Czechy od paru lat mają dobry streak, choć są niedoceniane. Mi się to bardzo podoba, trochę kojarzy mi się z The Cardigans. Fajne.
#eurowizja #eurowizja2024

Czechy od paru lat mają dobry streak, choć są niedoceniane. Mi się to bardzo podoba, trochę kojarzy mi się z The Cardigans. Fajne.
#eurowizja #eurowizja2024

Zaloguj się aby komentować
Szwajcaria fajnie nawet
#eurowizja
Zaloguj się aby komentować
#eurowizja #szwajcaria
Look how gay i am. Nyah!
Zaloguj się aby komentować
Szwajcaria w notowaniach jest wysoko i ma spore szanse na podium. Piosenka trochę trupowo-teatralna. Kojarzy mi się z Camero The Cat troszkę. Ciekawie, ciekawie...
...tylko te rapsy z czapy, jak zwykle.
#eurowizja #eurowizja2024

Zaloguj się aby komentować
Jak ten stream z tvp słabo działa, ciągle się tnie...
#eurowizja
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Grecja ciekawie, ale bez szału
#eurowizja
Zaloguj się aby komentować
Propozycja Grecji zaczęła się od bardzo wysokich nut i gen-zowej oprawy. I zaczynało się ciekawie, takimi tureckimi rytmami. A potem wjechały rapsy.
Zastosowano też, według pana Orzecha, perski flet. He-khem.
Ale może w tym jest metoda? Jest to coś innego, lokalnego, wyróżniającego się na scenie.
#eurowizja #eurowizja2024

Zaloguj się aby komentować
Albania pozytywne zaskoczenie
#eurowizja
Zaloguj się aby komentować
Albania to Besos, a konkretniej Besa. Rihanna po miesiącu na Bałkanach.
Średnie to takie.
#eurowizja #eurowizja2024

Zaloguj się aby komentować
#eurowizja #malta
Tak typowe dla malty że mi się nawet nie chce nic pisać xd
Zaloguj się aby komentować
Zaczynamy od Malty. Pani Sarah reprezentuje kategorię pt. "szczucie cycem/d⁎⁎ą", co często jest skuteczne. Piosenka typowa dla Malty, ale no nie jest to "Fuego". Jak na moje, wysokie szanse na wejście do finału.
#eurowizja #eurowizja2024

Zaloguj się aby komentować
No siema, eurowizjowe świry! 2. półfinał czeka ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#eurowizja #eurowizja2024

Zaloguj się aby komentować
Wojna
Kontrowersyjna
Treść dla dorosłych lub kontrowersyjna
no no, sie pomaga za moje pieniadze reklamuje zbiorki na chorych na raka!!!!!!!!! #eurowizja #heheszki

Zaloguj się aby komentować
przepraszam bardzo ale na eurowizje powinno byc wyslane to https://youtu.be/Tc6OBUpM0Ls #muzyka #ai #koty #eurowizja #heheszki
Zaloguj się aby komentować
https://youtu.be/nvgSk_g-prs tadeusz drozda.avi pora umierac XD w sumie to nie dziwi mnie juz ze ja wybrali XD #eurowizja te "preemiminacje" sa poziomem konkursow rysunkowych klocucha XD normalnie slysze jego glos ogladajac te wysrywy, "nnoo tu widze postaranko a to ze⁎⁎⁎⁎ete" XD #muzyka
tak wogle to muzyka nie moze byc oparta na klamstwie a jesli jest to musi oklamywac widownie lider psychopata/psychopatka by manipulowac tlumem by mu uwierzyli....
...a te wszystkie zespoly: nie sa sa prawdziwymi zespolami, spiewaja o szczesciu bedac nieszczesliwym, spiewaja o zabawie nie bedac zabawnym, spiewaja o slowianach nie bedac slowianami, spiewaja generyczne piosenki z komputera jako swoje, tresci o niczym spiewaja jakby uniwersalne o wszystkim, klony klonow z uczuciami klonow spiewaja o czyms czego nigdy nie doswiadcza ani nie zrozumieja XD, typ spiewajacy o tym ze juz taki jest i nigdy sie nie zmieni wiedzac ze nie jest taki i ze sie zmieni XD, ludzie ktorych nie chce widziec i nie chce poznac spiewaja dla mnie zeby do nich napisac XD
dla mnie prawdziwy hit https://youtu.be/Tc6OBUpM0Ls bo co innego?
Zaloguj się aby komentować
Jaki realtalk xD @paulusll tylko bez incydentu!
#eurowizja #heheszki

