XDDD dla prawactwa w ogóle jakakolwiek edukacja jest z natury złem, bo nie można potem młodemu pokoleniu wciskać gówna do głów
#bekazpisu #polityka

XDDD dla prawactwa w ogóle jakakolwiek edukacja jest z natury złem, bo nie można potem młodemu pokoleniu wciskać gówna do głów
#bekazpisu #polityka

@festiwal_otwartego_parasola A zapytaj się tej starej rury czy po jezuskowemu trzymała cnotę do ślubu (a raz w d⁎⁎ę to nie pedał!)
@festiwal_otwartego_parasola Chodzi o to, że jak się dzieci dowiedzą o antykoncepcji, to nie będą się rozmnażać. A ciemny naród się zapładnia z głupoty. Ta pani powstała w ten sposób.
Ten przedmiot był błędem od samego początku, bo od samego początku powinien być obowiązkowy.
@DKK Od przyszłego roku szkolnego będzie obowiązkowy, ale nie będzie dotyczyć to całego programu. Rodzice będą mieli zwolnić ucznia z części zajęć poświęconych edukacji seksualnej.
Zastanawiam się, jakim cudem Tusk jeszcze nie wyrzucił na zbity pysk Nowackiej. Ona kompletnie nie daje sobie rady z zarządzaniem szkolnictwem. Edukacja zdrowotna, ogromna liczba wakatów, biurokracja, liczne załamania psychiczne wśród uczniów, zbyt przerośnięte programy nauczania. Wszystko leży. Jeśli ktoś myśli, że dobrą zmianą będzie już zamiana Czarnka na kogokolwiek innego to dziękuję bardzo za taką ambitną politykę.
Samobójstwo narodu polskiego
Piękne marzenie
@festiwal_otwartego_parasola W programie jest zapobieganie molestowaniu, więc się czarna mafia boi że im zwierzyna łowna zmądrzeje.
kosciol ma nadal za duzo powiedzenia w polityce,a lepiej nie bedzie bo nadal produkuje politykow tasmowo. Nowa wladza od trzech lat,a nadal mamy ten absurd z niedzielami handlowymi
@jajkosadzone Kościół zawsze był hamulcowym postępu. Palili ludzi na stosach za mówienie, że Ziemia jest okrągła, sprzeciwiali się robieniu sekcji zwłok bo bezczeszczenie, ewolucja przez dobór naturalny? - wykluczone, przecież to pan Bóg wszystko stworzył, a zarazy to była kara za grzechy a nie jakieś wirusy, kto to słyszał.
Za każdym razem jak przychodzi mi do głowy "krzyż wbity w łeb", to mam przed oczami tą tępą p⁎⁎dę.
Tu nie chodzi o żadne narody tylko generowanie oburzenia. To nawet nie jest do ich zwolenników tylko przeciwników. Po to to jest, żeby potem rydzyki mogły powiedzieć, że patrzcie jak nas atakują, wpłaćcie więcej pieniążków.
Nastawianie ludzi spoza grupy przeciwko sobie waliduje ich retortke oblężonej twierdzy i betonuje tą grupę.
@festiwal_otwartego_parasola niech juz spierdala stara pijana dewota
Edukacja zdrowotna samobójstwem dla narodu - hiv wybawieniem.
Zaloguj się aby komentować