Zaloguj się aby komentować
Gdyby ktoś miał jakieś wątpliwości na temat tego czy nowego Pottera kupić czy nie, to śmiało odpowiem, proszę brać w ciemno.
#gry #harrypotter
Zaloguj się aby komentować
No ciekawe jak to bedzie na #nintendoswitch śmigać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
https://www.3kropki.pl/p/dziedzictwo-hogwartu-hogwarts-legacy-ns.html
#harrypotter #hogwartslegacy

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Moja żona to fanatyczka Harrego Pottera. Pół mieszkania zajebane różdżkami. Średnio raz w miesiącu ktoś wdepnie w leżąca na ziemi zaostrzoną różdżkę i trzeba wyciągać w szpitalu. W swoim trzydziestoletnim życiu już z 10 razy byłem na takim zabiegu. Tydzień temu poszedłem na jakieś losowe badania, to baba z recepcji jak mnie tylko zobaczyła, to kazała buta ściągać xD, bo myślała, że znowu różdżka w nodze.
Druga połowa mieszkania zajebana „Prorokiem Codziennym”, „Żonglerem”, czy „Tygodnikiem Czarownica”. Co tydzień żona robi objazd po wszystkich kioskach w mieście, żeby skompletować te czarodziejskie tygodniki. Byłem na tyle głupi, że nauczyłem ją into internety, bo myślałem, że trochę pieniędzy zaoszczędzimy na tych gazetkach, ale teraz nie dosyć, że je kupuje, to jeszcze siedzi na jakichś forach dla czarodziejów i kręci gównoburze z innymi mugolami o najlepsze zaklęcia, eliksiry itp. Potrafi drzeć mordę do monitora albo wy⁎⁎⁎⁎⁎olić klawiaturę za okno. Kiedyś mnie wkurwiła, to założyłem tam konto i ją trollowałem, pisząc w jej tematach jakieś losowe głupoty, typu „czekoladowe żaby jedzo guwno”. Pobliska cukiernia nie nadążała z pieczeniem tarty melasowej na uspokojenie. Aha, ma już na forum rangę WYBITNY CZARODZIEJ, za najebanie 10 tysięcy postów.
Jak jest ciepło, to co weekend zapierdala na Quidditcha. Co sobotę budzi ze swoją znajomą całą rodzinę o czwartej w nocy, bo hałasują pakując miotły, tłuczki, robiąc kanapki itd.
W tym roku sama sobie kupiła na święta nową miotłę. Oczywiście do wigilii nie wytrzymała, tylko już wczoraj ją rozpakowała. Ubrała się w ten swój cały strój do Quidditcha i siedziała cały dzień na tej miotle na środku mieszkania.
#heheszki #pasta #harrypotter #memy
Zaloguj się aby komentować

Jeśli miałam jakieś niespełnione marzenie z dzieciństwa, to było właśnie to. Przeniesienie się do świata magii i czarodziejstwa, a dokładniej mówiąc: do Hogwartu. Zobaczenie pokoju wspólnego Gryfonów i Ślizgonów, domu Dursleyów, samodzielnie przywołanie miotły i napicie się kremowego piwa z...
Zaloguj się aby komentować
Jeeeju a kiedy pierwszy #harrypotter z hejto live oglądanie
Zaloguj się aby komentować
#harrypotter #heheszki #pasta
James Potter to był jednak straszny patus.
* Co ten Snape się tak na ciebie gapi Lily, ma kata jutro w szkole
* k⁎⁎wo, oglądam quidditcha nie zasłaniaj bo ci wy⁎⁎⁎ie
* Za⁎⁎⁎ał lily galleony z sakwy i przejebał wszystko na zaklęcie na tripa
* Hadaba kebabra
* James ile razy ci mówiłam żebyś k⁎⁎wa nie latał napierdolony na miotle
* Niebieskokarto evanesco
* Ty to k⁎⁎wo nazywasz czekoladowa żabą?
* Rzyga kolorowymi fasolkami
* Chował przed żoną galleony w skarbcu i żeby ubezwłasnowolnić ja ekonomicznie
* Lily, jak będziesz szła na Pokątną to masz tu 2 galleony i weź mi kup piwo imbirowe
* Został ojcem w wieku 18 lat
* Ma w swojej czarodziejskiej pracowni żyjące obrazy z gołymi babami namalowane 400 lat temu
* Rzuca różdżką w Harrego jak płacze
* Harrid. Habrid. Nie śpij. Ja to cię jednak szanuje
* Ej snejp, pokarze twarz
* Twarz a nie d⁎⁎ę. Ehehe
* Robi że znajomymi zamieszki pod ministerstwem magii
* Pozdapodokiem reparo
* Nasrał do tiary przydziału
* Snape, co jest k⁎⁎wa, no co się patrzysz.
* Hehe nie no co się boisz żartowałem przecież
* Wali snejpowi lepe
* Zamienia się w zwierzę w trakcie stosunku z Lily.

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować


Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Są tu jacyś kolekcjonerzy #funkopop ?
Mój pierwszy zakup więc #chwalesie
#harrypotter #figurki

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
W tym roku mam nadzieję, że będziemy robić maraton #harrypotter na hejto ᕦ( ͡° ͜ʖ ͡°)ᕤ
Zaloguj się aby komentować