@Belzebub Nie wiem czemu bronią się od tylu lat przed wysłaniem jakiegoś discopolowca. Prestiż i tak żaden tej imprezy więc nie ma spiny o to że tamci jacyś super ambitni (a szkoda, bo kiedyś trzymała poziom, weźmy taką Edzię Górniak, do dzisiaj mam ciary na ''To nie ja'') a taki Zenek czy Marcin Miller tłumy by tam porwali
@MarianoaItaliano jestes za stary by zrozumiec to ze nie jestes mlody, jak duch kogos kto umarl nie rozumie tego ze juz nie zyje
ty juz nie istniejesz, twoja muzyka nie istnieje, disco polo nie istnieje
itd itd
zostalo tylko to co lubia i graja 13 latkowie czyli sprzedajne krwy oplacane przez gangsterow i to jego grane wsrod dzieci XD
nie rozumiesz tego ze edyta gorniak nie moze tam wrocic bo nie zyje XD tz zyje ale to co po niej zostalo XD
Zaloguj się aby komentować
Na łykopie znęcają się nad naszą propozycją do #eurowizja i jurorami którzy ja wybrali.
I wiecie co? Mają się nad czym znęcać:
https://www.youtube.com/watch?v=ESKG8Uo1YaU
To jest po prostu tragiczne. Nawet jak na standardy Eurowizji.
Nawet ubiegłoroczna (też opluwana) Blanka miała nie tylko lepszą, bardziej energiczną piosenkę ale nawet lepiej śpiewała, dała lepszy "szoł", była bardziej "fotogeniczna" itd.
Szczerze? Uroda oczywiście pomaga, ale mimo wszystko to jest konkurs w którym trzeba dać jakiś show.
Tu po prostu nie było nic. Pierwsza lepsza Julka mogłaby na karaoke mieć lepszy głos.
Nie interesuje sie Eurowizją ale podobno naszą kandydatką była też Steczkowska i jakiś juror dał jej 0 punktów a tej (jak widać) bardzo utalentowanej wokalistce maksa, czyli 10. XD
#muzyka #polska
Chyba wszystkie preselekcje: https://www.youtube.com/watch?v=nvgSk_g-prs
Co roku jest ten sam problem. Piosenki na Eurowizję są do bólu nijakie. Nawet jeśli jakiś wokalista ma głos to nie ma jak go zaprezentować.
Z ostatnich lat chyba tylko Ochman? Nie pamiętam dokładnie nazwiska, ale miał głos podchodzący chyba nawet pod operowy to on faktycznie dobrze śpiewał. Rok temu też porażka, ale przynajmniej nadrobiła prezencją.
Zaloguj się aby komentować
Czy ja tutaj widzę jawny plagiat rammsteina?
Teraz sobie słucham i dla mnie zbyt wielka zżynka. Szczególnie te chórki, jawna zrzynka z Ich will
#eurowizja #eurowizja24 #rammstein
@Klopsztanga no już chyba bardziej PAIN. Mimo wszystko, jakby tak na czarno-biało podchodzić do muzyki, to okazałoby się, że 90% utworów by z Eurowizji wyleciało, bo nie sposób uniknąć kompletnie jakichś podobieństw. Nawet jestem przekonany, że Wardruna, czy tam Heilung by znalazły sposób by się przyczepić do tej słoweńskiej piosenki. Tylko po co?
Zaloguj się aby komentować