#fotografia #fotografiaanalogowa #czarnobiale #tworczoscwlasna
,,Dzieciak, chcesz być komikiem, błaznem
Ostrzeżeniem dla innych by szanowali życie własne
Wątpię w taką jazdę"- Sokół

#fotografia #fotografiaanalogowa #czarnobiale #tworczoscwlasna
,,Dzieciak, chcesz być komikiem, błaznem
Ostrzeżeniem dla innych by szanowali życie własne
Wątpię w taką jazdę"- Sokół

Zaloguj się aby komentować
#fotografia #fotografiaanalogowa #tworczoscwlasna #warszawa

Zaloguj się aby komentować
#fotografia #fotografiaanalogowa #czarnobiale #tworczoscwlasna
,,są różne odcienie szarości,
Od czerni, do białości..."- Kazik

Zaloguj się aby komentować
#fotografia #fotografiaanalogowa #czarnobiale #tworczoscwlasna

Zaloguj się aby komentować
Demigod- Hipnoza
Autoportret analogowo
"Umysł jest niezależną jednostką i sam może sprawić, że niebo stanie się Piekłem, a piekło Niebem.”
Ricoh Kr10-super, Pentax50-2 fomapan 200 wołany w Rodinalu
#fotografia #fotografiaanalogowa #pokazmorde #tworczoscwlasna


Zaloguj się aby komentować
#fotografia #fotografiaanalogowa #tworczoscwlasna

Zaloguj się aby komentować
#fotografia #fotografiaanalogowa #czarnobiale #tworczoscwlasna
,,zatrute myśli, tworzą zatrute słowa"

Zaloguj się aby komentować
#fotografia #fotografiaanalogowa #czarnobiale #tworczoscwlasna

Zaloguj się aby komentować
#fotografia #fotografiaanalogowa #czarnobiale #tworczoscwlasna
,,Tu sam sobie nie ufasz,
A co dopiero komuś..."- Chada

Zaloguj się aby komentować
#fotografia #fotografiaanalogowa #czarnobiale #tworczoscwlasna
Podobno nie robi się zdjęć pod światło, jeszcze bez lampy błyskowej.

Zaloguj się aby komentować
Czasem meczą mnie juz te wszystkie fotoszopy i obróbka AI to sobie wracam do fotografii tradycyjnej. Trzeba trochę pokombinować i od razu nie widać efektów wiec człowiek ma niespodziankę.
Tutaj taka zabawa, autoportret, aparat Ricoh Kr-10 Super na statywie w ciemności, f8 naświetlane 8 sekund i w trakcie błyskane lampą trzymaną w ręce z różnych kierunków aby uzyskać efekt multiekspozycji na jednej klatce. Film to fomapan 200, wołałem w rodinalu. Aparat w serwisie mam cyfrowy więc skasowałem telefonem dlatego jakość nie zachwyca
Moja pierwsza sesja z błyskiem na analogu wiec dajcie znac co sądzicie.
Autoportret pod tytułem
"Hiob"
#fotografia #fotografiaanalogowa #tworczoscwlasna i może troche #sztuka





Cyfra rozleniwia, strzelasz setki zdjęć, wybierasz 10, obrabiasz i fajrant. Przy analogu myślisz o świetle, jak sam wywołujesz to forsujesz bądź nie, odbitki robisz pod własny gust... Mam kolegę, co trochę robi fot, jak go spytałem, jak mierzy światło (punktowo, centralnie ważony, itd) to nawet nie wiedział o czym mówię.
Zaloguj się aby komentować
#fotografia #fotografiaanalogowa #tworczoscwlasna
Tak, uzyskałem pozwolenie na publikację
Dół kadru specjalnie ,,przepalony", aby dodać kolorytu.

Zaloguj się aby komentować
#fotografia #fotografiaanalogowa #czarnobiale #tworczoscwlasna #topgear

Zaloguj się aby komentować
#fotografia #fotografiaanalogowa #czarnobiale #tworczoscwlasna #warszawa #bareja

Zaloguj się aby komentować
#fotografia #fotografiaanalogowa #czarnobiale #tworczoscwlasna #jenga

Zaloguj się aby komentować
#fotografia #fotografiaanalogowa #czarnobiale #tworczoscwlasna

Zaloguj się aby komentować
#fotografia #fotografiaanalogowa #tworczoscwlasna
,,Więc strzeżcie się wszyscy źli
Strzeżcie się wy i wy, i wy"- Kazo

Zaloguj się aby komentować
#fotografia #fotografiaanalogowa #tworczoscwlasna
,,Nie gódź się na to, odrzuć to!
Dobrze! Siedzę i się dziwię,, - Kazelot

Zaloguj się aby komentować
#fotografia #fotografiaanalogowa #tworczoscwlasna #warszawa

Zaloguj się aby komentować
#fotografia #fotografiaanalogowa #tworczoscwlasna
Znalazłem, jedno z pierwszych zdjęć. Cmena 8M, Konica Minolta 100 ISO, papier Fuji Crystal Archive.

Zaloguj się aby komentować