#perfumy #recenzjeperfum
Ensar Oud - Santal Royale
...
Chyba se ktoś żarty robi ze mnie.
9,5/10
Trzeba było trzydziestu lat, by dojść do wniosku, że tamte koraliki z sandałowca to jednak był właściwy zapach.
#perfumy #recenzjeperfum
Ensar Oud - Santal Royale
...
Chyba se ktoś żarty robi ze mnie.
9,5/10
Trzeba było trzydziestu lat, by dojść do wniosku, że tamte koraliki z sandałowca to jednak był właściwy zapach.
Zaloguj się aby komentować
#perfumy #stragan
30 ml minus 3 chmury
250 PLN
Polska rzemieslnicza produkcja. Poczatek mocno ziolowy, wyczuwalny absolut z siana, ktorego jest tu spora ilosc. Baza ziemisto-orzechowo-warzywna. Ciekawy produkt.
30 ml minus 3 chmury
850 PLN
Naturalna wetyweria w delikatnie pudrowej otoczce. Bardzo przyjemny.
1 ml minus 2 chmury
100 PLN
Swietny, drzewno-kremowy sandalowiec z przyprawami. Przetestowalem, chce flaszke
2 ml
150 PLN
Top of the top od Tahy
3 ml minus 3 chmury
50 PLN
Solidny, szyprowy zapach od Dimy
Wysylka do doliczenia




Zaloguj się aby komentować
Faizal Privee Luxe de Papua ~15/33ml - 750pln
Sultan Pasha Thebes Grade 1 ~0,7ml - 320pln
#perfumy



Zaloguj się aby komentować
#sprzedam
Ensar Oud Tigerwood Ha Tinh
Gęsty zapach. Najwyżej jakości oud, czarna ambra, kakao, szczypta przypraw, a głęboko w tle migoczące granatowe akcenty.
Pozostało ok. 11-12 ml
1600 zł
#perfumy




Zaloguj się aby komentować
Pytanie do znawców gdyż mój nos wypalony siarką się do tego nie nadaje :D
Macie jakieś polecajki na perfum/wode toaletową dla żony na prezent gwiazdkowy?
Tak do 200zł max bym chciał.
Coś o nutach kwiatowych ale żeby nie było słodko-mdłym zapachem. Żona uwielbia kwiaty każdej maści czy to róże, te na łące, te w ogrodzie botanicznym no kocha je.
#zakupy #swieta #perfumy
@notak budżet za mały. https://www.hebe.pl/maison-alhambra-woda-perfumowana-damska-100-ml-75266858.html od kobiet wiem, że to niezły klon Deliny PDM ale nie biorę odpowiedzialności - delikatna róża
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Pojebalo mnie part 2.
Tigerwood 91 PP - 134 pln
Jest tutaj 2g Tigerwood'a 1991 na 30ml i ponoc to najwieksza dawka tego typu olejku w tej serii.
Dla mnie to najlepszy twor ensara, jesli ktos nie zna to warto poznac i zdecydowac czy warto wy⁎⁎⁎ac na to tyle kasy.
Znajda sie chetni na plus minus 15ml?
Odlewam od 1ml
Flakon bedzie zamaiwany prosto ze strony ensara.
#perfumy

Zaloguj się aby komentować
#perfumy #conaklaciewariacie
Witam wszystkich! Czym u Was dzis pachnie?
U mnie Elkhaldi - Dukkan. To moja pierwsza stycznosc z ta marka ale przyznam, ze jestem pozytywnie zaskoczony. Bardzo przyjemny, kwiatowy zapach, solidnie zrobiony. Przydaloby sie troche wiecej mocy ale sadze, ze jak troche odstoi to bedzie git. Tak poza tym, nie ma sie do czego przyczepic. Fajny zapach.

Zaloguj się aby komentować
Weźcie go ode mnie zanim się rozmyślę
Areej Le Dore Ottoman Empire IV - 1390 pln plus kw
Sprzedaję wraz z oryginalnym pudełkiem.
Bez rezerwacji.
#perfumy


