoinem za zakupy za Biedronce?
#ciekawostki #finanse #inwestycje #bitcoin #kryptowaluty

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Co myślicie o #monero #xmr i innych privcoinach po tym jak zostało zbanowane na giełdach? Czy ta koncepcja ma szanse przetrwać a może jesteśmy skazani na inwigilacje totalną? #kryptowaluty
Zaloguj się aby komentować
Spada = trzeba kupić
#kryptowaluty
Zaloguj się aby komentować
Ja tam w eth siedzę i czekam
#kryptowaluty
@Utylizejszyn Ja też. Zwłaszcza że jest boom od strony wykonywania transakcji na L2 typu Arbitrum czy zk-Sync
https://l2beat.com/scaling/activity
Masa ludzi przejdzie z BTC na ETH żeby uniknąć chorych opłat transakcyjnych
Zaloguj się aby komentować
Nowe ATH #bitcoin - lista obecności xD
#kryptowaluty
Zaloguj się aby komentować
ATH przebite #btc #gielda #kryptowaluty

Zaloguj się aby komentować
Dokąd nocą tupta #btc? Na ATH. #gielda #kryptowaluty

Zaloguj się aby komentować
ATH przebite. Od pierwszego wpisu #btc urósł o 10k $ #kryptowaluty #gielda

Zaloguj się aby komentować
To że istnieje inflacja nie jest powodem że należy inwestować duży procent kapitalu w coś o dużej zmienności i do tego krótkoterminowo. Sam wchodziłem w krypto dwa razy, za pierwszym razem straciłem, bo nie miałem wiedzy glównie z zakresu psychologii inwestowania, za drugim razem odkułem się i wyszedłem na plus, do tego zakup karty graficznej się splacił. Ale wyszedłem, to jest zbyt zmienne aktywo jak dla mnie, podatne na różnego rodzaju akcje pump and dump.
Pewnie wejdę trzeci raz jako mały kilkuprocentowy (max 10) składnik portfela ale to jak dodadzą krypto etf na xtb.
Zaloguj się aby komentować
Jak typujecie, przebije ATH w tym cyklu, zostało jakieś 10%?
#kryptowaluty #btc #finanse #gielda

Zaloguj się aby komentować
Tu de moon?? Od mojego poprzedniego wpisu Bitcoin urósł o 7,5k $ będzie testowane ATH? #gielda #btc #kryptowaluty

Zaloguj się aby komentować
Zainwestowałem 80zl w #kryptowaluty
Już zarobiłem 10%
Zaloguj się aby komentować
Coś zbyt zielono, ale ryzykuje.
Xrp i Eth po same kule.
#kryptowaluty
Zaloguj się aby komentować
4 lata temu, na początku pandemii (o ile dobrze pamiętam), zacząłem bawić się w inwestowanie na #gielda . Wrzuciłem tam niecałe 2k, trochę kupowałem i sprzedawałem, szybko udało mi się zrobić ok 50% zysku, aż nagle cała giełda spadła jak po⁎⁎⁎⁎na, z 50% zysku zrobiło mi się 60% straty. Próbowałem jeszcze coś ugrać, dorzucałem kasę, ale ciągle kręciłem się w okolicach tych 50-60% w plecy.
Po jakichś 2 latach zmądrzałem i z giełdy przerzuciłem hajs na #kryptowaluty, chociaż oczywiście zrobiłem to w okolicy ATH dla bitcoina 😉 na szczęście dużo nie straciłem, bo jak zaczęło spadać, to udało mi się sprzedać. No i po tych dwóch latach holdowania, dziś nastąpił dzień, kiedy odkułem się i wyszedłem na zero. Jakbym miał jeszcze czekać, aż się odbije za inflację za 4 lata, to jeszcze powinienem poczekać, aż urośnie o 20% XD
Generalnie nie polecam, hajs się kisił 4 lata, ja straciłem w c⁎⁎j nerwów i czasu, a ja mam tyle samo, ile bym miał, gdybym to wsadził w skarpetę XD
Taki tam #gownowpis z rana ¯\_(ツ)_/¯
@Aksal89 jak nie masz doświadczenia ani nie chcesz spędzać godzin na analizy, które koniec końców i tak h⁎⁎a dają (tutaj akurat zgadzam się z Zaorskim, że analiza techniczna to astrologia dla inwestorów), to stosuj DCA. Ja co tydzień w środę od ponad 2 lat dokupuję sobie ETH po jakiejkolwiek cenie by akurat nie było i na chwilę obecną jestem ~70% do przodu (ok. 42% w skali roku).
Teraz akurat rynek się pompuje, stąd dobry wynik, który notabene mógłby być jeszcze lepszy, gdyby się się odpowiednio wstrzelić.
Problem w tym, że nigdy nie wiesz kiedy jest górka, a kiedy dołek. Wstrzelenie się idealnie to jeden wielki fuks, nie zdarzający się często (prawie nigdy szczerze mówiąc). DCA pozbawia Cię części potencjalnego zysku, ale w dłuższej perspektywie obniża ryzyko przewalenia hajsu.
Żeby nie było: pod koniec 2022 roku byłem pod kreską, mimo stosowania DCA. Ale byłem konsekwentny (mój horyzont inwestycyjny to 10+ lat) i jakoś lutego 2023 jestem już tylko na plusie, ze średnią ceną ETH w okolicach 1600€ - czyli pod kreską będę jak się kurs ETH spierdoli poniżej tego poziomu, no ale wtedy i tak będę sobie dokupował więcej za mniej
Zaloguj się aby komentować
Krypto to najlepsze co sie nam ostanio przytrafilo. Niby sankcje, a tu cyk btc/eth bez problemu przechodza.
Kiedys 5 spolek os, jakies walki a teraz wszystko legal xD Onuce chyba po same jaja w krypto.
#kryptowaluty #sankcjesrankcie #vpn
Zaloguj się aby komentować