Komentarze (37)

@Hoszin był na urlopie, jako prezes nie autoryzuje wszystkich reportaży, a poza tym to hajs się musi zgadzać, elo

@Hoszin Dodatkowo jasno powiedział, że ta dziennikarka ma ciągoty ku ruskim, ale dzięki temu potrafi przymusić ich do mówienia jak jest. A jak jest, to widać. Zobaczyć trzeba, nawet nie szokuje jak ktoś słuchał ludzi co mają pojęcie jak "działa" ruskie społeczeństwo. I tym bardziej ich nie szkoda.

@A_I jak to w tym najbardziej popularnym? Jeden odcinek narazie wyszedł z tego co wiem, który wyskoczył mi na YT jeszcze zanim internet dostał rozwolnienia. Obejrzałem i serio nawet gdybym bardzo nie lubił tej dziennikarki albo Stanowskiego to ciężko byłoby się z czystym sumieniem przyczepić i uznać ten materiał za proruski.

@-nvm- ale ty umiesz czytać? W tym artykule są wypunktowane elementy prokacapskie w tym materiale, a ty piszesz że trudno uznać materiał za proruski. A potem braun ma dwucyfrowy wynik w sondażach, dzizas

@-nvm- gościu może nie zdajesz sobie sprawy ale w Rosji nie zrobisz takiego materiału bez udzialu FSB xD tam nawet potrafią streamerow na żywo łapać podczas liva jak powiedzą coś nie pomyśli wielkiej Rosji

@Hoszin tej nie, ale znam inne i za tą jego nonszalancją zawsze kryje się tylko pogoń za lajkami i udostępnieniami. Ważne by hajs się zgadzał a kontrowersja się opłaca, bo się klika. Gardzę takim podejściem.

@Hoszin jesteśmy w stanie wojny (póki co) hybrydowej z ruskimi i jesteśmy ciągle przez nich atakowani. Jeśli mówią, mają mówić w naszym interesie, nie ruskich, nawet "tych dobrych" ruskich (którzy nadal chcą nas wykończyć bądź chociaż podporządkować). W innym wypadku to onuce. To nie my zaczęliśmy tę wojnę, ale jeśli ktoś udaje że jej nie ma, to jest ciemny, a jak ktoś się stawia po drugiej stronie - no cóż, niech wypierdala na drugą stronę i tam zostanie.

@Hoszin Pewnie w innej sprawie pewne osoby pomyślały w podobny sposób. "Większość bogatych osób lata na tę wyspę, też jestem bogaty więc też powinienem." No ale niestety masz rację, liczy się to by się klikało więc ludzie powielają ten gówniany model.

@Fen na pewno od początku kanału, bo pamiętam jej materiały z Izraela i Palestyny, które uważam są jedne z wartościowszych na kanale ziobro. Były one na początku. Natomiast nie można tolerować kogoś z otwarcie prorosyjskimi poglądami.


Kanał zero jest medium głównego nurtu i ma spory wpłw na kształtowanie narracji. Powinien być z tego rozliczany i nie ma tu miejsca na pomyłki w stylu "a nam chodzilo o co innego".

@JakTamCoTam Ja nie skojarzyłem tej Pani po nazwisku... Tutaj materiał od Stano:


https://www.youtube.com/watch?v=e6rSmRavVkU


Samego materiały nie oglądałem, bo czasu mi szkoda, ale ten skrót od Stano ukazuje bardzo dobry obraz tego co tam się dzieje. Faktycznie wygląda to jakby wszystkie portale informacyjne się zesrały, bo ruszyło zero.pl

Ruską propagandą prosto w mariuszków z uk? Widać że coś nie dobrego się dzieje na froncie że przestali się kryć. Jak to miało miejsce z innymi dzbanami nagrywający filmiki

Faktycznie skandal, materiał potrafi wywoływać emocje inne niż nienawiść co stoi w sprzeczności z mądrością etapu. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@orzeszty tu nie chodzi o etap itd. Jak gadasz z ruskimi to są do rany przyłóż, do momentu aż wejdą tematy historyczne. Tu jest zawsze jazda. Oni to ruskie imperium mają wdrukowane w głowy, i dobrze żeby wszyscy mieli tego świadomość

@SzwagierPrezydenta Ludzie nie potrafią sobie radzić ze swoimi emocjami, jakiekolwiek pozytywne reakcje umysłu traktują jako zdradę a przecież na pierwszym miejscu powinna być chłodna kalkulacja geopolityczna i asertywne rozumienie wroga.

Ale tu jest stary problem, sterowania społeczeństwem z poziomu emocji i dla niektórych nie do przyjecia jest próba wczucia się w życie wroga czy jakikolwiek inne zrozumienie niż takie jak z kolejnego odcinka Andromedy.

@wszystkoJutro Ehh, zielonki kacapskie, po chuj wy tu się logujecie? Żeby normalnym ludziom przypomnieć o swojej gównianej egzystencji?

Biedny Krzysio, wsadza kolejny raz łapę między drzwi i jak nie pyknie tak jak planował to płacze w necie.

Nie wiem, może wystarczy nie robić takich materiałów albo nie zapraszać szurów czy proruskich polityków? taka podpowiedź


EDIT: zresztą na co ten dzban liczy? W tej kampanii wyborczej lewa strona i centrum nabrali się na „obiektywnego” dziennikarza. Nie ma żadnych szans by odwalił drugi raz takie studiów wyborcze i wywiady w kolejnych wyborach, nikt poza prawicą tam nie pójdzie

Obejrzałem ten odcinek, gdy zrobiło się o nim głośno. Gadanie o prorosyjskosci materiału to totalne bajki. Reporterka zna sie na swojej robocie. Rozmawia z ludźmi zwyczajnie. Rozmówcy raczej sympatyczni, ale widać ze jak temat wchodzi na kwestię wojny, popierają ją lub chociaż akceptują.


Najbardziej rozjebała mnie ta wrzutka o rakiecie na Warszawę, ewidentnie wrzucona celowo aby uwypuklić mentalnosc wschodnia. Poza tym przecież to fakt który jest powszechnie znany wśród ludzi choć trochę znających kwestie militarne. Te bazy wymagają stałej czujności nato.


Na pewno obejrzę następne odcinki, już bez wcześniejszego śledzenia komentarzy polityków. Ewidentnie chcieliby materiału tak prostackiej propagandy jak ruska, tylko odwrócona.

@jajkosadzone no siema.

Obejrzyjcie kolejne odcinki.

Akurat Stanowski ma spopo na sumieniu, ale przypisywanie mu ruskiej propagandy to dobry fikołek.

Zaloguj się aby komentować