#eurowizja
Guten abend xd i pokazali jakiegoś belga xdd
#eurowizja
Guten abend xd i pokazali jakiegoś belga xdd
Zaloguj się aby komentować
armenię reprezentuje pocahontas
#eurowizja #eurowizja2024

Zaloguj się aby komentować
#eurowizja #armenia
W ramach ciekawostki powiem, że studiowałem z jej bratem.
Występ spoko. Motyw bardzo podobny do wiedźmina xd
Zaloguj się aby komentować
Armenia i Łada Niva, to jest Ladaniva.
I to jest coś, co lubię w Eurowizji - współczesne piosenki z tradycyjnym sznytem, dzięki którym można poznać muzyczną kulturę innego kraju. Takie armeńskie Kayah&Bregovic.
...ale dodałabym trochę elektroniki.
#eurowizja #eurowizja2024

Zaloguj się aby komentować
Propsy za nazwę zespołu Armenii
#eurowizja
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Gdyby to była Finlandia, to na scenę wjechałyby w międzyczasie odkurzacze i by ten piasek wciągali nosem, żeby podkreślić dramatyzm sytuacji... #eurowizja

Zaloguj się aby komentować
#eurowizja #dania
Ole Szwed popierdoliło
Zaloguj się aby komentować
Pani reprezentująca Danię rozsypała piasek na scenie, ale zaśpiewała tak trochę nieśmiało. Trema?
Nuta przyjemna, choć choreografii brak.
Bardzo przypomina wyglądem i śpiewem Alicię Keys.
#eurowizja #eurowizja2024

Zaloguj się aby komentować
Cascada na Eurowizji, tego jeszcze nie było #eurowizja

Zaloguj się aby komentować
#eurowizja #austria
Euro dancehall xd
Puśćcie ją. Wiecie co się dzieje gdy odrzucamy austriackich artystów
Zaloguj się aby komentować
austria to taka bejba 2.0
dlaczego ona ma taką smutną d⁎⁎ę?
#eurowizja #eurowizja2024

Zaloguj się aby komentować
#eurowizja francuz antysemita, ubrał się w gazę
#Eurowizja
Zaloguj się aby komentować
Ezio Auditore z Austrii.
Takiej muzyki to ostatnio słuchałam z kasety w dużym fiacie.
#eurowizja #eurowizja2024

Zaloguj się aby komentować
#eurowizja #francja
Czy Francja kiedykolwiek nie śpiewała po francusku? XD
Śpiewa ładnie, zajdzie to daleko, ale wygrać nie wygra
Zaloguj się aby komentować
Francja zwykle prezentuje szansonistki i szansonistów, i za to ją kochamy. Na smutną francuską balladę zawsze można liczyć. Kwalifikują się z automatu jako jeden z "krajów założycielskich".
#eurowizja #eurowizja2024

Zaloguj się aby komentować
#eurowizja
Ogólnie to bardzo nierówne półfinały. Jak dotąd wszystko było ok lub fajne.
Poza tym nie macie wrażenia, że oprawa samej imprezy jest dość nudna? Szwecji się chyba już znudziło organizowanie xd
Zaloguj się aby komentować
Czechy ładny i żywy występ
#eurowizja
Zaloguj się aby komentować
czechy - puszczał bym sobie tę piosenkę w samochodzie
#eurowizja #eurowizja2024

Zaloguj się aby komentować
#eurowizja #czechy
Naprawdę spoko