Zaloguj się aby komentować
#perfumy
Long story short: oprócz amazona, spotify i netflixa, płacę kartą w necie tylko za perfumy z zagranicy.
Posprawdzajcie konta limity czy co tam inne trzeba, bo mnie właśnie ktoś j⁎⁎⁎ął na ponad 3 klocki. Dane karty musiały w związku z tym wyjść albo z tych 3 pierwszych firm, ale to mało prawdopodobne, albo z jakiejś strony gdzie kupowałem perfumy... raczej wszystkie sprawdzone, ale widać nie do końca
@Lodnip od dawna mam limit 50pln na zakupy w internecie ustawiony i jak potrzebuję szybkie zakupy w Amazonie to tymczasowy limit i dopiero klikam kupa teraz. A najlepsze jest to że uratowało mnie to przed jakąś podjebaną płatnością za niby kuriera na całe 80pln - no ktoś chciał mądrze małymi kwotami $20 mi j⁎⁎⁎ąć i i tak nie poszło
Także wygoda wygodą, ale poniondz jest piniondz.
Zaloguj się aby komentować
Cześć!
Poszukuje flakonu Oud Monarch od Bortnikoffa. Jeśli jest ktoś chętny na sprzedaż swojego ubytkowego flakonu to proszę o kontakt.
#perfumy
Zaloguj się aby komentować
Wyprzedaż alert
https://www.luxuryforless.pl/christmas-sale
Można kupić w bardzo dobrej cenie Francescę, Orto Parisi, czy Lorenzo Pazzaglię.
Lepiej się śpieszyć, bo zaraz facebook wykupi.
#perfumy #okazje
Zaloguj się aby komentować
Witam dawno mnie tutaj nie bylo wiec pozdrawiam wszystkich hejtowiczów, dzisiaj z okazji #conaklaciewariacie wleciał jeden z ciekawszych nabytków w ostatnim czasie (mimo, ze nie lubie pizma) - FM Musc Ravageur
A wy czym dzisiaj pachniecie?
#perfumy

Zaloguj się aby komentować
#rozbiórka #perfumy
Najlepsza róża jaką do tej pory poznałem w perfumach. Taki „ultimate rose-oud scent”
Miałem małego sampla. Kilka miesięcy szukałem większej odlewki (zagraniczne strony, Parfumo, nikt nie chciał go odlać
Róża jest tutaj prominentna, ma kolor czerwony, oprószona delikatnymi przyprawami, z czasem robi się troc



Zaloguj się aby komentować
Hey hi hallo, rozpoczynam dzisiejsze #conaklaciewariacie Dzisiaj kolejny test Agar Aura-Layali i muszę przyznać że jestem pod wrażeniem złożoności tego zapachu, to dopiero moje drugie podejście do niego więc dłuższego opisu się nie podejmę, bardziej doświadczone nosy przede mną już swoje recenzje napisały. Jest to zapach absolutnie unikalny, głęboko drzewny z przyjemną pikantną nutą.
Pochwalcie się co tam u Was ✌️ #perfumy #sotd

@BND Layali to dla mnie top jeśli chodzi o zapachy od Agar Aura. Ale koniecznie właśnie w tej wersji, jaką masz. Miałem okazję porównać z nowszą wersją. Daleko mi do narzekań w stylu ,,kiedyś to były lepsze te perfumy''
Zaloguj się aby komentować
Cześć,
Sprzedam ubytkowe flakony:
Amouage Beach Hut
Batch: A32407E236 (wersja przedreformulacyjna z Lilalem)
Zawartość: 94/100ml
Cena: 1100 PLN
Valentino Uomo Intense
Batch: 62961 (PUIG)
Zawartość: 71/100ml
Cena: 300 PLN
Xerjoff Casamorati Mefisto
Batch: N.2246
Zawartość: ok. 10/30ml - do oceny własnej
Cena: 100 PLN
Rosendo Mateu 5
Batch: brak
Zawartość: ok 65/100ml - do oceny własnej
Cena: 300 PLN
Więcej zdjęć wyślę na priv
#perfumy




Zaloguj się aby komentować
jakby ktoś szukał #perfumy na prezent to są zestawy #bondtytonwhiskycedr #eleganckizapach

Zaloguj się aby komentować
#perfumy
Hunayn Melati gaharu 14/30ml - 900pln
Faizal Luxe dr Papua 15/33ml - 770pln
Katana Musk Al Muluk 12/15ml - 880pln
Hunayn Jardin de Musc 16~17/60ml - 900pln
Elixir Attar Huaxia 30ml bez kilku psików - 1350pln
Ensar Cambodi Caramel 12/30ml - 760pln
Ensar Royal Santal 14/30ml - 1400pln
Ensar Aroha Santalosa 2g (full) - 400pln
*Do cambodi i santal w komplecie aroha i trzy sampelki gratis


Zaloguj się aby komentować
Przesyłka spoza hejto, ale nigdy nie pakujcie tak odlewek
Cæleste Principalities i Toskovat Vestibule Terror poszły się....
#perfumy #zalesie


Zaloguj się aby komentować
Sprzedam flakon Filippo Sorcinelli Notre-Dame 15.4.2019.
Wyjściowo 100 ml, zostało ok. 75 ml, do oceny własnej.
Sprzedaję, bo zauważyłem że mało go używam i inne Filipki mi bardziej pasują. Jest bardziej aromatyczny niż dymny wbrew temu co pokazuje parfumo.
Nowe flakony kosztują ponad 1100 zł, a ja ten ubytek sprzedam tylko dla Hejto za 550 zł + koszt wysyłki. Dorzucę również coś gratis. Jak nie kupicie to sprzedam drożej na grupkach, a ja tego nie chcę xD
#perfumy #stragan



Zaloguj się aby komentować