Wampir, który przemówi głosem Bezimiennego
https://www.youtube.com/shorts/ZiGJ1J8PXhw
#gothic #wiedzmin3 #dawnwalker
Wampir, który przemówi głosem Bezimiennego
https://www.youtube.com/shorts/ZiGJ1J8PXhw
#gothic #wiedzmin3 #dawnwalker
Zaloguj się aby komentować
A po pięknej modyfikacji Dirty Swamp, zaczynamy z kolejną, również bardzo dobrze ocenianą modyfikacją - Lobos. Zapraszam do oglądania dla chętnych!
https://www.youtube.com/watch?v=zMAv7TeJNko
#gothic
Zaloguj się aby komentować
Koniec modyfikacji Dirty Swamp. Przyznam, że jedna z lepszych w jakie grałem, także z czystym serduszkiem polecam!
A tu ostatni odcinek, jeśli ktoś byłby chętny sprawdzić, obejrzeć. Miłego dnia
https://www.youtube.com/watch?v=L-SeIOUEDSg
#gothic
Zaloguj się aby komentować
Dobra stary... @Klamra zajebałeś... Teraz już słucham 5 raz tego klasyka .. Odpaliłem Boomerskość ( ͡ʘ ͜ʖ ͡ʘ)
#gothic #nostalgia #gry #muzyka
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
#gwint #gothic
Zaloguj się aby komentować
Beka z normików co sie obsrali że czarnoskórzy będą w remake Gothica. Przecież to kolonia karna. Wg mnie jest za mało czarnoskórych postaci co psuje troche imersje. Powinny stanowić mniej więcej 52% populacji górniczej doliny #gry #gothic

W grze z orkami, smokami i humanoidalnymi jaszczurami będą czarni ludzie - no kto to widział, nic dziwnego, że się rasistowskie płatki śniegu spłakały.
Inna sprawa, że Gorn to chyba opalony był, czy coś. Albo znowu się ci "anti-woke warriors" najgłośniej drą, którzy nie mieli nigdy z grą styczności.
Zaloguj się aby komentować
Gdzie ten Gothic Reworked? Miał być w styczniu @PurpleJago
#gothic

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Smoki vs AI. Nawet fajnie to wygląda. Filmik z nudów.
https://www.youtube.com/watch?v=k_tlcnnDDLU
#gothic
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Ciekawe co czują ludzie, którym udało się wbić GURU? Ja z każdą rangą czuję się jak w #gothic gdzie na początku jesteś strasznym leszczem, a później trochę mniejszym xd tylko tu mnie nikt klopsem na jaźwe nie przywitał
#gownowpis
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Słuchajcie, słuchajcie, mieszkańcy Seulu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#heheszki #afera #korea #koreapoludniowa #gothic #polityka

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować