Nic się nie dzieje. Polska psychoprawica - ODBYTY!!!!!
Koleś jest chyba tak głęboko w szafie, że został już władcą Narnii
#polityka #bekazprawakow


Nic się nie dzieje. Polska psychoprawica - ODBYTY!!!!!
Koleś jest chyba tak głęboko w szafie, że został już władcą Narnii
#polityka #bekazprawakow


Zaloguj się aby komentować