@pingWIN jesteś c⁎⁎⁎em. Dobrze wiesz dlaczego.
#hejtowyzwanie
@pingWIN jesteś c⁎⁎⁎em. Dobrze wiesz dlaczego.
#hejtowyzwanie
bardzo proszę o nieużywanie skryptów, bo skończy się to banem na 24h. Bawmy się kulturalnie
@bojowonastawionaowca @pingWIN @boogie Dokładnie! Ja zapiorunowałem Nielota dzisiaj 100 razy manualnie! Ze względu na szacunek do niego, portalu i innych użytkowników. Bawimy się pingwinami zgodnie z zasadami!
PS pingWIN - drgnęło?
W randze?
Zaloguj się aby komentować