damwGURUw Heheszki2025-02-13T17:06:10+01:00143Najtrudniej jest zacząć #heheszki #silownia1437Udostępnij
Rimfire2025-02-13T17:07:11+01:003@damw dla tych co nie chodzą na siłkę: to jest ta słynna rozgrzewka przed treningiem.
damw2025-02-13T17:08:38+01:003@Rimfire w sumie przed kazdym treningiem (nie musi być siłka) jak dopiero zaczynasz. Sam pamiętam jak wracałem na rower po długiej przerwie. Pierwsze 2-3 tygodnie to jakaś masakra była, zanim się organizm zaczął przyzwyczajać
mordaJakZiemniaczek2025-02-13T20:42:17+01:004Ostatnio miałem taką passę, że co przyjdę rano nasmrodzic to do kibla wparowuje na pełnej baba sprzątać xD