Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
#gothic #czasopisma #cdaction #gry
Zaloguj się aby komentować
#heheszki #gothic #filozofia
Zaloguj się aby komentować
Szukam recenzji dodatku do Gothicka 2 o nazwie Noc Kruka w magazynach Virus. Znajduje się prawdopodobnie w numerze 2/2005 lub 4/2005. Przekreślone numery zostały sprawdzone. Tworzę materiał wideo z recenzji growych czasopism z 2005 roku o Nocy Kruka i brakuje mi tylko tego z Virusa. Jakby ktoś z was miał dostęp do tych numerów to prosiłbym o sprawdzenie w którym jest ta recenzja i o podesłanie zdjęć/skanów. Dzięki
#gothic #czasopisma #czasopismo #gry #cdaction

Zaloguj się aby komentować
#gothic #czasopisma #cdaction
Zaloguj się aby komentować
Myślicie, że Michał Klawiter podłoży głos Bliźnie w Remake'u? Ale by było
#gothic
Zaloguj się aby komentować
heeej. pogoda coraz słabsza więc podbijam depresję muzyką tych miłych Szwedów.
właściwie to nie wiem, kiedy po raz pierwszy ich utrafiłem. ale są ze mną na jesień zwykle, chociaż lubię też w upały, kiedy chowam się w cieniu. w ogóle ciężko mi zaszufladkować, więc tagi na szybko.
#metal #gothic #rock
https://www.youtube.com/watch?v=9paUrFcn08U&t=21
klimat trochę inny, ale na podstawie szwedzkiego oryginału
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Kiedy pokłóciłeś się z mamą i przypadkowo za mocno zamknąłeś drzwi
https://www.youtube.com/watch?v=bhFDdJsSylU
#gothic #heheszki
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
#gry #gothic #rpg będzie polski dubbing w rimejku gothiczka bożego (w artykule babol, bo nie słyszałem o aktorze o nazwisku Paweł Szczęśny, jest Paweł Szczesny :-))
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
To gra, na którą nie wiedziałem, że czekam. Dlaczego? Bo to w słowach twórców i recenzentów Gothic w 2 wymiarach. Jak znacie założenia serii od Piranha Bytes, to pewnie odnajdziecie się i tutaj. Standardowo zaczynamy, jako kartka papieru, nie że bezimienna, tylko słaba postać, a świat gry to Australia, gdzie wszystko chce i z pewnością na początku cię zabije. Jesteś growym kleptomaniakiem? Chciałbyś być grzybiarzem, ale boisz się leśnej rywalizacji z typami noszącymi nożyki? Zbieraj je tutaj.
Tak na serio myślałem, że ludzie przesadzają z tymi porównaniami do Gothica, ale to kurde mega czuć w grze. Muzyka, ambient, ludzie mający własne schematy dnia i nie stojący, jak statyści w jednym miejscu, broń, którą trzeba wyjąć, żeby móc atakować, punkty nauki, które musisz wydać u nauczycieli, dwie frakcje, "Diego". Spotkacie też postaci z polskimi imionami. No super.
Jedyny mankament dla niektórych to brak audio dialogów, choć teksty są raczej krótkie i przyjemnie się je czyta. No i gra jest po angielsku i niemiecku.
Po godzinie uważam, że utopię w tym masę czasu. Niżej macie filmik i przykładowe screeny. Muszę najpierw ukończyć My time at Sandrock i biorę się za DFK na poważnie, a wy sobie sprawdźcie, bo może się spodobać.
A no i ja mam ją na Switchu, choć można ją znaleźć na innych platformach. U mnie działa dobrze.
#gry #gothic #steam #nintendoswitch





Zaloguj się aby komentować