Sezon wakacyjny w pełni to o ile już gdzieś sie nie pojawiły takie njusy to zaraz będą. Mianowicie Polak na wakacjach odjebał kite, wziął i umar na śmierć. Zawsze w takich artach pojawia sie info o niebotycznych kosztach transporu zwłok rzędu 50k, no i tu pojawia sie moje pytanie po co? Dlaczego ludzie chcą zapłacić pisiont koła by przewieść zwłoki? Ja nie chciałbym by moja rodzina odpierdalała maniane i wlokła moje truchło przez pół świata tylko po to by zakopać w innym miejscu. Chyba jakieś pełnomoctwo będę musiał ze współpodróżnikami podpisywać, by to oni mieli prawo do organizowania pogrzebu #hejtorozkminy

