Estońscy bracia golec śpiewające o Polakach narkomanach, tego jeszcze nie było XD #eurowizja

Estońscy bracia golec śpiewające o Polakach narkomanach, tego jeszcze nie było XD #eurowizja

Zaloguj się aby komentować
Estonia robi za dodatkową Finlandię w tym roku, a ja to zawsze doceniam.
Tak jakby 6 ojców się skrzyknęło, że nie chcą siedzieć z dziećmi na weekend, więc pojadą na Eurowizję kraj reprezentować, żeby się wymigać. No miodzio.
#eurowizja #eurowizja2024

Zaloguj się aby komentować
O k⁎⁎wa, estoński Cypis XDDDD nie no to jest tragiczne po prostu. #eurowizja

Zaloguj się aby komentować
Orzech znowu ból d⁎⁎y jak przy Finach
#eurowizja
Zaloguj się aby komentować
Belgijski Benedict Cumberbatch w fartuchu laboratoryjnym myśli, że 20 mikrofonów to 20x lepsza piosenka.
No nie, no to jest nudne i cienkie.
#eurowizja #eurowizja2024

Zaloguj się aby komentować
#eurowizja #belgia
Po c⁎⁎j mu tyle mikrofonów jak do jednego nie umie śpiewać
Zaloguj się aby komentować
#eurowizja #gruzja
Gruzińska Celine dion, fajnie macha dupalą, podobno też coś śpiewa
Zaloguj się aby komentować
Od gruzinów dostajemy kolejne Fuego. No ale wiadomo, że Fuego nie pobije.
Na plus to, że pani ma mocny głos, ma wytrzymałość i trafia w nuty.
#eurowizja #eurowizja2024

Zaloguj się aby komentować
Jak to możliwe że Hiszpanie reprezentują San Marino?
Co to za różowa Godzilla?
#eurowizja
Zaloguj się aby komentować
#eurowizja #sanmarino
Spoko, ale nie wejdą bo słabo śpiewane
Zaloguj się aby komentować
A teraz przed państwem Marilyna Mansona. Nawet to spoko. #eurowizja

Zaloguj się aby komentować
San Marino wyjechało z Blog 27. Średnie, ale widać kasę wpompowaną w kostiumy i wizualki, żeby podkręcić propozycję.
Mi tak średnio podchodzi. Ale ciekawe jest to, że to kolejna taka "hard" propozycja w tegorocznym konkursie.
#eurowizja #eurowizja2024


Zaloguj się aby komentować
#eurowizja #hiszpania
Wygrają
Zaloguj się aby komentować
największa wrzawa na występie hiszpani jak dwaj tancerze zdjęli spodnie i pokazali tyłki
#eurowizja #eurowizja2024

Zaloguj się aby komentować
Hiszpańskie Modern Talking. To nie ma prawa zajść wysoko. #eurowizja

Zaloguj się aby komentować
Gdyby Walaszek był kobietą z Hiszpanii.
A tak poważnie, uwielbiam ten powrót do lat 80 i 90 w Eurowizji, z tym całym eurodisco. I super, że ta pani się tak cieszy, że tam jest
#eurowizja #eurowizja2024

Zaloguj się aby komentować
#eurowizja #lotwa
Profesorze X, czy ma Pan jeszcze siłę na występ na Eurowizji?
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
chłop wyszedł ze stargate
#eurowizja #eurowizja2024 #łotwa


Zaloguj się aby komentować
Łotwa zwykle przemyka przez Eurowizję niezauważona. Tu też tak raczej będzie, bo piosenka średnia.
Ale szacun za łotewskiego chomika-gladiatora. Tego się nie spodziewałam. To jest świeże.
#eurowizja #eurowizja2024

Zaloguj się aby komentować