cebulaZrosoluMistrzw Hydepark2025-03-23T20:09:16+01:0095#alkoholizm Aaauuuuuu ᕦ( ͡° ͜ʖ ͡°)ᕤ9524Udostępnij
Pawel450302025-03-23T20:11:40+01:0013Gratulacje! Teraz taki mądry farmazon, więc uwaga. Silny facet to nie ten, który dużo wypije, ale ten, który nie pije wcale.
cebulaZrosolu2025-03-23T20:39:40+01:005@bori mam jakieś bezalkoholowe "kraftowe" wymysły, ale jakoś nie mam ochoty :p
vredo2025-03-23T20:57:48+01:004@cebulaZrosolu Pijaństwo zostaw mnie, zaszczytem dla mnie takie poświęcenie
UncleFester★2025-03-23T21:54:34+01:008@dradrian_zwierachs O, to to, właśnie zrobiliśmy jakiegoś austriackiego muscatellera. Do pstrąga jak obszył.
AmAd2025-03-23T21:45:35+01:003@cebulaZrosolu no teraz to już nie jesteś alkoholikiem i mozemy na piwo
tomasz-frankowski2025-03-23T22:56:25+01:001O, też w ciąży dołączyłem do partnerki 😀 ale California sober
Fafalala★2025-03-23T23:42:59+01:0010Gratki ziom. ❤️ Ja około 5 miesięcy wolna i nie pamiętam w sumie co w tym piciu fajnego. :p
sireplama★2025-03-24T06:53:56+01:002@cebulaZrosolu najsss. Jakieś bezalkoholowe piwa lub wina używasz? Czy może gruba kreska?
cebulaZrosolu2025-03-24T07:05:48+01:001@sireplama tak, piwa i wina bezalko pijam. Na początku było tego więcej teraz już sporadycznie piwko zero jakieś wejdzie. Co do piwka to najwięcej idzie w lato jak coś robię czy to przy aucie, na działce itp. winko czasem wpadało w weekend do jakiegoś seansu tv
Michumi2025-03-24T16:24:52+01:000@cebulaZrosolu U mnie wybiły 2 tygodnie Ty chlałeś tak na serio czy po prostu odstawiłeś alko jako zbędne?
cebulaZrosolu2025-03-24T16:26:36+01:001@Michumi jakbym odstawił jaki zbędne to bym tego nie liczył i się z tego tak nie cieszył :p
Michumi2025-03-24T16:27:42+01:001@cebulaZrosolu no ja znam takich atencjuszy gratulacje. Ładnie dajesz.
panbomboni2025-03-24T17:24:06+01:000Po czym poznać, że ktoś nie pije alkoholu? Po niczym, sam ci powie.