Ale Poczta Polska i ich kurier Pocztex to żałosne ścierwo. Nie dostarczyli mi przesyłki, połączyć na infolinii się nie da, bo odrzuca połączenie (żałosne ścierwa xD po prostu mówią, że jest duży ruch i elo, dzwoń kiedy indziej). Przesyłka dostarczona do urzędu pocztowego, który nie istnieje. Wczoraj dzwoniłem do kuriera, który niby wziął moją przesyłkę, to mówił, że to jego kolega wziął, bo to jego rejon. Telefonu do kolegi oczywiście brak. Ależ to jest pierdolony chlew. A jakiś pisdzielec mówi, że poczta polska to nasze krajowe srebra rodowe XD chyba rodowy wychodek obsrany gównem. #zalesie #pocztapolska #kurier
