Będziecie grać w Hogwarts: Legacy? Bo słyszałem, że jak się będzie w to grać to jest się transfobem xD

Będziecie grać w Hogwarts: Legacy? Bo słyszałem, że jak się będzie w to grać to jest się transfobem xD

Zaloguj się aby komentować
Przygotowania do sylwestra idą jak należy. Będzie taki delikatny klimacik z harrego pottera. Stroje w postaci peleryn, serwetki, dekoracje i moja działka czyli W C⁎⁎J PRZESKALOWANA ZADYMIARKA.
tak to jest, jak się czyta fora dla specjalistów a potem kupuje cos, co będzie użytkowane w domowych warunkach od wielkiego dzwona.
a jak tam wasze przygotowania?
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Czy w waszych miastach są grupy gier planszowych? W moim Żyrardowie jest Grota, dla powiedzmy graczy od 6 klasy w górę (dorośli też mile widziani). Dzięki niej odkryliśmy fajną grę z #harrypotter https://www.rebel.pl/gry-planszowe/harry-potter-hogwarts-battle-edycja-polska-110248.html Udało mi się złapać na olxie używkę za 120. Klasyczna kooperacyjna, walki z potworami, tracenie żyć, leczenie. Nieobciążająca umysłu, raczej z gatunku relaksacyjnych. 7 scenariuszy.

@lavinka mieszkalem 7 lat w Szczecinie, w Fenixie mocno ogrywali MTG i bitewniaki, po za takimi geekami, ludzie chetni byli na planszowki ale ciezko bylo zgrac. W Poznaniu w Kosteczce sa fajne rozgrywki W40K, duza silna spolecznosc planszowkowiczow, mieszkalem kolo 7 miesiecy ale mile jestem zaskoczony. Moj dobry kumpel (ktorego poznalem na piwowpoznaniu) korzysta z "poczty planszowkowej" i czesto mnie zaprasza na ogrywanie nowych tytulow, dobry temat by sie zaczepic. Jak dobrze kojarze, czesto wymienia gry z ludzmi z Gdanska\Wroclawia
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Liczę, że jak następnym razem będzie Harry Potter w TVN to będziemy go wspólnie komentować na Hejto a nie na ha tfu wykopie

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Voldi miał córkę? ( ͡° ͜ʖ ͡°) z tego co wiem tzn nie czytałem książek Harrego Pottera, tylko filmy widziałem, choć troche wstyd bo tyle lat ta histotia, a jestem już stary prawie tak jak bohaterowie Harrego, a książek jeszcze nie przeczytalem, ale wracając do mojego pytania, to imo przecież Voldemort nie znał pojęcia miłości, był pełny nienawiści i gniewu, więc jak mógł spłodzić córke? XD zresztą później rozczepił swoją dusze na 7 części, więc był jakby zombie, a zombie raczej nie kopulują
( ͡° ͜ʖ ͡°)
Zaloguj się aby komentować
Niektórzy z nas wychowali się na Harrym Potterze. Niestety smutna wiadomość z przed 30 minut. Zmarł Robbie Coltrane
aktor znany z roli Hagrida. Miał 72 lata.

Zaloguj się aby komentować
Zapraszam do spolecznosci swojej, bo mi glupio ze sam jestem a takto w kupie raźniej.
A tymczasem klasyka na Dobranoc.
Milych snow Tomeczki

Zaloguj się aby komentować
W sieci pojawiły się niedawno nowe portrety Harry'ego Pottera wykonane przez fanów przy użyciu technologii sztucznej inteligencji, które pozwalają wyczarować przerażająco wierne książkowe wizerunki bohaterów serii fantasy.Portrety, stworzone przez artystkę msbananaanna z serwisu Imgur, powstały dzięki połączeniu oryginalnych opisów postaci autorstwa J.K. Rowling i platformy Artbreeder, wykorzystującej technologię uczenia maszynowego.Wyniki są uderzające - wielu fanów porównuje nawet podobieństwo portretów do ich żywych odpowiedników w filmach o Harrym Potterze. Inni twierdzą, że niektóre wizerunki potwierdzają decyzje twórców filmu dotyczące...
Przeglądam sobie właśnie gry planszowe na empiku i znalazłem taką cudną recenzję! Jak tego nie pisał jakiś troll, to ja już nie wiem xD

Zaloguj się aby komentować
Hari Pota odpowiada na pytania. W ogóle, kto to jest ten cały Radcliffe, bo nie kojarzę? To jakaś postać, grana w niszowym filmie przez Harrego Pottera?
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Taki wpisik na wieczór.
W części „Harry Potter i komnata tajemnic” aby nakręcić scenę, w której Harry i Ron rozbijają się o Bijącą Wierzbę, zniszczono aż 14 Fordów Anglia.
Przybliżę Wam historię tego auta, bo mam wrażenie, że często jest pomijana.
Ford Anglia IV został zaprezentowany po raz pierwszy w 1959 roku.
Ford Anglia czwartej generacji bardzo różni się stylistycznie od poprzedniej trzeciej wersji. Ford poszedł z trendami i zaokrąglił jego kształty co było modne u innych marek.
Produkowany przez 8 lat Ford Anglia pozostał najpopularniejszą odmianą modelu w 28-letniej historii tej linii modelowej, w 1967 roku Ford zastąpił Anglię - Fordem Escortem.

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować