@death070 Cholerna szkoda. Liczę na jakąś trasę pożegnalną, bo może wreszcie oberwę krwią ze świni. Poprzednim razem źle się zamachnęli i oblali ziomka obok xD
@saradonin_redux o gustach się nie dyskutuje, wiadomo, growlu szczególnie nie lubię, jakiegoś Deicide kiedyś się może i słuchało ale to miażdżenie jajec słyszalne tutaj przykrywa w wielu momentach muzykę
@tomwolf Nihil gdzieś tam kiedyś mówił, że nagrana, poszła do wydawcy. A że Bartowi później wypaliła Babuszka i znudziło mu się prowadzenie Witching Hour, to materiał wylądował w szufladzie.
Domyślam się, że gdyby Nihilowi zależało, to dałby radę ogarnąć kwestię praw i to wydać gdzie indziej. Ale pewnie nie zależy.
Zdecydowanie topka w dyskografii Anaal Nathrakh. Wtedy jeszcze mocno eksperymentowali szukając swojego stylu i każdy album był inny. A ostatnie 6 albumów to właściwie jedno i to samo nagrywane w kółko.