No i przeniosłem się do armenii, chociaż nadal jestem w piwnicy. Za⁎⁎⁎⁎ście. O to chodzi
#eurowizja #eurowizja2024
No i przeniosłem się do armenii, chociaż nadal jestem w piwnicy. Za⁎⁎⁎⁎ście. O to chodzi
#eurowizja #eurowizja2024
Zaloguj się aby komentować
No ma głos, trzeba przyznać
#eurowizja
Zaloguj się aby komentować
Obudźcie mnie jak się skończy ten utwór.
#eurowizja #eurowizja2024
Zaloguj się aby komentować
Iolanda, kolorystycznie jak panda. Piosenka bez szans na sukces, tak płaska jak kolory użyte do jej wizualizacji. #eurowizja

Zaloguj się aby komentować
Portugalia z każdym odsłuchaniem wchodzi mi bardziej, choć dalej nie wiem, dlaczego weszła do finału.
Ponoć Portugalia jest słowiańska (#pdk), a to brzmi jak propozycja z Bałkanów.
Wydaje mi się, że bardziej bottom 5 jednak.
#eurowizja #eurowizja2024

Zaloguj się aby komentować
#eurowizja
Taa, na bank tam shlonga pokazał...
Finlandia to stan umysłu.
Zaloguj się aby komentować
Finlandia nigdy nie zawodzi. Niby taki nieśmiały kraj to jest xD #eurowizja #eurowizja2024
Zaloguj się aby komentować
No rules xD
#eurowizja
Zaloguj się aby komentować
Dla tych, co nie pamiętają, Windows 95 to czasy, kiedy jeszcze nie było USB. #eurowizja
A piosenka całkiem spoko, zobaczymy czy coś zwojują.

Zaloguj się aby komentować
Eurovision thong contest
#eurowizja
Zaloguj się aby komentować
Od Finlandii mamy gołą d⁎⁎ę, brak zasad i Windowsa 95. Finlandio, kochamy Cię. Nie zmieniaj się.
#eurowizja #eurowizja2024

Zaloguj się aby komentować
Zaraz będzie latająca d⁎⁎a xD #pdk
#eurowizja #eurowizja2024
Zaloguj się aby komentować
Serbia. Piosenka tak zmulona, że będąc zmulonym, mam ochotę się zmulić jeszcze bardziej.
#eurowizja

Zaloguj się aby komentować
Prawie usypiałem, a refren mnie obudził. Wchodzi w ucho tylko sam refren,
#eurowizja #eurowizja2024
Zaloguj się aby komentować
Zdziwiłam się, że Serbia się dostała. Sama propozycja to taka Billie Eilish bez polotu.
O tej piosence nie mogę więcej powiedzieć poza tym, że jest ulubiony przez @Klopsztanga kamulec.
Życzymy kamulcowi wysokiej noty.
#eurowizja #eurowizja2024

Zaloguj się aby komentować
Włochy w tym roku dają nam to, co chcielibyśmy widzieć ze strony Blanki rok temu. Naprawdę dobra piosenka, świetny technicznie wokal, lekko latino nuta. I kocie ruchy pani też wchodzą.
#eurowizja #eurowizja2024

Zaloguj się aby komentować
To włochy czy latina?
#eurowizja #eurowizja2024
Zaloguj się aby komentować
No i to mi się podoba. Lokalny język, lokalny klimat, fajne brzmienie, coś specyficznego, oryginalnego.
#eurowizja #eurowizja2024
Zaloguj się aby komentować
Jeśli chodzi o Norwegię, to możecie sobie wybrać, co to jest:
Evanescence
Nightwish
Therion
Within Temptation
Fajne, fajne, ale zdziwiliśmy się mocno, że jednak weszło do finału. Szans na wygraną nie ma za wiele, choć utwór jest fenomenalny technicznie, a i wokal robi swoje. Świetna okazja do poszerzenia swoich muzycznych horyzontów.
#eurowizja #eurowizja

Zaloguj się aby komentować
Szacun za ojczysty język i lokalny klimat. Już mi się podoba.
#eurowizja #eurowizja2024
Zaloguj się aby komentować