@ebe @kris chlopaki! Zaczelo dzialac w apk z wyzwaniami, ze sie aktualizuja na biezaco. Cud! #justhejtothings



Społeczność
Cały swój chłam pakuje tu, ai, żarło, choroby, stan umysłu.
@ebe @kris chlopaki! Zaczelo dzialac w apk z wyzwaniami, ze sie aktualizuja na biezaco. Cud! #justhejtothings


Zaloguj się aby komentować
No panowie @dradrian_zwierachs @skorpion zgodnie z ustaleniami, mam już mikrofon. #cybulionjestinny


Zaloguj się aby komentować
#rakowetiktokicybuliona #teoriespiskowe #zoltenapisy






Zaloguj się aby komentować
Od wielu lat tego nie miałem. Chyba 19 lat. Wrocila mi chęć do rywalizacji. Nogi bolą. Ale planuje dominando na księżycowyspacer. Ból to tylko część treningu. Można ją/jego zaakceptować. @trixx.420 sorry za brak streama, ale byly pewne hujowe okolicznosci. :( #cybulionjestszalony


@Cybulion zrób przyjemne z pożytecznym, trening na czasach. weekendowy spacerek 30 km dziennie- ubranie i buty zimowe + plecak ucieczkowy 60 litrów (żarcie, filtr do wody, KRZESIWO+piła+siekierka) apteczka taktyczna + co najmniej 3 stazy szybkodostępne, ciuchy na zmianę, lekarstwa, najważniejsze dokumenty papierowe + kopia cyfrowa na pendrive, ładowarka usb, powerbank, mały rozkładany panel solarny.
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować

Od 8 marca podróżni będą mogli skorzystać z nowych weekendowych pociągów PKP Intercity kursujących na trasie Warszawa – Olsztyn i Łódź – Trójmiasto – Łódź. Większa liczba połączeń pozwoli łatwiej planować wiosenne podróże. W marcu, w związku z pracami modernizacyjnymi prowadzonymi przez zarządcę...
Dzis #cybulionstreamuje z lasu. Start ok 13. Serdecznie zapraszamy.

Zaloguj się aby komentować
Nie no ekstra! Padl mi zegarek pod domem spacer w d⁎⁎e i mi gejuru tez w .... #cybulionjestszalony

Zaloguj się aby komentować
Nic nie mowie ale @skorpion jest o krok od gejuru. Wiecie co z nim zrobić. #justhejtothings

Zaloguj się aby komentować
A wgl to @Byk mi świadkiem jakie mam przejscia z sasiadką z dołu. W listopadzie chcialem uruchomic piec, wiec zdjelem czopy, wyczyscilem w srodku, zaglinkowalem, zamknelem, napalilem. 5 min pozniej wpada sasiadka zebym nie palił bo komin zamkniety od lat. Ja takiej info nie mialem, piec wygasilem, przeprosilem, dalem znac landlordzicy consie odjebalo. Ona na to ze zadnej info nie bylo ze zamykaja komin. Mowie dobra kupie wklady i uruchomie piec na prad poprostu. Potem operacja etc i finalnie piec jak go zostawilem tak stoi. Wczoraj dzwoni landlordzica że do administracji w poniedzialek wplynela PISEMNA SKARGA że od listopada pale w piecu....
Tak, z rozjebanym kregoslupem wrzucam na drugie pietro worki z weglem, rabie drewka na rozpalke, no bo jestem debilem zeby po listopadowej akcji dalej ja zadymiac. Rozumiecie, wg niej pale ciagle.
Brak mi sil i słow szczegolnie ze za styczen dostalem 700pln za gaz rachunek (dwufunkcja here). No k⁎⁎wa. A czop dalej sie nie wypalil, 3 miesiace rzekomego palenia a glina dalej miekka. I teraz czekam, jutro maja byc z administracji sprawdzic zgloszenie. XD to juz 6 rok jak ta stara blurwa uprzykrza mi zycie.
#cybulionjestinny


Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
#kolej #pociagi
Ciekawe czy wlasciciel wyklepie czy odda na zlom. Szkoda Loki.

Zaloguj się aby komentować
Dam 30 piorunow jakiemus fanatykowi za wpisy. Klamra i Skorpion odpali bo juz maja wszystkie ode mnie. Ktos in:need? #cybulionjestinny

Zaloguj się aby komentować
#zoltenapisy #rakowetiktokipolityczne #teoriespiskowe
Dzisiej polecimy na grubo. Z chlopem nie da sie nie zgodzic.






Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
282 + 1 = 283
Tytuł: The Pitt (sezon 1)
Rok produkcji: 2025
Kategoria: Dramat
Czas trwania: 15 odcinków po 45-50 min
Ocena: 10/10
Żaden serial w zyciu mnie tak nie przykul do ekranu. Sezon 1 to arcydzieło. Budowanie emocji, i sama struktura ze odcinek to godzina z ich życia... Niesamowite. Polecam! Obejrzałem na jeden przysiad. Od sniadania do kolacji.
Wygenerowano za pomocą https://filmmeter.vercel.app
#filmmeter #seriale


@Cybulion ja mialem tak, że na początku wydawal mi sie średni, potem troche słaby (taki ciągły harmider i krzyki szpitalne w stylu "20 mililitrów antyretarydyny!, "chirurg na jedenastkę!", bylo to dosc męczące. Ale jak się zaczęła finałowa akcja pierwszego sezonu to zrobiło się mega fajnie.
Co do realizmu, to wydaje mi się, że zbyt mało jest gadek o kosztach leczenia i ubezpieczeniach.
Serial naprawdę dobry, jest zadziwiająco mało fuckupów medycznych jeśli chodzi o procedury leczenia. To co jest najmniej realne, to że ilość poważnych przypadków, które tam są na jednym dyżurze, na prawdziwym sorze wypełniłaby cały miesiąc pracy (ale wiadomo, gdyby go urealnić, to nie byłby tak ciekawy).
Zaloguj się aby komentować

Na trasie kolejowej między Opolem a Suchym Borem doszło do wykolejenia lokomotywy elektrycznej. Na szczęście w zdarzeniu nikt nie ucierpiał, jednak uszkodzeniu uległy tory i sieć trakcyjna. Na miejscu działają służby. Trasa kolejowa jest nieprzejezdna. #kolej #pociagi dorzucam ss z tiktoka gdzie...
Nigdy mnie zaden serial jak #thepitt nie przykleil do ekranu. Niesamowite. A ja nawet nie lubie szpitali. Majstersztyk. #seriale

Zaloguj się aby komentować