#heheszki #heheszkipolityczne #aiart #ciekawostki #jebacpis

#heheszki #heheszkipolityczne #aiart #ciekawostki #jebacpis

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
"Star Wars 1923"
Star Wars w stylu kina niemego xD
Znalazłem tutaj:
https://x.com/LeszBuk/status/1705289329839395321?s=20
#filmy #aiart #ciekawostki

Zaloguj się aby komentować
Na prośbe @cazpereq prompt z debata polityczną. Niestety obiecane zdjecie z RL foto bedzie pod wieczor (żona gra w simsy i nie wolno przerywać).
Przypominam iż leonardo.ai poznaje tylko jednego polityka z Polski - takiego miedzynarodowego. Dorzucam zaś tag #polityka bo jakiś kolejny dzban sie os*a że źle taguje obrazki z generatora.
#cybulionai - #aiart
PROSZE PAŃSTWA DEBATA NA KTÓRĄ KAŻDY CZEKA!!!




Zaloguj się aby komentować
Różne w temacie cthulhu. Cos sie dzisiaj leonardo.ai pindoli. I kot mi sie odpala od rana. #cybulionai #aiart
Szukam inspiracji, poprosze jakies glupie pomysly w kom.




Zaloguj się aby komentować
Cthulu zanim poszedł w strone polityki uczył w powiatowej podstawówce. To tam wypełnił sie złem do końca. Tak było. #cybulionai #aiart





Zaloguj się aby komentować
Po co wybierać najmniejsze zło. Wybierzmy najwieksze. Partia CTHULHU musi dojść do władzy.
#cybulionai #aiart
Wiecej w komentarzach.





Zaloguj się aby komentować
#cybulionai #aiart
"_Jakto Policman przeszukuje mnie.... _"





Zaloguj się aby komentować
18+
Treść dla dorosłych lub kontrowersyjna
18+
Treść dla dorosłych lub kontrowersyjna
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
w porządną zbroję !
@dsol17
brak ochrony serca i płuc
częściowo odsłonięta szyja
hełm (raczej kask) nie chroniący twarzy
odsłonięte uda (miejsce, gdzie cięcie gwarantuje szybkie wykrwawienie)
ciężkie stalowe rękawice w czasie kiedy cała reszta jest niechroniona
dopasowany kirys bez żadnego przegubu, ukształtowany w gorset uniemożliwiający zginanie i obrót w pasie
Biorąc pod uwagę to jak idiotyczna i wręcz skodliwa jest ta "zbroja", to już chyba praktyczniejszy byłby "bikini armour" - ochrona byłaby równie ujowa, a przynajmniej by nie ograniczał ruchów.
Zaloguj się aby komentować
#jp2 #2137 #jp2gmd #aiart #reklama
Jedziemy z papieskim AI contentem! Dzisiaj edycja Star Wars tylko na https://instagram.com/pap_ai_art

Zaloguj się aby komentować
Uprzedzając pytania. To "Magiczna miecz", właściciela nie parzy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#aigrabarz #aiart #generowaneobrazki

Zaloguj się aby komentować
#aigrabarz #aiart #generowaneobrazki
Coś z innej beczki, bez NSFW.
Jeszcze żeby nie knociło przy detalach jak liczba kończyn, elementy broni, czy ilość palców( ͡° ʖ̯ ͡°) .

Zaloguj się aby komentować
Swoja droga nie wiem czy mam wrzucac w spolecznosc o ai skoro kazdej wrzutce towarzyszy moj offtop.
Akat oglądam teraz AHS (już 6 sezon) i mysle ze ten z cyrkiem mial ogromnie nie wykorzystany potencjał. Teraz jestem w polowie 6 sezonu i troche mi sie to nie klei też. Jest jedna aktorka ktora mnie juz denerwuje (ta co miala 2 glowy).
Kolejny akapit kolejna mysl
Wykop. Rano zajrzalem zobaczyc co tam na nocnej sie wyprawialo. Boty nuklearne dalej spamują, ziobro zdziwienia że moderacja nie dodala do AIBOTAmoderacyjnego paru fraz by to zatrzymac. I tak sie zastanawiam,
Jakie jest niebezpieczeństwo tych zrzutow z fukushimy? Generalnie japoncy podchodza bardzo serio do dekontaminacji terenu i wody, sami żywią sie głównie owocami morza, no chyba premier japonii nie jest takim ignorantem by truc wlasny ogródek?
#cybulionai #aiart





@Cybulion Nie są durniami, a ocean to bardzo, bardzo dużo wody. Tu masz za nuclear.pl: "Według ekspertów jego stężenie [trytu] w wodzie z elektrowni jest bardzo niewielkie (poniżej 1500 bekereli –Bq – na litr, dla porównania wytyczne WHO dla wody pitnej to poniżej 10 tys. Bq na litr) i nie stanowi zagrożenia dla środowiska naturalnego. Na wszelki wypadek Tepco uwalnia wodę z elektrowni w małych objętościach i stale monitoruje jakość wody w oceanie, a całej operacji przyglądają się przedstawiciele MAEA."
tl;dr po to trzymali tę wodę 12 lat, żeby teraz spuszczać do oceanu bardzo powoli z dość niskimi stężeniami
Zaloguj się aby komentować
#cybulionai #aiart
Patrze na te hejto od godziny i sie zastanawiam... tu bot kasiaJ i blokowanie ludzi broniacych zdrowego rozsadku, tu chlop co mial siaćprawde sieje dezinformacje i msci sie na polakach, tu chyba pedofil bo jak inaczej nazwac spermiarza piszacego obrzydliwosci o mlodziutkich dziewczynach... co sie dzieje z tym narodem? Kto nam tak bardzo nasrał do głów że ignorujemy badania, szukamy spisków. Skad w nas tyle nienawiści by caly naród karać za to że nam w życiu nie idzie? Skad w nas łatwowierność dla gównoprawdy a dla faktów brak wiary? Pedofila nie rozkminiam, nad nim powinien pochylic sie prokurator.
Kim jesteśmy jako polacy? Ilu wśród nas działa w czyimś interesie? Co jest prawdą?
#rozkminka




Dobre pytania zadajesz. Kwestia pewnie dla socjologów, psychiatrów i psychologów społecznych. To przykre, ale ja uważam, że my jesteśmy po prostu głupim narodem. Dochodzą do tego fatalne cechy charakteru / osobowości, jak zawiść, egoizm, kompleksy, ksenofobia, nieuczciwość, brak przyzwoitości, niechęć do drugiego człowieka, bylejakość i robienie większości rzeczy na pokaz.
Wiem, że to jest duże uproszczenie i dotyczy tylko części narodu....ale niestety chyba dość sporej.
Zaloguj się aby komentować
#aiart #cybulionai
Powrót ze szpitala, do własnego łóżka. Jutro cos pokrece wiecej, narazie brutalnie wracam do realii.




Zaloguj się aby komentować