Breaking up with Adobe
Boskie.
https://www.youtube.com/watch?v=dJBEAZFP0aA
#animacja #grafika #photoshop #adobe #heheszki #humorobrazkowy
Breaking up with Adobe
Boskie.
https://www.youtube.com/watch?v=dJBEAZFP0aA
#animacja #grafika #photoshop #adobe #heheszki #humorobrazkowy
Zaloguj się aby komentować
Autor: Takeshi0ga
#grafika #digitalart #gravityrush

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Dzięki za wszystkie poprzednie reakcje, nie spodziewałem się aż takiego odzewu. Słowo się rzekło więc dziś następny rysunek. Miało być na szybko ale miejscami ciężko było się oderwać, te elipsy bywają hipnotyzujące.
Tym razem poświęciłem więcej czasu na linework, przy konstrukcji geometrii amfiteatru okazało się że osie krótkie elips ładnie wpadają/łączą uliczki bo obu stronach obiektu. Czy to było zamierzone nie wiem, wątpię, szansa na przypadek jest dość mała.
#digitalart #tworczoscwlasna #grafika
Amfiteatr w Nimes:

Zaloguj się aby komentować
Wizja Nowego Jorku, szkic Henry'ego Harrisona Suplee z czasopisma Scientific American, 1913.
#grafika #architektura

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Polecicie jakich narzędzi użyć aby tworzyć filmiki w tym stylu z licencją na komercyjne wykorzystanie ?
https://www.youtube.com/watch?v=8WeSEjfdxl0
#deepfake #aidesign #grafika #video
Zaloguj się aby komentować
Siemka, postanowiłem zrobić maraton. Jeden rysunek dziennie. Dzięki za poprzednie pioruny i miłe słowa. Tak naprawdę dopiero niedawno zacząłem bawić się tabletem, ciągle szukam sposobu, swojej techniki i tematów.
Teraz wkręciłem się w pozostałości po Cesarstwie Rzymskim, miasta przez nich założone mają coś w sobie.
Amfiteatr w Puli:
#grafika #digitalart #tworczoscwlasna

Podoba mi się.
Kiedyś w czasach szkoły szkice robiłem ołówkami. Miałem książkę, gdzie krok po kroku był Taj Mahal, Ferrari jakieś i inne obiekty.
Miałem swoją mikro galerię komiksów w szkole, gdzie kodeks ucznia przedstawiałem w karykaturach z postaciami na bazie La Linea (głównie to dzięki teledyskowi The Riddle GiGi d'Agostino, który na przełomie wieków latał w Vivach).
Kurczę fajne, zawsze lubiłem architekturę.
Zaloguj się aby komentować
{AbueloRetroWave}
#grafika #pixelart #hollowknight

Zaloguj się aby komentować

Dobry Wieczór Hejto
Stworzyłem zestawienie map populacyjnych 26 najbardziej zaludnionych krajów w Europie. Z tych map można wyłapać mnóstwo bardzo fajnych ciekawostek. Zastanawiałem się nad stworzeniem oddzielnych filmów dla każdego z krajów, by przybliżyć, co ciekawego można zauważyć na takich...
Siemka, pierwszy wpis na hejto i mały coming out. Placyk w Ratyzbonie na bardzo szybko. Nie lubię się zatrzymywać ostatnio za długo nad rysunkiem.
#grafika #digitalart #tworczoscwlasna

Zaloguj się aby komentować
The Legend of Zelda: Majora's Mask
Autor: Max Preis
#grafika #fanart #thelegendofzelda

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Jak na pierwszy portret wyszło całkiem nieźle.
Mój instagramowy śmietnik - LINK
#grafika #tworczoscwlasna

Zaloguj się aby komentować
J⁎⁎ać gwałcicieli, nie ważne z jakich grup społecznych.
#oswiadczenie #oswiadczeniezdupy #grafika #gwalt #bekazpodludzi #statystyka

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Dark Souls III - Yhorm the Giant
[Ishu_tani]
#grafika #fanart #darksouls3

Zaloguj się aby komentować