O prosze, jak tutaj netflixowo
A tak na serio to mam gdzieś kim jest ten Martin i gdzie lubi wpychać swoje przyrodzenie
#eurowizja #eurowizja2024
O prosze, jak tutaj netflixowo
A tak na serio to mam gdzieś kim jest ten Martin i gdzie lubi wpychać swoje przyrodzenie
#eurowizja #eurowizja2024
Zaloguj się aby komentować
Ocieplanie wizerunku EBU...żenada
#eurowizja
Zaloguj się aby komentować
Mocno gejowe i słabo muzycznie, 2/10
#eurowizja
Zaloguj się aby komentować
Wielka Brytania ciągle mi się kojarzy z jakąś znaną nutą, ale nie mogę sobie przypomnieć, z czym.
Tym niemniej, jest to cienka podróba Robbiego Williamsa. Jest nieco lepiej, niż UK zwykło prezentować, ale dalej crap.
#eurowizja #eurowizja2024

Zaloguj się aby komentować
#eurowizja
Angole chyba chłopa złapali na losowym osiedlu w Anglii
Zaloguj się aby komentować
Chyba mam ochotę na mleko sojowe #pdk
@Wrzoo i inne kobiety pewnie lubia to
#eurowizja #eurowizja2024 #rgbagdrtv
Zaloguj się aby komentować
Za stary jestem na ten styl #eurowizja #eurowizja2024
Zaloguj się aby komentować
Grecja jest zbyt gen-Z na mnie. Ale największym zaskoczeniem jest wiek pani wokalistki, która ma 37 lat.
Jednak ta dieta śródziemnomorska konserwuje.
Nuta średnia, rapsy średnie, ale co potrzęsie d⁎⁎ą, to jej.
#eurowizja #eurowizja2024

Zaloguj się aby komentować
Kiedyś to była #eurowizja Aminata jak jebneła głosem w 2015 roku to aż mnie ciarki po jajkach przeszły xD

Zaloguj się aby komentować
W jaki sposób Łotwa dostała się do finału - nie wiem. Dla mnie sleeper, idealny moment na uzupełnienie napojów i przekąsek.
#eurowizja #eurowizja2024

Zaloguj się aby komentować
Bambie Thug reprezentująca Irlandię to jedna z najbardziej kontrowersyjnych uczestniczek w historii Eurowizji. Ale raczej lokalnie, u nas, bo środowiska konserwatywne się oburzają na pentagramy. Ja tu widzę tylko powtórzenie trendu na "wiedźmy" i okultyzm, który wśród młodzieży (jeżu, brzmię staro) jest ostatnio popularny.
Muzycznie nie dzieje się tu za wiele, wiele jest show. Bardziej bym to określiła jako performance teatralno-artystyczny.
#eurowizja #eurowizja2024

Zaloguj się aby komentować
Estonia, czyli mała Finlandia. Dla mnie totalnie pozytywne zaskoczenie, i jestem w stu procentach na tak. Panowie wyglądają, jak by w święta nie chcieli siedzieć w domu i pomagać żonom w przygotowywaniu chaty, więc się skrzyknęli, że teraz będą robić piosenkę na Eurowizję. I wzięli, zrobili i pojechali.
KOCHAM.
#eurowizja #eurowizja2024

Zaloguj się aby komentować
Estonia moja ulubiona w tym roku
#eurowizja
Zaloguj się aby komentować
Hiszpańska Teresa Werner xD
#eurowizja
Zaloguj się aby komentować
Hiszpańskie Modern Talking powraca. Całkiem dobry kawalek. #eurowizja

Zaloguj się aby komentować
Hiszpania nam dała Lombard na wesoło. Jest trochę sado-maso, jest synthpopowo, jest dziwacznie, ale jednocześnie widać ogromną radość artystki, że tam jest. Ja to lubię, to jest właśnie jeden z tych małych absurdów Eurowizji, dla którego ją oglądam.
#eurowizja #eurowizja2024

Zaloguj się aby komentować
Litwa zaskoczyła mnie w tym roku pozytywnie. Nuta jest, bicik jest, pasujący wokal. Wjechało na spotifajową playlistę do samochodu, a to już jest nobilitacja.
Tylko te kostiumy tancerzy ciągle się z Kick-assem kojarzą.
#eurowizja #eurowizja2024

Zaloguj się aby komentować
Słychać buczenie, słychać gwizdy. Panie i panowie, Izrael.
#eurowizja #eurowizja2024

Zaloguj się aby komentować
Wszyscy niby tak jadą na tą #eurowizja , a 3/4 najnowszych zajebane tym gównem. Za to pierwszy raz od paru lat oglądam #ksw i wszystkie walki do tej pory na bardzo fajnym poziomie, a dla młodego sympatycznego i zabójczego Mołdawianina czapki z głów. 20 lat na karku, a tak na zimno wszystko robił jakby od 20 lat popełniał zbrodnie wojenne xD
ps. #szpilka to frajer i mam nadzieję że dostanie porządny wpierdol
#mma #sportywalki
Zaloguj się aby komentować
Pani Tali reprezentuje Luksemburg, który miał 31 lat przerwy w uczestnictwie. I daje nam Francję na sterydach. Piosenka po francusku, ale nowoczesna, z panią, która reprezentuje trend szczucia d⁎⁎ą/cycem.
Jest to przyjemne do odsłuchu, jak na powrót po tylu latach - świetne. Jednak za mało eurowizyjne, żeby wygrać.
#eurowizja #eurowizja2024

Zaloguj się aby komentować