@StepujacyBudowlaniec ale kij z tyłka możesz wyjąć. Potocznie mówi się o karmieniu kota „saszetka”. Ale może być i tak że nie wiesz że szaszeta może być z kupa albo z jedzeniem :)
@StepujacyBudowlaniec Odsyłam do pierwszych postów, gdzie kolega @Astro napisał ci, żebyś nie zapomniał kota nakarmić, a ty w odpowiedzi wyskoczyłeś z jakimś tekstem o gównie. Nie było to uprzejme.
@Westfield ewidentnie napisał żebym truł kota syfnym jedzeniem z fabryki a ja mu delikatnie zwróciłem uwagę, że tak nie robię My się tutaj zdrowo odżywiamy
@StepujacyBudowlaniec czekaj, czekaj. Mowisz o tym „projekcie”, ktory prowadzisz od lat poswiecajac na niego swoj czas i energie, ze nie masz zamiaru w niego inwestowac?
@bartek555 To jest makieta elektrowni w Czarnobylu, a nie jakieś tam oczko albo bunkier. Kolega kapnął się, że na okrągłą 40. rocznicę wybuchu nie zdąży tego dokończyć.
@StepujacyBudowlaniec Na bank ludzie w okolicy straszą swoje dzieci, że jak będą niegrzeczne, to je zabierze ten brodaty, co mieszka na placu budowy xD