Jakby jedyne plaze w polsce to bylo miedzydroje i sopot to sily rozkladalyby sie kolejno:

- 95% otylych ludzi w miedzyzdrojach

- 99% dracych morde GOROMTZA KUKURYYYYDZAAAAAAAAA w miedzyzdrojach

- ludzie lezacy jeden na drugim 100:1 dla miedzyzdrojow

- kicz, tandeta i zjebane zarcie 100% wygranej miedzyzdrojow


#sopot #miedzyzdroje

Komentarze (39)

ostrynacienkim

Widac ze bogol nad baltyk pojechal

GazelkaFarelka

@ostrynacienkim I to jeszcze w dwóch miejscach był, niektórzy to nie mają umiaru w przechwalaniu się bogactwem

NiebieskiSzpadelNihilizmu

@bartek555 kapuję, jak coś to międzyzdroje xDDD

Half_NEET_Half_Amazing

nikt normalny nie jeździ nad polskie morze

wiem bo byłem

cebulaZrosolu

@Half_NEET_Half_Amazing ja też byłem i nie było drogo i ludzi też za bardzo nie było bo pogoda była chujowa

Half_NEET_Half_Amazing

@cebulaZrosolu

kiblem zajechoł?

cebulaZrosolu

@Half_NEET_Half_Amazing nieee klijówą bo byłem z żoną i szczypiorkiem.


Kiblem za rok do @Cybulion a jadę, jak Bóg da

bartek555

@Half_NEET_Half_Amazing dokladnie, dlatego wszystkie polskie plaze zajebane ludzmi po brzegi

Acrivec

@bartek555 Nie wszystkie, jak się wie gdzie jechać to masz czysty piasek, dwa ludzie na kilometr i spokój

bartek555

@Acrivec tak wiem, znam takie plazy. Ale z dzieckiem isc kilometr przez las albo z dala od jakiegos zarcia to jest slaba opcja

viollu

@Half_NEET_Half_Amazing polskie morze jest wspaniałe, ale na jesień bo temperatura jest taka sama jak w lecie a nie ma ludzi

bartek555

@viollu na jesien temperatura taka jak w lecie nad polskim morzem? Czy my mieszkamy w tej samej polsce? :D

Acrivec

@bartek555 meh 150 metrów od restauracji wejście

viollu

@bartek555 no w lecie i na jesień 15 stopni

Yes_Man

@bartek555 nic takiego nie zaobserwowałem, zapewne dlatego że jeżdżę po sezonie xD

bartek555

@Yes_Man bardzo madrze

BapitanKomba

@Yes_Man W zeszłym roku byłem po sezonie we Władysławowie. Mam te same wnioski co autor tego wątku.

100mph

Trzeba bylo w gory jechac

bartek555

@100mph chyba cie swedzi, ze bede + 8h jechal z tym szogunem

Yes_Man

@100mph to też po sezonie, nawet Bieszczady robią się pełne Januszy i Grażynek z pretensjami - dlaczego nie ma schodów na Tarnicę?

aerthevist

@100mph zalezy jakie. Tatry to syf o kazdej porze roku.

100mph

@aerthevist @Yes_Man pierdolicie hipolicie, jedzie sie w gory zeby po gorach chodzic, a nie po knajpach

100mph

@bartek555 ja 6h jechalem, Ty po prostu jestes slaby!

aerthevist

@100mph ciężko chodzić jak na szlaku ludziów jak mrówków i nie mam tu na myśli asfaltówki na Morskie Oko. Góry same w sobie są piękne, bo w polskim wydaniu to koszmarek.

bartek555

@100mph ja mam bmw, jezdze przepisowo

100mph

@bartek555 ja mam toyote, ledwo pod gorki wjezdzam xD

rust-n-dust

Mieszkałem przez rok we wsi, 5 km od Międzyzdrojów i stwierdzam, że zdecydowanie nie jest to przyjemne miejsce na urlop, a już do życia to w ogóle...

JanPapiez2

Chłop co w s zczecinie nad morzem mieszka, na morzu pracuje i jeszcze pojechał do wiosek obok morze oglądać. Mój stary to fanatyk morza. Pół mieszkania zaj***ne muszlami, piaskiem w słoikach i zdjęciami statków. Jak była wichura, to kazał nam siedzieć cicho, bo „morze szumi i trzeba słuchać”. Kiedyś przy Wigilii powiedział, że “Bałtyk to jego religia”, a dorsz to święty symbol.

\


W 1998 roku pojechał pierwszy raz nad morze zimą, wrócił odmieniony, milczący, z pustką w oczach. Od tamtej pory co roku jeździ w lutym do Ustki i siedzi na molo, mówiąc, że „to jedyny czas, gdy fale są prawdziwe”.


Miał urodziny – kupiliśmy mu perfumy. Powiedział, że „pachną jak przeterminowany syrop z mango, a nie jak otwarte morze po burzy”. Wyszedł z domu. Wrócił po 5 godzinach, przemoczył się do suchej nitki, bo wlazł do Odry „dla balansu słonego z niesłonym”.


Kiedyś babcia powiedziała, że jak umrze, to chce spocząć przy dziadku. Stary spojrzał na nią i powiedział: „A ja chcę, żeby mnie wrzucili między foki w Helu, bo tylko one rozumieją tęsknotę za morzem”. Raz ojciec opił się rumu, założył płaszcz sztormiak i próbował dmuchać w wiatr, żeby „cofnąć przypływ emocji”. Matka go wtedy wyrzuciła z domu, to zamieszkał na działce, gdzie zrobił sobie latarnię z lampki z Ikei i świecił nią co noc „żeby statki duszy mogły zawinąć do portu”

Felonious_Gru

@bartek555 może dlatego, że sopot nawet nie jest nad morzem

bartek555

@Felonious_Gru xD okej, to wiele zmienia

motokate

@bartek555 No nie wiem, Mielno też jest bardzo mocnym zawodnikiem.

bartek555

@motokate fakt, ale mowimy tu o sopocie i miedzyzdrojach

Marcus_Aurelius

@bartek555 za miedzyzdrojami pod schodami na wschód dużo ludzi nie ma, tam jest najlepiej. Najgorzej w Międzyzdrojach jest coś zjeść, knajpy są bardzo słabe

bartek555

@Marcus_Aurelius miedzyzdroje sa obrzydliwe pod kazdym wzgledem ;)

Cosmo77

O Władysławowie zapomniałeś

bartek555

@Cosmo77 ale z czym?

Michumi

@bartek555 pojadę do sopotu może nikt mnie nie będzie ważył

Michumi

@bartek555 a tak w ogóle uwielbiam Bałtyk ale tylko jesienią i wiosną. Nawet kurła zimą. Latem ostatni raz byłem rok temu po chyba 10 latach i już nigdy więcej

Zaloguj się aby komentować